Namų biuras IDĖJOS ir įkvėpimas

Biuras svetainėje dviem
Biuras svetainėje dviem

Tikime, kad namų biuras turi derėti prie bendro namų interjero. Pavyzdžiui, šis poros darbo kambarys, pilnas lanksčių, tarpusavyje derančių sprendimų. Reguliuojamo aukščio rašomieji stalai SKARSTA, biuro spintelės su ratukais, sukamosios kėdės LÅNGFJÄLL su lengvai valdomu reguliavimo mechanizmu, įvairaus dizaino šviestuvai ir natūralus apšvietimas... Viskas, o reikia, kad diena būtų produktyvi ir darbinga!

Modernus namų biuras moters bute
Modernus namų biuras moters bute

Svetainė, pramogų, sporto ir darbo kambarys viename? Žinoma. Čia gyvenanti moteris turi tiek įvairių veiklų, kad namai tiesiog privalo būti funkcionalūs. Suderinti kelias funkcijas vienoje patalpoje jai padeda modernūs svetainės ir biuro baldai: rašomasis stalas ALEX, atviros lentynos EKET ir komodos su stalčiais, o ant perforuotosios lentos SKÅDIS telpa ir jos darytos nuotraukos, ir netgi jogos kilimėlis.

Namų biuras nebrangiai ir stilingai
Namų biuras nebrangiai ir stilingai

Šis darbo kambarys tiks ir namuose daug dirbančiam laisvai samdomam darbuotojui, ir nebrangiai įsikurti norinčiam studentui. Patogiai dirbti čia leidžia modernaus dizaino biuro baldai už žemą kainą: rašomasis stalas MICKE, stalčių spintelės su ratukais HELMER ir beveik visą sieną dengiančios perforuotosios lentos SKÅDIS smulkiems daiktams laikyti.

Ergonomiška darbo vieta namuose
Ergonomiška darbo vieta namuose

Modernus darbo kambarys poros bute erdve dalijasi su svetaine. Todėl be itin talpios stalčių spintelės su ratukais ALEX ir sukamosios kėdės HATTEFJÄLL, čia taip pat stovi du foteliai STRANDMON ir kavos staliukas. Kaip bebūtų, baldas, kuriuo labiausiai didžiuojasi šis namų biuras, yra keičiamo aukščio rašomasis stalas BEKANT, sukurtas taip, kad darbuotis būtų patogu ir sėdint, ir atsistojus. Juk kuo daugiau judate dirbdami, tuo geriau jaučiatės ir lėčiau pavargstate.

Valgomojo ir darbo stalas viename
Valgomojo ir darbo stalas viename

Šiame name gyvena šeima su paaugliais, todėl jų valgomojo stalas neretai virsta ir darbo vieta nešiojamajam kompiuteriui. Tradicinio stiliaus interjerą puikiai papildo du sujungti biuro stalai KULLABERG ir pramoninio dizaino sukamosios kėdės bei taburetės, ant kurių sėdint patogu ir dirbti pavieniui, ir vakarieniauti su visa šeima.

Psichologės priimamasis namuose
Psichologės priimamasis namuose

Kadangi gyvena viena, šio buto savininkė leido sau vieną kambarį paskirti verslui ir namuose įsirengė psichologinių konsultacijų kabinetą. Jaukiame skandinaviško stiliaus priimamajame pacientus pasitinka pastelinės spalvos ir natūralūs mediniai baldai, baltų grindų fone beveik pranyksta rašomasis stalas SKARSTA, o svarbius dokumentus ir knygas saugo atviros lentynos bei spintelės su stalčiais HELMER.

Darbo kampelis nuomojamame bute
Darbo kampelis nuomojamame bute

Kaip sukurti stilingą interjerą mažoje erdvėje? Šis darbo kambarys su svetaine palėpėje – tik vienas iš galimų atsakymų. Jame gyvenančiai ir dirbančiai moteriai patinka tradicinio stiliaus baldai, tačiau kartu ji tiki, kad namų biuras privalo būti funkcionalus. Suderinti abu dalykus leidžia stilingi ir praktiški biuro baldai: rašomasis stalas INGATORP su specialia lentynėle laidams ir dviem atlenkiamomis dalimis, kad prireikus būtų galima padidinti, ir talpios stalčių spintelės HELMER, kurios puikiai dera prie spintelės su stiklinėmis durimis HEMNES.

Namų biuras valgomajame
Namų biuras valgomajame

Kai darbo kambarys ir valgomasis turi tilpti vienoje erdvėje, labai praverčia baldai, galintys atlikti ne vieną funkciją. Pavyzdžiui, rašomieji stalai ALVARET/ÅMLIDEN – juos lengva sustumti kartu ar, kai norisi ramybės, perkelti į kitą vietą, nes stalviršiai pagaminti iš medienos drožlių plokščių su korinės struktūros perdirbto popieriaus užpildu. Pietų metų prie stalų glaudžiasi valgomojo kėdės LEIFARNE, dirbant kompiuteriu galima patogiai prisėti ant darbo kėdės LÅNGFJÄLL. O palei sieną išrikiuotos stalčių spintelės ALEX gali tarnauti ir kaip dokumentų saugykla, ir kaip indauja.

Rašomasis stalas, kuris auga kartu
Rašomasis stalas, kuris auga kartu

Jei namuose auga vaikas, tegu namai auga kartu su juo. Šis spalvingas vaiko kambarys ne tik smagus, bet ir patogus: be vaikiškos spintos ir komodos su stalčiais, čia stovi rašomasis stalas PÅHL. Jis turi tris aukščio padėtis, todėl pravers ne tik mokantis piešti ar rašyti pirmąsias raides, bet ir paskui – ruošiant rimtus namų darbus. Kad augti ir mokytis būtų saugu, vaikiškos kėdės JULES ratukai reaguoja į spaudimą, todėl lengvai rieda tik sėdint, o pakilus – užsifiksuoja ir neleidžia kėdei pajudėti iš vietos.

Darbo vieta tradiciniame interjere
Darbo vieta tradiciniame interjere

Kviečiame į svečius pas menininkų porą, drąsiai derinančią tamsiais spalvas su originaliomis dekoracijomis. Jų svetainėje, prie lango ir židinio imitacijos, įkurtas tradicinio dizaino namų biuras stilingas kaip ir visas interjeras: be elegantiškos sukamosios kėdės LILLHÖJDEN ir aukštos spintelės su stiklinėmis durimis FABRIKÖR, garbingą vietą čia užima grindinis skaitymo šviestuvas RANARP ir medinis rašomasis stalas HEMNES.

Darbo vieta viengungio bute
Darbo vieta viengungio bute

Lofte įrengtas darbo kambarys – gana paprastas ir šiek tiek hipsteriškas. Jame dominuoja pramoninio stiliaus baldai: tarp lango ir sukamosios kėdės KULLABERG stovi minimalistinis rašomasis stalas FJÄLLBO, o įvairios daiktadėžės, dokumentų dėklai ir net paveikslai lengvai telpa ant to paties pavadinimo grubios metalinės lentynos.

Šviesus namų biuras porai
Šviesus namų biuras porai

Pastelinės spalvos ir skandinaviškas interjeras – universalus sprendimas norintiems šviesaus ir jaukaus darbo kambario, o modernūs biuro baldai leidžia už prieinamą kainą įsirengti iš karto dvi darbo vietas. Prie langų „dvynių“ čia įsikūrę du rašomieji stalai KRILLE/LINNMON su fiksuojamaisiais ratukais, vienodi staliniai šviestuvai ir dvi sukamosios biuro kėdės LÅNGFJÄLL, o tarp jų – bendra stalčių spintelė HELMER.