Septintajame „Namų idėja su IKEA“ sezone mūsų interjero dizaineriai dalysis idėjomis ir patarimais, kaip sumaniai ir be papildomo remonto išspręsti kasdienius iššūkius namuose. Trūksta vietos daiktams, privatumo ar tvarkos? Reikia patogesnės erdvės darbui? O gal tiesiog norite gyventi tvariau? Dalyvaukite atrankoje ir kartu rasime geriausią sprendimą.
 

Anketų laukiame iki 2022 m. lapkričio 30 d.

Vietoj remonto – ekspertų patarimai

Šį sezoną laidos herojų namuose planuojami pokyčiai neapima remonto ir apdailos darbų: sienų dažymo, grindų dangos atnaujinimo, santechnikos keitimo ir pan. Kartu ieškosime sprendimų, kaip atnaujinti namus, jų neremontuojant. Interjero dizaineriai patars, kaip mažoje erdvėje atrasti vietos ne tik įvairiems daiktams, bet ir sau, padės išsirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkančius baldus, mokys tausoti išteklius, lengviau susitvarkyti ir sutaupyti.

Pirmoji naujo sezono laida planuojama kitų metų vasarį.

Ką nuveikėme anksčiau?

Ankstesniuose sezonuose IKEA interjero dizaineriai įgyvendino pokyčius nestandartinėse erdvėse, dalijosi patarimais, kaip pritaikyti namus prie naujų gyvenimo poreikių ir susitvarkyti visus juose esančius daiktus. Keitėme virtuves, vaikų kambarius ir miegamuosius, įrengėme darbo erdvę svetainėje, atnaujinome šeimos verslo patalpas, vieno kambario butą ir dar daug visko.
 X