Susitikime prie parduotuvės IKEA Vilniuje kartu paminėti vidurvasarį. Bus daug skanaus maisto, muzikos, nuotykių, pramogų ir laimingų veidų.

Kur? Šalia lauko kavinės.
Kada? Birželio 10 d., nuo 12 iki 20 val.

* Taip švediškai vadiname vidurvasario šventę, arba Jonines. Ir mes šiais metais jas pradedame švęsti anksti – prisijunkite!

Bus skanu

Vidurvasario proga mūsų lauko kavinė ruošia ypatingą meniu. Kviesime paskanauti jautienos ir vegetariškų mėsainių, vaikiškų mėsainių su kukuliais, karštų kukulių su garnyru ir, žinoma, lietuviškų šaltibarščių. Be to, nemokamai vaišinsime gėrimu, tad atvykite alkani!
 

Bus įdomu

Šventėje turėsime ir gėlių – puiki proga palavinti savo vainikų pynimo įgūdžius! Dirbtuvėse parodysime, kaip nusipinti tradicinį vidurvasario vainiką. Pasak švedų, jis atneša jėgų ir sveikatos, kurių užteks visiems metams.

Ko dar laukti ir tikėtis? Šventės nuotaiką kurs profesionalus didžėjus, o vaikų lauks animatoriai su kostiumais ir didžiulis batutas.

Bus draugų

Mažieji šventės svečiai taip pat nenuobodžiaus, nes į vidurvasario festivalį žada atvykti mūsų pliušiniai draugai: Meškiukas, Širdelė, Kukulis ir Bandelė lauks visų, norinčių susipažinti, kartu pažaisti ar nusifotografuoti.X