Įjungti ir išjungti šviesą nepakylant nuo sofos – puiku, tačiau išmanusis apšvietimas jūsų namuose ir gyvenime gali nuveikti kur kas daugiau. Pavyzdžiui, palengvinti kasdienę veiklą, padėti atsipalaiduoti ar susikaupti darbui. Ir visa tai vienu mygtuko spustelėjimu, ir net nenaudojant elektros!

Sveiki sugrįžę namo

Įsivaizduokite, kad vakare grįžtate į namus po ilgos ir sunkios dienos. Argi nebūtų smagu, jei žengiant pro duris jus pasitiktų šviesa? Viena iš tinklų sietuvo TRÅDFRI funkcijų yra laikmatis, leidžiantis apšvietimą įjungti nustatytu laiku.
 

Laikas pailsėti

Pasiruošę atsipalaiduoti? Įjungus šiltesnį, prislopintą apšvietimą, jūsų kūnas nurims, o namai prisipildys jaukumo. Nuotoliniu būdu valdomos išmaniosios lemputės TRÅDFRI sukurtos tam, kad galėtumėte keisti šviesos ryškumą ir temperatūrą pagal nuotaiką ar poreikius. Šių lempučių galite įsigyti atskirai arba kartu su nuotolinio valdymo įtaisu, kaip rinkinį.

Laikas padirbėti

Ryški šalto spektro šviesa žadina smegenų veiklą, todėl padeda nubusti rytais ir puikiai tinka dirbant. Taigi išmaniosios lemputės TRÅDFRI su nuotolinio valdymo įtaisu, kurių šviesos ryškumą galima reguliuoti, leis lengvai persijungti iš poilsio į darbo režimą.

Dienai artėjant prie pabaigos

Dar viena serija ir eisiu miegoti... Pažįstamas jausmas? Jei sunku nueiti į lovą laiku, galbūt išsiugdyti sveikesnius miego įpročius padės tinklų sietuvas TRÅDFRI. Tiesiog įjunkite laikmatį, kad apie 22 val. šviesa kambaryje prigestų ir mandagiai primintų jums, kad jau artėja naktis.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

LISABO

rašomasis stalas, 118x45 cm, uosio lukštas

159 €

DYRGRIP

stiklinė, 36 cl, skaidrus stiklas

3,99

TRÅDFRI

šviesos ryškumo reguliavimo rink., E27, išmanusis belaidis pritemdymas/šilta balta

12,99
Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

SIMRISHAMN

grindinis šviestuvas, chromuotas/matinė balta stiklas

79,99

DEJSA

kabamasis šviestuvas, 36 cm, chromuotas/matinė balta stiklas

69,99

SÄLLSKAPLIG

šampano taurė, 21 cl, skaidrus stiklas/raštas

14,99 / 4 vnt.

LINDBYN

veidrodis, 60x120 cm, juoda

59,99

Yra daugiau variantų
X