Su daiktų laikymo derinių projektavimo programa lengvai rasite tinkamiausią sprendimą savo vaikų kambariui.

Vaikų IKEA IDĖJOS ir įkvėpimas

Kūdikio lovelė tėvų miegamajame
Kūdikio lovelė tėvų miegamajame

Kai tėvų miegamasis ir kūdikio kambarys turi tilpti vienoje erdvėje, labai praverčia minimalistinio dizaino vaikiški baldai. Pavyzdžiui, čia kūdikio lovelės GONATT spalva ir stilius tobulai dera prie tėvų lovos ir kambario sienų. Ramus interjeras saugo tėvų ir mažylio sapnus, o spalvingas kūdikio treniruoklis LEKA ugdo smalsumą ir akių-rankų koordinaciją.

Vaizduotę lavinantis vaikų kambarys
Vaizduotę lavinantis vaikų kambarys

Kas padeda lavinti vaikų vaizduotę? Mūsų manymu, tai linksmas, ryškus ir modernus vaikų kambario interjeras. Toks kaip šis! Sukurti jį visai nesudėtinga: tereikia išpaišyti baltas sienas ir parūpinti spalvingų detalių. Pravers raštuoti patalynės užvalkalai, lengvai valomas kilimas, žaislai ir specialiai vaikams sukurti baldai. Į šviesų šio kambario interjerą darniai įsilieja spinta ir rašomasis stalas FRITIDS/STUVA, daiktų laikymo derinys TROFAST, o šalia vaikiškos lovos išdidžiai stovi spalvotas krepšys, kuriame užtenka vietos ir drabužiams, ir smulkiems daiktams.

Bendra erdvė berniukui ir mergaitei
Bendra erdvė berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys gali būti toks pat ryškus, kaip ir jūsų vaikai. Štai šiame gyvena 11-os mergaitė ir 8-erių berniukas. Čia pakanka vietos abiejų pomėgiams ir daiktams, nes šalia dviaukštės lovos TUFFING stovi daiktų laikymo sistema STUVA. Spintos lentynas ir komodos stalčius brolis su sese dalijasi po lygiai, o prie kambario durų yra dvi kabyklos NÄPEN – mažųjų banglentininkų vandens kostiumams arba iš vakaro išlygintoms mokyklinėms uniformoms.

Modernaus dizaino kūdikio kambarys
Modernaus dizaino kūdikio kambarys

Kaip įrengti kambarį kūdikiui? Kadangi spalvų jame ir taip netrūks, sienas verta nudažyti neutraliai, pavyzdžiui baltai. Prie sienų spalvos derės modernaus dizaino vaikų kambario baldai: vystymo stalas ir kūdikio lovelė GULLIVER bei komoda BUSUNGE. O prie vaikiškų knygelių ir žaislų kolekcijos – ryškių spalvų kūdikio treniruoklis bei žaidimų kilimėlis LEKA.

Pastelinis mergaičių kambarys
Pastelinis mergaičių kambarys

Šis nedidelis vaikų kambarys priklauso dviem 7 ir 9 metų sesutėms. Tarp jo pastelinių sienų telpa visi svarbiausi vaikiški baldai: mažai vietos užimanti dviaukštė lova MYDAL, reguliuojamo aukščio rašomasis stalas FLISAT ir aukšta komoda STUVA su stalčiais drabužiams, dailės reikmenims bei kitiems daiktams laikyti. Žaismingi patalynės užvalkalai, pagalvėlės ir rėmeliai su mergaičių piešiniais suteikia kambariui jaukaus individualumo.

Kaip paruošti namus pirmagimiui?
Kaip paruošti namus pirmagimiui?

Erdvus tradicinio dizaino miegamasis priemiesčio name – kambarys, kuriame be didelių išlaidų ir vargo galima įrengti kūdikio kampelį. Pravers natūralūs mediniai kūdikio kambario baldai: patogus vystymo stalas ir lovelė SNIGLAR. Kūdikio lovelės pagrindas laidus orui, todėl joje susiformuoja miegui tinkamas mikroklimatas, o pagrindą galima fiksuoti dviejuose skirtinguose aukščiuose.

Skandinaviško stiliaus vaikų kambarys
Skandinaviško stiliaus vaikų kambarys

Skandinaviškas kūdikio kambario interjeras ir tradicinio dizaino baldai vaikams – universalus variantas tiek berniukui, tiek mergaitei. Šiame šviesių tonų kambaryje dominuoja baldų šeima SUNDVIK. Be vaikiškos spintos ir kūdikio lovelės, augančios kartu su vaiku, čia įrengtas vystymo stalas su komoda, kurioje patogu laikyti daiktus po ranka, kad mažylis neliktų be priežiūros nė sekundei. Vaikui paūgėjus, ją galima naudoti kaip įprastą komodą.

Vaikų kambarys, kuris auga kartu
Vaikų kambarys, kuris auga kartu

Šiame kambaryje dabar gyvena 3 metų mergaitė, tačiau modernaus dizaino vaikiški baldai BUSUNGE jai pravers ir vėliau, nes keičiamo ilgio lova auga kartu, o vaikiškos spintos viduje esantį drabužių skersinį ir lentynas prireikus galima pritvirtinti aukščiau. Spinta pakankamai gili, kad lengvai tilptų ir slėpynes žaidžiantys vaikai, ir suaugusiųjų drabužiams skirti pakabai.

Vienas kambarys žaidimams ir namų darbams
Vienas kambarys žaidimams ir namų darbams

Įsiminkite pavadinimą FRITIDS/STUVA – už jo slepiasi reikalingiausi vaikų kambario baldai. Tai aukštos lovos rėmas, rašomasis stalas, spinta ir atviros lentynos viename. Šis modernus vaikiškų baldų komplektas – puikus sprendimas mokyklinio amžiaus berniuko kambaryje. Vietoj sukamosios kėdės prie stalo tiks keičiamo aukščio suoliukas FLISAT. Dar pridėkite kelias svarbias vaikiškas detales (tai gali būti sūpynės GUNGGUNG, perforuotosios lentos SKÅDIS, baldakimas LÖVA, sporto kilimėliai PLUFSIG ar žaismingi kilimai) – ir voilà!

Paauglio kambarys stilingai ir nebrangiai
Paauglio kambarys stilingai ir nebrangiai

Dvylikamečio paauglio kambarys – puiki erdvė saviraiškai, net jei ji nedidelė. Čia dominuoja tamsios spalvos ir keletas ryškesnių akcentų. Kurti savitą stilių padeda ryškūs patalynės užvalkalai, kilimai ir plakatai, o patogiai įsikurti – jaunatviški modernaus dizaino baldai: aukšta lova TUFFING su rašomuoju stalu SVÄRTA poilsiui ir namų darbams bei sofa KNOPPARP skaitymui ir gitaros solo repeticijoms.

Palėpė ar vaikų kambarys? Abu.
Palėpė ar vaikų kambarys? Abu.

Vienas kambarys dviem vaikams – lengvai ir stilingai. Šiame palėpėje įrengtame kambaryje gyvena 1 ir 5 metų broliukai bei tradicinio skandinaviško dizaino baldai. Kūdikiui įrengtoje kambario pusėje stovi lovelė ir vystymo stalas SOLGUL, o vyresnėlio valdose – keičiamo ilgio lova MINNEN ir staliukas su kėdutėmis SUNDVIK.

Šviesus ir įkvepiantis vaiko kambarys
Šviesus ir įkvepiantis vaiko kambarys

Sukurkite savo vaikui spalvingą vaizduotės pasaulį! Šis modernus aštuonmečio berniuko kambarys pilnas įkvėpimo. Nors kambaryje dominuoja balta spalva, be baltos lovos SLÄKT su ištraukiama papildoma lova (gal draugas norės likti nakvoti?) ir vaikiškos spintos STUVA, čia yra daugybė ryškių, žaisti kviečiančių detalių: ryškiai geltona taburetė-laiptelis TROGEN – kad būtų lengviau pasiekti spintoje kabančius drabužius ar piešimo priemones iš viršutinių lentynų, smagūs patalynės užvalkalai, kilimėliai, vaikiški šviestuvai ir, žinoma, vaizduotę lavinantys žaidimai bei žaislai!

„Namų idėja su IKEA“: tvarkingas būsimos pirmokės kambarys
„Namų idėja su IKEA“: tvarkingas būsimos pirmokės kambarys

Susipažinkite su viena jauniausių šio sezono herojų. Tai Ida – didžiulės konstruktorių kolekcijos savininkė ir būsima pirmokė, kurios kambariui jau labai reikėjo pokyčių, nes jis nebespėjo augti kartu. Atsinaujinti ir įgyvendinti svajones mergaitei padėjo IKEA interjero dizainerė Birutė.

„Namų idėja su IKEA“: augantis vaikų kambarys
„Namų idėja su IKEA“: augantis vaikų kambarys

Trijų kambarių bute jie gyveno trise: mama Alginta, tėtis Dainius ir mažoji Kotryna. Tačiau kai šeimai gimė antroji dukrytė Vakarė, atėjo laikas pokyčiams ir namuose. Tėvai norėjo, kad vyresnėlė persikeltų į atskirą kambarį, kuriame pakaktų vietos ne tik būtiniausiems baldams, bet ir žaidimams, o vieną dieną sesės galėtų gyventi kartu. Užduotis įrengti mergaičių kambarį buvusiame tėvų miegamajame teko IKEA interjero dizainerei Ilonai Mozgo.