Rugsėjis – puikus laikas išmokti ko nors naujo arba perduoti kitiems tai, ką moki pats. Tad mielai dalijamės patarimais, kurie padės sukurti saugią, įkvepiančią, patogią ir mokytis motyvuojančią aplinką namuose. O visus, ištroškusius naujų žinių, rugsėjo savaitgalius kviečiame praleisti drauge!
Du rugsėjo savaitgalius iš eilės, du kartus per dieną, kviesime vaikus į smagias dirbtuves, kuriose kartu eksperimentuosime, medituosime, kvėpuosime ir žaisdami mokysimės sąmoningumo.

Vietų skaičius ribotas, tad nepamirškite užsiregistruoti.
Sąmoningumo žaidimai 
Meditacija, vaikiški kvėpavimo pratimai ir muzikiniai žaidimai su Migloko.

Kada? Rugsėjo 9–10 d., 10–10.45 val.​ ir 11–11.45​ val.
Kur? Prie įėjimo į Prekybos salę (1 aukšte, po laiptais).
Mokslinės dirbtuvės
Linksmi eksperimentai, kurie padės daugiau sužinoti apie gamtą, spalvas ir mokslą.

Kada? Rugsėjo 16–17 d., 10–10.45 val.​ ir 11–11.45​ val.
Kur? Prie įėjimo į Prekybos salę (1 aukšte, po laiptais).
 

Pirmoko gidas

Kaip tinkamai paruošti vaiką pirmai klasei? Kokius baldus rinktis, kad ruošti namų darbus būtų patogu? Kas padeda lavinti kūrybiškumą? Ko įdėti į kurpinę priešpiečiams? Tai tik keletas iš daugybės klausimų, kylančių būsimų pirmokų tėvams. Suprantame, kaip jums svarbu rasti atsakymus, todėl pakalbinome įvairių sričių ekspertes, o jų idėjas ir patarimus sudėjome į šį spalvingą gidą.
 
„Funkcionali ir ergonomiška darbo vieta svarbi ne tik vaiko laikysenai – ji padeda susikaupti mokantis, neleidžia pavargti ir skatina kūrybiškumą.“

Morta Bučinskienė
IKEA interjero dizainerėX