IKEA Family

Kalėdos su IKEA Family:
palengvinkite dovanų paieškas

Išrinkti dovaną – nelengva užduotis net ir tada, kai kalbame apie artimus žmones. O jeigu norisi pradžiuginti ką nors, su kuo bendraujate rečiau? 
Tuomet gali padėti teminiai dovanų rinkiniai, kuriuos visą gruodį siūlome už ypatingą IKEA Family kainą.

Nurodyta kaina galioja gruodžio 1–31 d. ir taikoma, įsigyjant visą dovanų rinkinį parduotuvėje Vilniuje.
Svečių (ne)laukiančiam vienišiui
Gal per šventes jo namai ir nekvepia ką tik iškeptu pyragu, bet norėdami palengvinti nelauktų svečių naštą, saldžių vaišių galite atsinešti ir patys. Imbieriniai sausainiai ir vaisių gėrimas VINTERSAGA tam puikiai tiks. O jiems pasibaigus, namų šeimininkui liks praktiška dovana – krepšys GABBIG.
Vaikui, svajojančiam apie šuniuką
Šventes sutiksite ten, kur bus vaikų? Tuomet tikrai negalite eiti tuščiomis. Jei norite nustebinti kolegės dukrytę, kaimynų berniuką ar draugų dvynius, įteikite jiems po knygų rinkinį BOKLIG ir mielą kudlotą draugą, nes... Kuris gi vaikas nesvajoja turėti šuniuką?!
Peršalimo bijančiam kolegai
Kava šiam žmogui galėtų ir neegzistuoti, o štai arbatos turi būti daug! Vaisinė, žolelių, kvepianti mėtomis ar klasikinė juodoji – tiks bet kuri, svarbiausia, kad būtų karšta ir apsaugotų nuo žiemą tykančių virusų. Dailus stiklinis puodelis ir arbatinukas su sieteliu – taip pat būtini.
Močiutei ir jos laiptinės kaimynėms
Kaip tai kava gali neegzistuoti? Savo močiutei šito sakyti net nebandykite. Geriau parūpinkite gražių dėžučių BLOMNING maltai kavai ir arbatžolėms, kad nebūtų gėda ištraukti ant stalo, atėjus kaimynėms.
Magijos kursus lankančiai draugei
Stiklinis gaubtas BEGÅVNING gal ir neparodys ateities kaip krištolo rutulys, bet pripildyti namus magijos tikrai gali. Ypač kai po juo žiba LED lemputės VISSVASS. Prie dovanos pridėkite ir šarminių baterijų – tegul magiškas švytėjimas tęsiasi kuo ilgiau.
Tetai, kuriai nuolat šalta
„Uždaryk langą, man šalta. Jau tas lietuviškas ruduo... Galėtų šildymą ir anksčiau įjungti!“ Kažkur girdėta? Jei jaučiate, kad vien gražių žodžių ir dėmesio šįkart nepakaks, gal tetos širdį sušildys storas medvilnės užtiesalas ODDRUN ir pagalvėlė SPRÄNGÖRT.