IKEA BUSINESS


Patalpų įrengimas ir kitos paslaugos verslui
 
IKEA BUSINESS – tai dizaino ir kitos paslaugos verslui, baldai viešbučiams, restoranams ir kvalifikuoti
patarimai, kaip patogiai įsirengti biuro patalpas. 

Su IKEA savo laiką ir dėmesį galite skirti verslui, o tokiais klausimais kaip patalpų įrengimas kreipkitės į
mus: prireikus pagalbos išmatuosime ir suplanuosime patalpas, padėsime išsirinkti norimo dizaino baldus,
juos pristatysime ir sumontuosime. Bendradarbiaukime – esame jums ir su jumis.

Pateikite užsakymą internetu ir mes su jumis susisieksime.
​​​​​

Tel. +370 5 250 2406
El. p. B2B@IKEA.lt
Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Susipažinkite: verslo klientų aptarnavimo taisyklės

IKEA BUSINESS IDĖJOS ir įkvėpimas

Modernus biuras mieste
Modernus biuras mieste

Biuro patalpų įrengimas – iššūkių keliantis darbas, ypač jei turite daugiau darbuotojų. Bet modernūs biuro baldai BEKANT gali įveikti šį iššūkį be didelio vargo. Sukurti patogias darbo vietas kiekvienam padės tarpusavyje derantys vieno dizaino rašomieji stalai, dokumentų spintelės ir eilėmis sukabinti šviestuvai, o daugiau privatumo suteiks pertvaras tarp stalų atstojančios lentynos.

Skandinaviško stiliaus darbuotojų kavinė
Skandinaviško stiliaus darbuotojų kavinė

Kas šiandien pietums? Valgykla, labiau primenanti nedidelį restoraną, ir apetitą keliantis skandinaviškas interjeras. Patogiai prisėsti čia kviečia baldai NORRÅKER: patvarūs ir ilgaamžiški valgomojo stalai, kurie atitinka viešose vietose naudojamiems baldams keliamus reikalavimus, mediniai suoliukai ir prie jų derančios kėdės LEIFARNE. Jų išlenkta forma užtikrina komfortą, sėdimoji dalis padengta specialia priemone nuo slydimo, o kai nenaudojamos, kėdes galima sudėti vieną ant kitos, kad užimtų mažiau vietos.

Jaukus gėlių parduotuvės interjeras
Jaukus gėlių parduotuvės interjeras

Jauki gėlių krautuvėlė mieste žavi kontrastais. Čia puikiai dera modernaus dizaino biuro baldai ir dailūs svetainės staliukai, grubios medinės dėžės ir romantiškos interjero detalės. Dar vienas netikėtumas – lentynos FJÄLKINGE. Jos pagamintos iš plieno, todėl tvirtos ir ilgaamžės, bet neapsunkina interjero, nes dėl tiesių linijų ir paprastos konstrukcijos atrodo grakščiai ir dera prie įvairiausių stilių baldų.

Biuras ir dirbtuvės vienoje patalpoje
Biuras ir dirbtuvės vienoje patalpoje

Kai viename biure turi tilpti ir kompiuterio stalas, ir visos dirbtuvės, labai praverčia keičiamo aukščio rašomieji stalai IDÅSEN. Prireikus juos galima pakelti, kad dirbti būtų patogu atsistojus ar sėdint ant aukštos taburetės TROLLBERGET, arba nuleisti ir sėdėti ant sukamosios kėdės kaip prie įprasto stalo. Šio pramoninio stiliaus biuro interjerą taip pat papildo šviestuvai HEKTAR ir lentynos VEBERÖD.

Sendintas stilius restorano interjere
Sendintas stilius restorano interjere

Tradicinio stiliaus restorane vyrauja tamsios spalvos ir mediniai valgomojo baldai. Iš beržo masyvinės medienos pagaminti stalai ir kėdės NORRÅKER – tvirti ir atsparūs aplinkos poveikiui, todėl atitinka viešojo naudojimo baldams keliamus reikalavimus. Juodos kėdės gražiai dera prie šalia baro stovinčios indaujos MALSJÖ, o restoranui užsidarius jas galima sudėti vieną ant kitos, kad užimtų mažiau vietos ir būtų patogiau tvarkytis.

Tradicinio stiliaus šokoladinė
Tradicinio stiliaus šokoladinė

Tereikia tinkamai pateikti, ir jūsų skanėstams bus neįmanoma atsispirti. Galime patarti, kaip įrengti vitriną už gerą kainą ir atskleisti geriausias jūsų gaminamų stebuklų savybes. Ir, žinoma, padidinti pardavimus. Viskas, ko reikia – spintelės su stiklinėmis durimis MALSJÖ, atrodančios lyg rankų darbo, sieninės lentynos EKET ir ištraukiamasis stalas INGATORP (jei jūsų šokolado ekspozicija netikėtai padidėtų).

Šiuolaikiškas biuras darbui ir posėdžiams
Šiuolaikiškas biuras darbui ir posėdžiams

Atviras biuras su posėdžių sale pakankamai erdvus, kad vietos pakaktų ir patogiam darbui prie kompiuterio, ir susirinkimams. Protingai išnaudoti erdvę čia padeda modernūs biuro baldai BEKANT: kampiniai rašomieji stalai, prie kurių kasdien patogiai dirba dizaineriai ir programuotojai, bei posėdžių stalas, kur vyksta diskusijos ir gimsta naujos idėjos.

Modernūs sprendimai sušių restorane
Modernūs sprendimai sušių restorane

Nuo ko priklauso restorano sėkmė? Tikime, kad prie jos nemažai prisideda net patalpų dizainas. Argi šis akinamai baltas ir kartu ryškus sušių restorano interjeras nekelia apetito? Skandinavišką stilių čia kuria baltos spalvos ir šviesios medienos derinys: modernūs mediniai stalai NORRÅKER, kėdės su porankiais (kad netrukdytų tvarkantis, jas galima už porankių pakabinti ant stalviršio) ir baro kėdės JANINGE. O dar šiek tiek stilingos dramos įneša ryškūs spintelių fasadai ir kabamieji šviestuvai su raudonais laidais.

Biuro dizainas: kelionių agentūra
Biuro dizainas: kelionių agentūra

Pastelinės spalvos ir šiuolaikiški biuro baldai – puikus derinys kelionių agentūrai, į kurią užėjus apima jausmas, lyg būtum namuose. Trys biuro stalai BEKANT čia išrikiuoti lyg ilgas valgomojo stalas, o aplink jį telkiasi kėdės su ratukais HATTEFJÄLL darbuotojams ir paminkštintos sukamosios kėdės LÅNGFJÄLL bei krėslai su porankiais YPPERLIG klientams. Dar kelios talpios lentynos FJÄLKINGE kelionių brošiūroms, skirtingų juostų laiką rodantys sieniniai laikrodžiai, pasaulio žemėlapis, draugiškas aptarnavimas – ir sėkmė garantuota.

Atviras biuras patogiam darbui kartu
Atviras biuras patogiam darbui kartu

Asmeninė darbo vieta dirbant dideliame biure labai svarbi. Vienas iš būdų tokią turėti – rašomieji stalai su sienelėmis BEKANT. Keičiamo aukščio darbo stalai patogūs dirbti ir sėdint, ir atsistojus, o sienelės netrukdo bendrauti tarpusavyje, tačiau kai norisi ramybės, padeda sukurti jaukią darbo aplinką, slopina garsus ir suteikia privatumo. Prie pilko sienelių audinio gražiai dera ne tik sukamosios kėdės HATTEFJÄLL, bet ir kabamieji šviestuvai VINTERGATA su veltinio apdaila.

Sprendimai biurui: kūrybinė agentūra
Sprendimai biurui: kūrybinė agentūra

Biuras, kuriame dirba kūrybingi, šiuolaikiški žmonės, taip pat privalo būti kūrybingas ir šiuolaikiškas. Todėl, be įprastų darbo vietų, kuriose stovi rašomieji stalai BEKANT ir ergonomiškos biuro kėdės, šiame yra spalvingas kampelis pokalbiams ir stalo žaidimams, įrengtos rakinamos spintelės HALLAN darbuotojams bei papildoma vieta jų dviračiams.

Ryškus interjeras viešbučio laukiamajame
Ryškus interjeras viešbučio laukiamajame

Kad jūsų viešbutyje netrūktų svečių, o laukimas eilėje neprailgtų, tegu būsimus gyventojus pasitinka įkvepiantis laukiamojo interjeras. Prie ryškios spalvos sienų čia dera neutralios sienų dekoracijos, to paties atspalvio užuolaidos ir kilimai, o patogiai prisėsti kviečia modernaus dizaino foteliai VEDBO ir kavos staliukas LISABO.

Vyriškų drabužių parduotuvė
Vyriškų drabužių parduotuvė

Lentynos ELVARLI, vitrinos ir LED apšvietimo sprendimai – puiki pradžia jūsų stilingai vyriškų drabužių parduotuvei. Tvirtos ir modernios daiktų laikymo sistemos puikiai tiks demonstruoti naujausio sezono drabužiams, o kad klientai užėję jaustųsi lyg namuose, labai pravers patogūs krėslai ir kavos staliukai YPPERLIG. Investuokite į stilių ir kokybę – juk kai prekių pateikimas nuostabus, pardavimai taip pat gali nustebinti.

Erdvė konferencijoms ir posėdžiams
Erdvė konferencijoms ir posėdžiams

Prieš jūsų akis –  šiuolaikiškas posėdžių salės interjeras, kurį kuria modernūs biuro baldai ir ryškus apšvietimas. Ratu sustatyti rašomieji stalai BEKANT sudaro erdvę, kurioje visi susirinkimo dalyviai aiškiai mato ir girdi vieni kitus. Aplink stalus išrikiuotos ergonomiškos biuro kėdės LÅNGFJÄLL itin patogios, todėl padeda lengviau susikoncentruoti. O eilėmis sukabinti šviestuvai NYMÅNE užtikrina tinkamą patalpos apšvietimą.

Tradicinio stiliaus užkandžių baras
Tradicinio stiliaus užkandžių baras

Pastelinės spalvos, jaukus apšvietimas ir natūralios medienos baldai kavinėms bei restoranams – paprasta formulė kuriantiems nuosavą verslą. Baro stalai ir kėdės NORRÅKER atitinka stabilumo, patvarumo ir saugumo standartus, todėl gali būti naudojami viešose vietose. Dar pridėkite spalvingą meniu, draugišką aptarnavimą, ir voilà! – skandinaviškas užkandžių baro interjeras baigtas.

Poilsio zona dideliame biure
Poilsio zona dideliame biure

Didelio biuro interjeras – tai ne tik patogios darbo vietos, bet ir sprendimai, pritaikyti darbuotojų poilsiui. Todėl šiame biure šalia darbuotojų virtuvės įrengta didžiulė poilsio erdvė: keliose pertvaromis perskirtose zonose jėgas atgauti norinčių darbuotojų laukia modernaus dizaino baldai: sofos KIVIK ir kavos staliukai NYBODA.

Asmeninė darbo vieta atvirame biure
Asmeninė darbo vieta atvirame biure

Atviras biuras dar nereiškia, kad jame nėra vietos privatumui. Šiame kiekvienas darbuotojas turi po atskirą kampelį, kurį gali pritaikyti sau. Modernaus dizaino keičiamo aukščio biuro stalai BEKANT leidžia darbuotojams patiems pasirinkti, kaip norisi dirbti – sėdint ar atsistojus, o papildomos sienelės leidžia lengvai susikurti tylią ir ramią asmeninę erdvę.

Žurnalistų biuras senamiestyje
Žurnalistų biuras senamiestyje

Įdomioms profesijoms reikia įdomios erdvės. Todėl šis žurnalistų biuras įrengtas buvusio vienuolyno patalpose, kur seno pastato dvasią kuo puikiausiai papildo modernūs biuro baldai. Kad būtų įdomiau, interjere tyčia derinami skirtingi stiliai ir kontrastingo dizaino daiktai: šiuolaikiški rašomieji stalai BEKANT ir minimalistinės biuro spintelės GALANT, pramoninio stiliaus šviestuvai HEKTAR, klasikiniai raštuoti kilimai ir romantiškos užuolaidos.

Grožio salonas, į kurį norisi grįžti
Grožio salonas, į kurį norisi grįžti

Ko reikia stilingam grožio salonui? Mūsų manymu, svarbu ne tik pirmas įspūdis, bet ir jaukumas. Padaryti įspūdį ir sukurti išskirtinį stilių šiame salone padeda klasikinės spalvos, atviros sieninės lentynos EKET ir kiti modernaus dizaino baldai. O staliukai KRAGSTA ir patogūs foteliai (tiksliau – modulinės sofos SODERHAMN dalys) leidžia klientėms jaukiai įsikurti su puodeliu kavos ar žurnalu rankose, kol laukia eilėje.

Dokumentų saugykla ir virtuvė biure
Dokumentų saugykla ir virtuvė biure

Jei negalite skirti atskirų patalpų darbuotojų virtuvei ir dokumentų saugyklai, sujunkite jas į vieną. Prie sienų priglaustos daiktų laikymo sistemos ALGOT su lentynomis, ant kurių lengvai telpa ir popieriaus rūšiavimo dėžės, ir vieliniai krepšiai smulkmenoms, ir dokumentų dėklai, padės išnaudoti visą sienų aukštį ir tikrai netrukdys mėgautis iš namų atsineštais ar čia pat pasigamintais pietumis. Pietų stalas MELLTORP ir kėdės LEIFARNE – taip pat jūsų paslaugoms.

Kaip įrengti lauko kavinę?
Kaip įrengti lauko kavinę?

Tai lengva, kai viską, ko reikia, randate po vienu stogu. IKEA'oje jūsų laukia ir tokios smulkmenos kaip stalo įrankiai, padėklai ar servetėlės, ir kokybiški, viešose vietose naudoti pritaikyti baldai. Pavyzdžiui, lauko staliukai ir kėdės TUNHOLMEN, kurios dailiai atrodo ir nereikalauja papildomos priežiūros net po lietaus, nes sėdimojoje dalyje yra anga vandeniui nubėgti.