Įsirengti namus ar verslo patalpas patiems – nemenkas iššūkis, tačiau su šiek tiek pagalbos iš šalies tai gali būti paprasta ir lengva. Mūsų interjero dizaino paslauga skirta privatiems ir verslo klientams, nepriklausomai nuo turimo biudžeto: galime pasiūlyti taupių sprendimų už itin žemą kainą arba sukurti prabangų ir išskirtinį interjerą už aukštesnę. Tiesiog susisiekite su mumis ir kartu rasime geriausią sprendimą!

Daugybė jau įrengtų sprendimų – parduotuvėje

Dairydamiesi po parduotuvės ekspoziciją, radote kambarį, kurį mielai perkeltumėte į savo namus? Tiesą sakant, tai visai paprasta. Ieškokite raudonai pažymėtų kambarių ir pasisemkite įkvėpimo, o jei patiks – visus juose esančius baldus įsigykite už šalia nurodytą itin žemą kainą.
 

Interjero dizaino paslauga verslo klientams

Pasirūpinkime jūsų verslu kartu

Kartu lengviau įgyvendinti didelius sumanymus, todėl jau kurį laiką bendradarbiaujame su verslo klientais. Galime įrengti ne tik biuro erdvę, viešbutį ar restoraną, bet ir visą būstą nuomai ar pardavimui. Mūsų interjero dizaineriai – jūsų paslaugoms: mielai patarsime, kaip funkcionaliai įsirengti patalpas ir išsirinkti tinkamiausius baldus, paruošime interjero projektą ir padėsime jį įgyvendinti. Kiekviename žingsnyje jus lydės asmeninis projektų vadovas, o rezultatu galėsite džiaugtis greičiau, nei būtumėte pagalvoję, nes visus baldus turime vietoje.
 

Susisiekime

Vilniuje: B2B@IKEA.lt arba +370 691 03630.
Kaune: dizainas.kaunas@IKEA.lt arba +370 600 64280.
Klaipėdoje: dizainas.klaipeda@IKEA.lt arba +370 630 44588.

Darbo laikas: 
I–V nuo 8 iki 17 val.
 

Interjero dizaino paslauga privatiems asmenims

Kurkime svajonių namus kartu

Norisi pokyčių, bet pradėti juos savarankiškai nesiryžtate? Jei sunku išsirinkti baldus ir apsispręsti dėl kitų detalių namuose, užsisakykite mūsų interjero dizaino paslaugą. Išsiaiškinę jūsų poreikius ir norus bei aptarę būsimo projekto detales, visą informaciją perduosime interjero dizaineriui. Jis parengs jūsų pasirinktos erdvės projektą, kurį sudarys interjero planas, idėjų koliažas, 3D vizualizacijos, reikiamų prekių ir rekomenduojamų paslaugų sąrašas.
 

Susisiekime

Vilniuje: dizainas.vilnius@IKEA.lt arba +370 684 79804.
Kaune: dizainas.kaunas@IKEA.lt arba +370 663 14975.
Klaipėdoje: dizainas.klaipeda@IKEA.lt arba +370 630 44588.

Darbo laikas: 
I–V nuo 8 iki 17 val.
 

Projekto eiga

  • Užpildykite el. paštu gautą anketą ir atsiųskite mums kartu su patalpos nuotraukomis ir matmenimis (išmatuokite visų sienų plotį, lubų aukštį, pažymėkite langų, durų ir radiatorių vietą, elektros įvadus bei jungiklius).
  • Surašykite papildomus pageidavimus. Jei esate išsirinkę patinkančius baldus iš mūsų asortimento, pridėkite jų nuorodas arba nuotraukas.
  • Visą projekto medžiagą ir sutartį su įgyvendinimo terminais gausite el. paštu.
  • Jei projekto eigoje kils klausimų, galėsite aptarti juos su interjero dizaineriu telefonu.
  • Visus baldus ir interjero detales pristatysime jūsų adresu, o jei norėsite – už papildomą mokestį surinksime ir sumontuosime.
 

Paslaugos kaina

Interjero dizaino paslaugos kaina tiek privatiems, tiek verslo klientams – 20 €/kv. m. Tačiau jei nuspręsite įgyvendinti pasiūlytą projektą ir įsigysite ne mažiau kaip 70 proc. IKEA baldų bei aksesuarų, interjero projektą jums paruošime nemokamai, t. y. prieš projektavimo darbus sumokėtą avansą išskaičiuosime iš bendros sąskaitos už prekes.

Norite projektuoti savarankiškai?

Naudodamiesi nemokamomis namų planavimo programomis, virtuvę, spintą ar kitus baldus lengvai susiprojektuosite patys. Kurkite 2D ir 3D projektus, kol liksite patenkinti rezultatu.
 X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.