Tikime, kad geriausias mūsų darbo įvertinimas esate jūs, todėl visada džiaugiamės gavę teigiamų atsiliepimų iš IKEA verslo klientų. Sužinokite, ką apie mūsų specialistų įgyvendintus projektus mano paslaugą užsisakę klientai.

Iki smulkmenų įrengti apartamentai pajūryje

Kartu su NT vystymo įmone „Realco“ pajūryje įrengėme dalį mažaaukščiuose namuose „Šventosios vartai“ įsikūrusių apartamentų.
 

Laisvalaikio erdvės „Acme NT“ biuruose

Paskutinis mūsų ir „Acme NT“  įgyvendintas projektas – darbuotojams skirta virtuvės ir valgomojo erdvė. Įmonės direktorius norėjo, kad šioje erdvėje darbuotojai jaustųsi lyg namuose, o aplinka būtų jauki, patogi ir atpalaiduojanti.
 

Savitarnos zona šeimos restorane

Per pandemiją viename iš restoranų „Jurgis ir drakonas“ atnaujinome savitarnos zoną, kuria klientai džiaugiasi iki šiol.
 

Nemokama interjero dizaino paslauga verslui

IKEA verslui – tai estetiški ir funkcionalūs interjero sprendimai, skirti būtent verslo reikmėms. Mūsų interjero dizaineriai parengs jūsų norus bei poreikius atitinkantį projektą, padės išsirinkti tinkamiausius baldus ir įgyvendinti sumanymą reikiamose patalpose: biure, krautuvėlėje, kavinėje, viešbutyje, nuomai skirtame bute ar kitur.

Nusprendus įgyvendinti pasiūlytą projektą ir įsigijus bent 70 proc. tame projekte numatytų IKEA baldų ir aksesuarų, interjero dizaino paslauga jums nieko nekainuos.
 X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.