Siekiame, kad iki 2030 metų visi mūsų baldai taptų tinkami perdirbti, perparduoti, taisyti ar pritaikyti naujai. Net ir dabar daugumai jų lengva suteikti naują gyvenimą, užuot tiesiog išmetus. Štai keletas idėjų, kaip galite prisidėti prie teigiamų pokyčių mūsų planetoje.

Baldai su ateities vizija

Šeimos pagausėjimas, naujas gyvenimo būdas ar su metais kintantis skonis – tik kelios priežastys, dėl kurių verta rinktis modulinius baldus. Užuot pirkus vieną didelį baldų komplektą, kuris su laiku gali pabosti, šiuos patogu įsigyti dalimis ir papildyti arba atnaujinti, kai reikia. Moduliniai baldai leis lengvai ir nebrangiai pritaikyti namus prie gyvenimo pokyčių.

Pasirinkę tvirtus ir daugiafunkcius baldus, tikrai nesigailėsite. Pavyzdžiui, lovos rėmas su ištraukiamais stalčiais tarnaus daugelį metų ir tiks ne vien miegui, bet ir daiktams laikyti.

Baldai, kurie prisitaiko prie kintančių poreikių, ko gero, aktualiausi šeimoms su vaikais. Juk jie taip greitai auga! Keičiamo ilgio vaikiška lova MINNEN padės išvengti išlaidų, nes kaskart, vaikams ūgtelėjus, galės augti kartu.
 

Nauji ar atnaujinti?

Su laiku jūsų baldai tikrai pradės rodyti pirmuosius nusidėvėjimo ženklus. Laimė, juos galima atnaujinti be didelių išlaidų ar pastangų.

Būtent dėl šios priežasties verta rinktis sofą su keičiamais užvalkalais. Juos galima nuimti, išskalbti arba, jei norisi atsinaujinti, pakeisti visiškai naujais, pavyzdžiui, kitos spalvos ar rašto.

Atnaujinti medinius baldus padės keletas dažų ar beico sluoksnių. Reguliariai perdažomi stalai, kėdės ir lentynos tarnaus ilgiau ir bus atsparesni smūgiams bei įbrėžimams.
 

Išmesti negalima, pataisyti

Laikas palieka žymę net ir ant tvirčiausių daiktų, tačiau dažnai namuose turimas kėdes, stalus ar minkštuosius baldus lengva pataisyti. Ir tam visai nereikia būtų meistru. Jei savo baldus surinkote patys, tikrai žinote, kas, kur ir kaip turi būti.

Trūkstamas, sulūžusias ar pamestas dalis galite pakeisti naujomis. Tiesiog kreipkitės į IKEA pirkėjų aptarnavimo skyrių ir teiraukitės atsarginių dalių. Sutaisę seną baldą, o ne jį išmetę, tikrai jausitės geriau. Gamta ir piniginė taip pat padėkos.
 X