Atsarginės dalys, nauji užvalkalai ir kiti baldų priedai – puikus ir nebrangus būdas atnaujinti turimą sofą. Pakeisti senas dalis naujomis paprasta, dažnai tai galima padaryti be jokių ypatingų įrankių, o svarbiausia – norint pataisyti sofą, jos niekur nereikia gabenti.
IKEA tikslas – iki 2030 metų visiškai pereiti prie žiedinės ekonomikos ir tapti įmone, veikiančia uždaro rato principu. Siekiame, kad mūsų sukuriamų atliekų kiekis būtų kuo mažesnis, o visos prekės – lengvai taisomos, atnaujinamos, perdirbamos ar panaudojamos dar kartą. Galiausiai norime, kad pirkėjai galėtų nebrangiai pratęsti savo turimų baldų ir kitų daiktų gyvenimą.

Pakeiskite porankius

Laikui bėgant, labiausiai nukenčia sofos porankiai. Laimė, išklypusius ar nusidėvėjusius porankius galite pakeisti naujais – tiesiog išsirinkite pagal turimą sofos modelį.
 

Atnaujinkite nugaros pagalvėles

Išsėdėtos nugaros pagalvėlės dažnai tampa dingstimi keisti visą sofą, nors ji dar galėtų tarnauti ne vienus metus. Atnaujinkite tas, kurios jau nebėra patogios remtis, ir vėl turėsite baldą lyg ką tik iš parduotuvės.

Pervilkite užvalkalus

Kartais užtenka atnaujinti tik sofos užvalkalus. Pervilkite senuosius, o dar geriau – turėkite porą komplektų. Tada sofos išvaizdą galėsite keisti kartu su sezonais ar bet kada panorėję.
 

Užbaikite stilingai

Kokios spalvos bebūtų jūsų sofa, lengvai ją atnaujinsite su keletu pagalvėlių ar užtiesalų. Derinkite, kaip patinka, ir kaskart sukursite naują svetainės stilių.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

SANDARED

pufas, 45 cm, smėlinė

44,99

BUSKBO

fotelis, rotangas

159 €
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.