Prekių pristatymas

Pritrūko vietos automobilyje? Galime atvežti jūsų pirkinius tiesiai į namus.
 Vietovė Kaina (su PVM)
 Vilnius, Kaunas, Klaipėda 19,90 € 
 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Širvintų, Elektrėnų, Trakų, Kaišiadorių, Jonavos, Birštono, Prienų, Šilutės, Palangos, Kretingos rajonai 34 € 
 Kiti rajonai 75 € 
 Latvija 129 € 


Į kainą įskaičiuotas prekių užnešimas į butą arba gyvenamojo namo pirmą aukštą. Papildomas mokestis (2,90 € / aukštas) taikomas, jeigu prekės netelpa į liftą arba jis neveikia (skaičiuojamas nešant virš 5 aukšto). Surinktos didelių gabaritų prekės iš ekspozicijos ir Nukainotų prekių skyriaus neužnešamos.

Didžiausias galimas vienas užsakymas – 500 kg arba 6 kub. m. Jei svoris / tūris didesnis, mokestis didėja atitinkamai (pvz., jei svoris yra 501 kg ir daugiau, mokama kaip už du užsakymus, ir t. t.).

Gyvi augalai ir persiški kilimai į namus nepristatomi.

Užsakymo paruošimas ir pristatymas

Jei norite apsipirkti pas mus, bet neturite noro vaikščioti po parduotuvę – ši paslauga yra kaip tik tai, ko reikia. Tiesiog pateikite mums pirkinių sąrašą.
Pristatytos prekės įnešamos pro duris. 
 Vietovė Kaina (su PVM)
 Vilnius, Kaunas, Klaipėda 36,90 € 
 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Širvintų, Elektrėnų, Trakų, Kaišiadorių, Jonavos, Birštono, Prienų, Šilutės, Palangos, Kretingos rajonai 51 € 
 Kiti rajonai 92 € 
 Latvija 146 € 

Užsakymo paruošimo ir pristatymo paslaugai galioja tos pačios taisyklės kaip prekių pristatymui (žr. aukščiau).

Patalpų matavimas

Greitai ir kokybiškai išmatuosime jūsų patalpas.
 Vietovė Kaina (su PVM)
 Vilnius, Kaunas, Klaipėda 39 € 
 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Širvintų, Šalčininkų, Kaišiadorių, Elektrėnų, Trakų, Kazlų Rūdos, Kėdainių, Jonavos, Birštono, Prienų, Šilutės, Palangos, Kretingos rajonai 68 € 
 Kiti rajonai 109 € 

Įsigijusiems virtuvės baldų komplektą grąžinsime pinigus už matavimo paslaugą. 

Baldų surinkimas

Surinkti baldus patiems ne visada paprasta, todėl galime juos surinkti už jus.

Kainos apskaičiavimas
Paslaugos kaina apskaičiuojama sudėjus meistro iškvietimo, baldų surinkimo ir montavimo kainas.
 Vietovė Kaina (su PVM)
 Vilnius, Kaunas, Klaipėda 39 € 
 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Širvintų, Šalčininkų, Kaišiadorių, Elektrėnų, Trakų, Kazlų Rūdos, Kėdainių, Jonavos, Birštono, Prienų, Šilutės, Palangos, Kretingos rajonai 68 € 
 Kiti rajonai 109 € 

Korpusinių baldų surinkimas – 9 % nuo bendros prekių vertės, bet ne mažiau kaip 48 €.

Virtuvės surinkimo įkainis yra 9 proc. bendros baldų vertės, bet ne mažiau kaip 91 €; vonios baldų surinkimas – 9 proc. bendros baldų vertės, bet ne mažiau kaip 48 €.

Montavimas
  • Praustuvas (vonios) – 29 € 
  • Šviestuvas – 9 €
Kiti darbai ir medžiagos apmokami papildomai. 

Virtuvės planavimas

Planuokite svajonių virtuvę be streso – pasinaudokite nemokama IKEA internetine virtuvių planavimo programa ir Virtuvės baldų skyriaus darbuotojų pagalba.

Apie paslaugą

Kvalifikuoti IKEA Virtuvės baldų skyriaus darbuotojai, naudodamiesi mūsų internetine virtuvių planavimo programa, padės jums parengti virtuvės planą čia pat parduotuvėje. Taip pat jūsų būsimos virtuvės planą galime parengti pagal Virtuvės planavimo anketą, kurią siūlome užpildyti IKEA interneto svetainėje arba Virtuvės baldų skyriuje parduotuvėje.

Kaina
Nemokama paslauga

Interjero dizaino paslauga

Kvalifikuoti IKEA interjero dizaineriai mielai pasidalins idėjomis ir patarimais, kaip jaukiai, stilingai ir funkcionaliai atnaujinti interjerą ar įsirengti svajonių namus.

Apie paslaugą
Ši paslauga galioja tik gyvenamosioms erdvėms. Galite užsisakyti vieno, kelių kambarių ar visų namų projektą. Smulkių interjero sprendimų ir baldų projektavimo paslaugų mūsų interjero dizaineriai neteikia – daiktų laikymo sistemą, virtuvės stalviršį, svetainės, miegamojo ar vonios kambario baldus lengvai susiprojektuosite patys, naudodamiesi nemokamomis planavimo programomis arba atvykę pasitarti su konsultantais-planuotojais parduotuvėje.

Paslauga teikiama IKEA prekybos vietose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Užsiregistruokite, pasirinkite jums tinkamą laiką ir susitikite su IKEA interjero dizaineriu savo mieste. Išsiaiškinęs būsto matmenis, jūsų poreikius ir norus, interjero dizaineris parengs kambario ar visų namų planą ir idėjų koliažą, o asmeninės konsultacijos metu pristatys sprendimus, padės išsirinkti baldus ir papildomas paslaugas. 

Konsultacijos trukmė – 1,5 val.

Rašykite mums el. paštu dizainopaslauga@IKEA.lt, rezervuokite laiką ir susitikite su IKEA interjero dizaineriu.

Kaina
Paslaugos kaina – 20 €/m2. Tačiau jei po konsultacijos nuspręsite įgyvendinti interjero dizainerio pasiūlytą projektą ir įsigysite IKEA baldų bei aksesuarų, paslauga jums nieko nekainuos (sumokėtą avansą išskaičiuosime iš bendros projekto sąskaitos).

Virtuvių montavimas

Galime sumontuoti baldus ir buitinę techniką jūsų virtuvėje.

Kaina
Paslaugos kaina apskaičiuojama sudėjus meistro iškvietimo, baldų ir įrangos montavimo kainas.

Meistro iškvietimas į namus: 
 Vietovė Kaina (su PVM)
 Vilnius, Kaunas, Klaipėda 39 € 
 Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Širvintų, Šalčininkų, Kaišiadorių, Elektrėnų, Trakų, Kazlų Rūdos, Kėdainių, Jonavos, Birštono, Prienų, Šilutės, Palangos, Kretingos rajonai 68 € 
 Kiti rajonai 109 € 

Baldų montavimas
9 % bendros virtuvės baldų vertės, bet ne mažiau kaip 91 €.
Įrangos montavimas:

• plautuvė (virtuvės) – 49 €
• indaplovė – 49 €
• skalbimo mašina – 49 €
• šaldytuvas, šaldiklis – 29 €
• orkaitė – 29 €
• kaitlentė – 29 €
• mikrobangų krosnelė – 29 €
• oro valytuvas (gartraukis) – 29 €
• Gartraukio prijungimas prie ventiliacijos angos – 29 €
• šviestuvas – 9 €. 

Montuojama tik IKEA buitinė technika. Dujinės buitinės technikos neprijungiame.
 

Pirkimas išsimokėtinai

Džiaukitės pirkiniais jau šiandien, o atsiskaitysite po truputį.
IKEA parduotuvėje pirkimo išsimokėtinai paslaugas teikia „General Financing“. Išsimokėtinai atsiskaityti galite už IKEA parduotuvės prekes, kurių vertė – nuo 50 iki 15000 €.
Pavyzdžiui, skolinantis 300 € sumą ir sudarant 12 mėnesių sutartį su draudimu, metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 4 %, draudimo kaštai – 2,27 % ir mėnesinis tvarkymo mokestis – 0,6 % nuo visos kredito sumos, BVKKMN – 26,86 %, mėnesio įmoka – 28,37 € (paskutinė įmoka – 28,34 €), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 340,41 €. Skolinantis kitokią nei 300 € sumą arba pasirinkus kitokį nei 12 mėn. sutarties terminą – nurodyti dydžiai gali skirtis.

Skolinantis kitokią nei 300 € sumą arba pasirinkus kitokį nei 12 mėn. sutarties terminą, nurodyti dydžiai gali skirtis. Pateikti skaičiavimai yra preliminarūs ir nelaikomi UAB „General Financing“ įsipareigojimu klientui.

„General Financing“ finansavimo sąlygos:
• Metinė palūkanų norma – 0 %;
• Sandorio sudarymo mokestis – 4 %;
• Mėnesinis tvarkymo mokestis – 0,6 %;
• Pradinis įnašas – nuo 0 €;
• Sandoris sudaromas iki 60 mėn. laikotarpiui.

Išsirinkite norimas prekes ir parduotuvės IKEA darbuotojo paprašykite atspausdinti specialų užsakymo lapą, skirtą pirkimo išsimokėtinai paslaugai.
Gautą užsakymo lapą bei asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą) pateikite „General Financing“ klientų aptarnavimo specialistui. Esant teigiamam Jūsų mokumo įvertinimui, galėsite sudaryti prekių finansavimo sutartį su „General Financing“.
Šią sutartį ir užsakymo lapą pateikite IKEA darbuotojui, kuris išduos Jums specialią IKEA kortelę. Su ja galėsite atsiimti prekę(-es), nurodytas prekių finansavimo sutartyje.

Kodėl verta pirkti išsimokėtinai per „General Financing“?
• Galėsite pasirinkti mokėjimo terminą iki 5 metų.
• Pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių.
• Galėsite pasirinkti Jums patogiausią mėnesio dieną, kada mokėti įmoką.
• Galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.

Kaip IKEA parduotuvėje rasti „General Financing“?„General Financing“ klientų aptarnavimo skyrius įsikūręs IKEA parduotuvės antrajame aukšte, Biuro baldų skyriuje. Pasiteirauti apie pirkimo išsimokėtinai paslaugas galite telefonu 8 700 33123.
Turite sutikti su „Statistikos“ slapuko naudojimu, kad matytumėte šį įskiepį.