Santūrūs, minimalistiniai, pilki interjerai – ne jums? Šeštajame „Namų idėja su IKEA“ sezone laukiame visų, mėgstančių dėmesį ir ieškančių išskirtinumo. Dalyvaukite atrankoje, jei svajojate apie savitą interjerą ir pokyčius, kurių sunku nepastebėti.
 


Anketų laukiame iki 2022 m. sausio 19 d.

Naujas netikėtumų sezonas

Pirmoji „Namų idėja su IKEA“ laida planuojama jau kovo pradžioje. Iš viso šeštojo sezono metu bus sukurta 10 interjero pokyčių laidų. Be interjero dizainerių, laidoje dalyvaus ir kiti IKEA specialistai, kurie dalinsis patarimais, kaip namuose gyventi tvariau, taupyti išteklius, susikurti vidinę pusiausvyrą ar pasirinkti individualius poreikius atitinkančius baldus ir aksesuarus.
„Šį pavasarį IKEA dizaineriai parodys, kaip namai gali tapti ne tik patogia, bet ir išskirtine erdve, kurioje bus įgyvendinti patys kūrybiškiausi, netikėčiausi interjero sprendimai. Žaisime spalvomis, sieksime atspindėti drąsias asmenybes, derinti sena ir nauja, panaudoti namų šeimininkų branginamus namų baldus ir juos pateikti naujai.“

IKEA interjero dizainerių vadovė Eimantė Nemanė

Ką nuveikėme anksčiau?

Ankstesniuose sezonuose IKEA interjero dizaineriai ieškojo sprendimų nestandartinėse erdvėse, dalijosi patarimais, kaip pritaikyti namus prie naujų gyvenimo poreikių ir susitvarkyti visus juose esančius daiktus. Keitėme virtuves, vaikų kambarius ir miegamuosius, įrengėme darbo erdvę svetainėje, atnaujinome šeimos verslo patalpas, vieno kambario butą ir dar daug visko.
 X