Kaip apsipirkti parduotuvėje IKEA

Paprasta, kai puikiai žinote, ko reikia. Bet jeigu knieti prieš perkant pagulėti ant išsirinktos lovos, o sofa tiesiog maldauja ją pasimatuoti, atvykite į parduotuvę apžiūrėti ir paklausinėti.
Pasisemkite įkvėpimo

Tobuli namai tie, kurie tinka ir patinka jums. Todėl siūlome gausybę įvairių prekių ir interjero idėjų, kad turėtumėte iš ko rinktis.

Idėjos. Pavartykite katalogą

Patogiai apsipirkite
Savo IKEA paskyroje pasižymėkite patikusias prekes, išsaugokite sąrašą arba atspausdinkite ir atsineškite į parduotuvę. Internete taip pat galite patikrinti mėgstamų prekių likutį.

Dar neturite paskyros?
Drąsiai matuokitės ir čiupinėkite
Parduotuvėje įrengtuose kambariuose jauskitės kaip namie. Išsirinkę patikusią prekę, visą reikiamą informaciją, įskaitant ir prekės vietą Savitarnos skyriuje, rasite etiketėje.
Jei prireiktų pagalbos
Galime viską padaryti už jus: paruošti užsakymą, pristatyti prekes į namus arba biurą ir surinkti baldus. O jei reikia – įrengsime visą virtuvę. 

IKEA paslaugos
Atsiskaitykite iš karto arba po truputį
Už prekes ir paslaugas galite atsiskaityti įvairiausiais būdais: grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, IKEA dovanų kortelėmis, išsimokėtinai.

Pirkimas išsimokėtinai  IKEA dovanų kortelė
 
Džiaukitės pirkiniais jau šiandien
Dauguma mūsų prekių patogiai supakuotos plokščiose pakuotėse, tad įsigytas galėsite iš karto parsivežti namo. O prireikus mielai jums pagelbėsime.

Pristatymas į namus
Išskirtinė kokybė ilgam
Daugeliui IKEA prekių taikoma ilgametė nemokama garantija. Daugiau apie garantijos trukmę ir sąlygas skaitykite čia:

Garantijos
Jei apsigalvojote – grąžinkite
Jei įsigijote prekių, kuriomis nesate visiškai patenkinti, galite grąžinti jas per 90 dienų. Tik nepamirškite išsaugoti kasos kvito.

90 dienų grąžinimo garantija

IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietos
Jos įkurtos tam, kad pasisemti idėjų, užsisakyti prekių ir jas atsiimti galėtų kitų miestų ir apylinkių gyventojai.

IKEA Kaunas  IKEA Klaipėda