IDĖJOS ir įkvėpimas

Atviras biuras patogiam darbui kartu
Atviras biuras patogiam darbui kartu

Asmeninė darbo vieta dirbant dideliame biure labai svarbi. Vienas iš būdų tokią turėti – rašomieji stalai su sienelėmis BEKANT. Keičiamo aukščio darbo stalai patogūs dirbti ir sėdint, ir atsistojus, o sienelės netrukdo bendrauti tarpusavyje, tačiau kai norisi ramybės, padeda sukurti jaukią darbo aplinką, slopina garsus ir suteikia privatumo. Prie pilko sienelių audinio gražiai dera ne tik sukamosios kėdės HATTEFJÄLL, bet ir kabamieji šviestuvai VINTERGATA su veltinio apdaila.

Biuro dizainas: kelionių agentūra
Biuro dizainas: kelionių agentūra

Pastelinės spalvos ir šiuolaikiški biuro baldai – puikus derinys kelionių agentūrai, į kurią užėjus apima jausmas, lyg būtum namuose. Trys biuro stalai BEKANT čia išrikiuoti lyg ilgas valgomojo stalas, o aplink jį telkiasi kėdės su ratukais HATTEFJÄLL darbuotojams ir paminkštintos sukamosios kėdės LÅNGFJÄLL bei krėslai su porankiais YPPERLIG klientams. Dar kelios talpios lentynos FJÄLKINGE kelionių brošiūroms, skirtingų juostų laiką rodantys sieniniai laikrodžiai, pasaulio žemėlapis, draugiškas aptarnavimas – ir sėkmė garantuota.

Modernūs sprendimai sušių restorane
Modernūs sprendimai sušių restorane

Nuo ko priklauso restorano sėkmė? Tikime, kad prie jos nemažai prisideda net patalpų dizainas. Argi šis akinamai baltas ir kartu ryškus sušių restorano interjeras nekelia apetito? Skandinavišką stilių čia kuria baltos spalvos ir šviesios medienos derinys: modernūs mediniai stalai NORRÅKER, kėdės su porankiais (kad netrukdytų tvarkantis, jas galima už porankių pakabinti ant stalviršio) ir baro kėdės JANINGE. O dar šiek tiek stilingos dramos įneša ryškūs spintelių fasadai ir kabamieji šviestuvai su raudonais laidais.

Šiuolaikiškas biuras darbui ir posėdžiams
Šiuolaikiškas biuras darbui ir posėdžiams

Atviras biuras su posėdžių sale pakankamai erdvus, kad vietos pakaktų ir patogiam darbui prie kompiuterio, ir susirinkimams. Protingai išnaudoti erdvę čia padeda modernūs biuro baldai BEKANT: kampiniai rašomieji stalai, prie kurių kasdien patogiai dirba dizaineriai ir programuotojai, bei posėdžių stalas, kur vyksta diskusijos ir gimsta naujos idėjos.

Tradicinio stiliaus šokoladinė
Tradicinio stiliaus šokoladinė

Tereikia tinkamai pateikti, ir jūsų skanėstams bus neįmanoma atsispirti. Galime patarti, kaip įrengti vitriną už gerą kainą ir atskleisti geriausias jūsų gaminamų stebuklų savybes. Ir, žinoma, padidinti pardavimus. Viskas, ko reikia – spintelės su stiklinėmis durimis MALSJÖ, atrodančios lyg rankų darbo, sieninės lentynos EKET ir ištraukiamasis stalas INGATORP (jei jūsų šokolado ekspozicija netikėtai padidėtų).

Sendintas stilius restorano interjere
Sendintas stilius restorano interjere

Tradicinio stiliaus restorane vyrauja tamsios spalvos ir mediniai valgomojo baldai. Iš beržo masyvinės medienos pagaminti stalai ir kėdės NORRÅKER – tvirti ir atsparūs aplinkos poveikiui, todėl atitinka viešojo naudojimo baldams keliamus reikalavimus. Juodos kėdės gražiai dera prie šalia baro stovinčios indaujos MALSJÖ, o restoranui užsidarius jas galima sudėti vieną ant kitos, kad užimtų mažiau vietos ir būtų patogiau tvarkytis.

Biuras ir dirbtuvės vienoje patalpoje
Biuras ir dirbtuvės vienoje patalpoje

Kai viename biure turi tilpti ir kompiuterio stalas, ir visos dirbtuvės, labai praverčia keičiamo aukščio rašomieji stalai IDÅSEN. Prireikus juos galima pakelti, kad dirbti būtų patogu atsistojus ar sėdint ant aukštos taburetės TROLLBERGET, arba nuleisti ir sėdėti ant sukamosios kėdės kaip prie įprasto stalo. Šio pramoninio stiliaus biuro interjerą taip pat papildo šviestuvai HEKTAR ir lentynos VEBERÖD.

Jaukus gėlių parduotuvės interjeras
Jaukus gėlių parduotuvės interjeras

Jauki gėlių krautuvėlė mieste žavi kontrastais. Čia puikiai dera modernaus dizaino biuro baldai ir dailūs svetainės staliukai, grubios medinės dėžės ir romantiškos interjero detalės. Dar vienas netikėtumas – lentynos FJÄLKINGE. Jos pagamintos iš plieno, todėl tvirtos ir ilgaamžės, bet neapsunkina interjero, nes dėl tiesių linijų ir paprastos konstrukcijos atrodo grakščiai ir dera prie įvairiausių stilių baldų.

Skandinaviško stiliaus darbuotojų kavinė
Skandinaviško stiliaus darbuotojų kavinė

Kas šiandien pietums? Valgykla, labiau primenanti nedidelį restoraną, ir apetitą keliantis skandinaviškas interjeras. Patogiai prisėsti čia kviečia baldai NORRÅKER: patvarūs ir ilgaamžiški valgomojo stalai, kurie atitinka viešose vietose naudojamiems baldams keliamus reikalavimus, mediniai suoliukai ir prie jų derančios kėdės LEIFARNE. Jų išlenkta forma užtikrina komfortą, sėdimoji dalis padengta specialia priemone nuo slydimo, o kai nenaudojamos, kėdes galima sudėti vieną ant kitos, kad užimtų mažiau vietos.

Modernus biuras mieste
Modernus biuras mieste

Biuro patalpų įrengimas – iššūkių keliantis darbas, ypač jei turite daugiau darbuotojų. Bet modernūs biuro baldai BEKANT gali įveikti šį iššūkį be didelio vargo. Sukurti patogias darbo vietas kiekvienam padės tarpusavyje derantys vieno dizaino rašomieji stalai, dokumentų spintelės ir eilėmis sukabinti šviestuvai, o daugiau privatumo suteiks pertvaras tarp stalų atstojančios lentynos.

Vonios kambarys šeimai su vaikais
Vonios kambarys šeimai su vaikais

Šio šviesaus ir patogaus kambario interjerą kuria vonios kambario baldai GODMORGON: prie baltos plytelių sienos glaudžiasi tokios pačios spalvos aukšta spinta, kurioje telpa ir visų šeimos narių rankšluosčiai, ir skalbinių krepšiai, o po praustuvu – spintelė, kurios stalčiai su stabdikliais užsidaro lėtai ir tyliai. Įprastą apšvietimą vonioje atstoja šviečiantis veidrodis STORJORM, o dušo zonoje kabo žaismingos dušo užuolaidos, kad praustis būtų smagu ir mažiausiems šeimos nariams.

Vonia šeimai už prieinamą kainą
Vonia šeimai už prieinamą kainą

Šį kambarį sudaro dvi zonos. Vonios ir dušo zonoje dominuoja balta spalva bei vonios kambario baldai LILLÅNGEN, o už beveik nematomų durų nišoje slepiasi nedidelė, bet funkcionali skalbykla: skalbimo mašina, kabliukai ir krepšys skalbiniams, lentynos ir daiktadėžės buitinei chemijai bei perforuotoji lenta įvairiems smulkiems daiktams.

Ir tėvams, ir vaikams: vonios kambarys palėpėje
Ir tėvams, ir vaikams: vonios kambarys palėpėje

Modernaus dizaino vonios kambarys kuo puikiausiai gali tilpti net po nuožulniomis lubomis. Įrengiant tokį tikrai pravers erdvę praplečiantis didelis veidrodis ir mažai vietos užimantys baldai: vonios spintelė su stalčiais GODMORGON, sieninės lentynėlės ir mobilus vežimėlis su ratukais GRUNDTAL. Taip pat – kabliukai rankšluosčiams ir chalatams bei vaikiška taburetė-laiptelis FÖRSIKTIG, kad būtų lengviau pasiekti praustuvą.

Modernus vonios kambario interjeras
Modernus vonios kambario interjeras

Nedideliame poros kambaryje – juodai baltas interjeras su keliais pastelinių spalvų akcentais. Vonios baldai ir aksesuarai čia parinkti taip, kad pakaktų vietos abiem: du praustuvai, dvi spintelės su stalčiais GODMORGON, du veidrodžiai ir net du vonios kilimėliai leidžia patogiai susiruošti kartu. O gausią vonios tekstilę saugo metaliniai kabliukai, medinės lentynos ir rankšluosčių stovas VILTO.

Papildomas vonios kambarys vaikams ir svečiams
Papildomas vonios kambarys vaikams ir svečiams

Vonios kambarys gali būti patogus ir stilingas, net jeigu jo plotas nedidelis. Įrenginėjant antrą vonią name pravers atviros lentynos DYNAN ir nebrangūs vonios baldai LILLÅNGEN: modernaus dizaino spintelės, praustuvai bei veidrodžiai. Taip pat pravers vaikiška taburetė-laiptelis, o kad būtų smagiau – ryškių spalvų sienų plytelės ir rankšluosčiai.

Tegyvuoja paprastumas: skandinaviška vonia pagyvenusiai porai
Tegyvuoja paprastumas: skandinaviška vonia pagyvenusiai porai

Kaip nebrangiai apstatyti vonios kambarį? Vienas iš būdų – tradicinio stiliaus baldai SILVERÅN: aukšta negili spinta daiktams ir kosmetikai, praustuvo spintelė vamzdžiams paslėpti, veidrodinės durelės ir daiktadėžė, kurioje patogu laikyti rankšluosčius, o rengiantis prisėsti. Prie dryžuotų baldų fasadų gražiai dera panašiu raštu išmargintos dušo užuolaidos.

Vonia porai: sprendimai mažose erdvėse
Vonia porai: sprendimai mažose erdvėse

Kai norisi turėti daugiau vietos daiktams mažoje vonioje, gelbsti nebrangūs vonios baldai DYNAN. Atviros lentynos – ypač patogu. Priglauskite prie sienos arba įrenkite virš klozeto ir vietoj tuščios erdvės atsiras dar viena patogi vieta buitiniams reikmenims, pavyzdžiui, tualetiniam popieriui, valikliams, oro gaivikliams. Plačiose, negiliose lentynose telpa daug daiktų, tačiau jos pačios užima mažai grindų ploto. Vienas baldas – dviguba nauda.

Tradicinio stiliaus vonios kambarys porai
Tradicinio stiliaus vonios kambarys porai

Kad ir kokio dydžio patalpą galite skirti, vonios kambario baldai GODMORGON padės sukurti jaukų kampelį, kur prasideda ir baigiasi kiekviena jūsų diena. Tvarką ir tradicinį stilių šiame kambaryje palaiko aukštos vonios spintelės, spintelė su veidrodžiu ir praustuvo spintelė su stalčiais. O prireikus pakabinti drėgnus rankšluosčius, chalatą ar drabužius gelbsti kabyklos-kėdės RÅGRUND.

Tvarkingas vonios kambarys vienam
Tvarkingas vonios kambarys vienam

Šviesus ir praktiškas vonios kambarys jauno vyro bute įrengtas tradiciniu stiliumi. Jame yra visos svarbiausios funkcijos: patalpos kampe pakabintos dušo užuolaidos atstoja ir vonią, ir dušo kabiną, o vonios baldai HEMNES neužima daug vietos, tačiau leidžia pasidėti daug būtiniausių daiktų – nuo rankšluosčių iki higienos priemonių.

Mažas valgomasis šeimai su vaikais
Mažas valgomasis šeimai su vaikais

Patogus valgomasis mažame bute, mažoje virtuvėje ir su mažais vaikais? Žinoma. Ant vaikiškos kėdutės AGAM kartu su tėvais gali valgyti ir patys mažiausi. O šiuolaikiškame interjere puikiai dera modernaus dizaino baldai: medinės kėdės NORRARYD ir valgomojo stalas NORRÅKER – nedidelis, patvarus ir ilgaamžiškas, be to, užapvalintais kampais, kad vaikams būtų saugiau.

Patogus valgomasis didelei šeimai
Patogus valgomasis didelei šeimai

Kai šeima didelė, svarbu išmokti pasidalinti namus, kad vietos pakaktų visiems jos nariams. Išeitis – bendra erdvė, kuri tiks ir tėvams, ir įvairaus amžiaus vaikams, ir visiems jų užsiėmimams. Sukurti tokią padės modernaus dizaino valgomojo baldai: ilgas pietų stalas NORRÅKER ir pačios įvairiausios kėdės bei kėdutės vaikams. Ant kurios norisi prisėsti šiandien?

Jaukus ir svetingas šeimos valgomasis
Jaukus ir svetingas šeimos valgomasis

Jei norite daugiau laiko praleisti su šeima, viskas, ko jums reikia, yra valgomojo stalas. Didelis ąžuolinis stalas MÖRBYLÅNGA atitinka griežčiausius IKEA'os standartus: stabilumo, patvarumo, saugumo, tad šeimai su paaugliais vaikais kasdien tarnauja jau daugelį metų. Skandinavišką valgomojo interjerą taip pat papildo valgomojo kėdžių komplektas VOLFGANG. Kiekvienos kėdės sėdimoji dalis paminkštinta ir lengvai spyruokliuoja suteikdama dar daugiau komforto.

Valgomasis poros bute: stilius ir ilgaamžiškumas
Valgomasis poros bute: stilius ir ilgaamžiškumas

Aukštesnes pajamas gaunanti pora, kuriai įrengtas šis valgomasis, vertina kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl jiems parinkti modernaus dizaino baldai: ąžuolinis valgomojo stalas MÖRBYLÅNGA ir elegantiškos kėdės BERNHARD. Jų sėdimoji dalis aptraukta aukštos kokybės natūralia oda – itin minkšta, patvaria ir lengvai valoma, kuri su amžiumi tik gražėja, tampa charakteringesnė.

Valgomasis vasarnamyje: šventėms, pietums ir jums
Valgomasis vasarnamyje: šventėms, pietums ir jums

Į šį namą užmiestyje savaitgaliais susirenka visa didelė šeima: tradicinis skandinaviškas interjeras puikiai tinka vasaros poilsiui, šeimos šventėms ar savaitgalio pietums. Valgomasis didelis, todėl jame lengvai telpa ilgas pietų stalas SKOGSTA ir kėdės NORRARYD. Beje, ne tik jos – valgomajame tyčia derinami įvairūs kėdžių ir taburečių modeliai.

Šeimos valgomasis: ir namiškiams, ir svečiams
Šeimos valgomasis: ir namiškiams, ir svečiams

Modernus skandinaviško interjero butas įrengtas taip, kad vietos pakaktų ir jame gyvenančiai šeimai, ir juos dažnai lankantiems draugams. Išskleidžiamas valgomojo stalas prireikus pailgėja tiek, kad tilptų iki 8 asmenų. Sėdėti taip pat patogu: prie stalo stovi kėdės LEIFARNE – specialiai išlenktos taip, kad užtikrintų komfortą, o po televizoriaus spintele slepiasi dar keturios papildomos taburetės MARIUS – lengvos ir sudedamos viena ant kitos, todėl jų beveik nematyti.

Mini valgomasis nuomojamame bute
Mini valgomasis nuomojamame bute

Kartais mažiau reiškia daugiau. Tai puikiai įrodo šiame nedideliame poros bute įrengta virtuvė su valgomuoju. Darbo ir valgomojo stalas MELLTORP nedidelis, bet prie jo lengvai telpa dvi, o prireikus net ir visos keturios kėdės TEODORES arba taburetės MARIUS, kurias taupant vietą galima sudėti vieną ant kitos. Sienos plotą sumaniai išnaudoja dvi perforuotosios lentos SKÅDIS, skirtos daiktams ant sienos laikyti – kad viskas, ko gali prireikti, būtų po ranka.

Maža erdvė dviem: valgomasis virtuvėje
Maža erdvė dviem: valgomasis virtuvėje

Nors poros bute nėra vietos atskiram valgomajam, patogi valgomojo zona kuo puikiausiai telpa virtuvėje. Tai tradicinis skandinaviškas interjeras, kuriame – tik funkcionalūs ir vietą taupantys baldai: medinis stalas-knyga NORDEN skysčiams, aliejui, maisto dėmėms, įbrėžimams ir smūgiams atspariu paviršiumi prireikus susilanksto ir turi šešis stalčius, kuriuose patogu laikyti stalo įrankius, servetėles, žvakes ir pan. Prie stalo stovi dvi patogiai perkeliamos taburetės RÅSKOG, o kai pora turi svečių, iš darbo kambario atkeliauja sukamoji kėdė KULLABERG.

Atviras valgomasis nuosavame name
Atviras valgomasis nuosavame name

Didžiuliame šeimos name įrengtas valgomasis – puikus modernaus interjero pavyzdys. Ąžuolinis valgomojo stalas MÖRBYLÅNGA traukia akį ir suteikia kambariui natūralumo, o kad užsibūti prie stalo norėtųsi ilgiau, draugiją jam palaiko šešios neįtikėtinai patogios kėdės su porankiais SAKARIAS. Į paminkštintus porankius gera atsiremti, o pavalgius kėdę galima nustumti po stalu, kad užimtų mažiau vietos ir netrukdytų.

Modernaus dizaino šeimos valgomasis
Modernaus dizaino šeimos valgomasis

Mes tikime, kad stilingoje aplinkoje pietūs tampa kur kas skanesni. Nors šio modernaus valgomojo interjeras paremtas minimalizmu, jis tikrai nėra nuobodus. Tereikia apsidairyti, ir prieš akis iškils skandinaviško dizaino ikonos: medinis valgomojo stalas LISABO, kuriam surinkti nereikia nė vieno varžto, kėdės ODGER, pagamintos iš perdirbto plastiko ir medienos, bei metalinė lentyna VITTSJÖ su grūdinto stiklo lentynėlėmis.

Gaminti įkvepianti virtuvė lofte
Gaminti įkvepianti virtuvė lofte

Jei norite, kad jūsų moderni virtuvė ir svetainė atrodytų vientisai, neutralūs virtuvės fasadai ir spintelių durys VEDDINGE yra tai, ko ieškote. Jie taps dėmesio neatkreipiančiu fonu, kuriame išryškės kiti jūsų daiktai ir baldai. Šioje virtuvėje yra tik viena pakabinama sieninė spintelė, kurioje slepiasi įmontuojamas gartraukis. Pastatomos spintelės ir stalčiai driekiasi palei visą sieną, o dažnai naudojamiems gaminimo įrankiams skirtas skersinis su kabliukais RIMFORSA.

Sėkmės receptas: moderni, kokybiška virtuvė
Sėkmės receptas: moderni, kokybiška virtuvė

Ši moderni virtuvė erdviame senamiesčio bute skirta šeimai su vaikais. Tiesiomis linijomis ir blizgiu paviršiumi joje pasitinka virtuvės spintelių fasadai RINGHULT, kuriuos lengva valyti, ir daiktų laikymo sistema KUNGSFORS. Atviros metalinės lentynos pakankamai tvirtos, kad išlaikytų indus su produktais, sunkius puodus ir maisto gaminimo įrankius. Su virtuvės sala su stalčiais ir plautuve virtuvėje atsiranda daugiau vietos daiktams laikyti, o išskirtiniais raštais ir spalvomis interjerą puošia ąžuolinis stalviršis SKOGSÅ – kiekvienas truputį kitoks, nes natūrali mediena pasižymi tik jai būdingu raštu ir spalvinėmis ypatybėmis.

Klasikinio dizaino virtuvė mažoje erdvėje
Klasikinio dizaino virtuvė mažoje erdvėje

Bute, kuriame gyvena vyresnio amžiaus moteris, įrengta tradicinio stiliaus virtuvė žavi protingais sprendimais. Tradicinio stiliaus virtuvės fasadai BODBYN, nudažyti švelnia pilka spalva, suteikia virtuvei šiuolaikiško jaukumo. U formos virtuvė neturi uždarų sieninių spintelių – vietoj jų ant sienų kabo atviros lentynos BOTKYRKA. Ant jų ypač patogu laikyti daiktus, kurių prireikia kasdien.  O išskleidžiamas stalas INGATORP praverčia, kai turi ateiti svečių. Valgomojo stalas yra keičiamo dydžio, tad išskleidus prie jo pakanka vietos 2–4 asmenims.

Solidi ir ekologiška virtuvė porai
Solidi ir ekologiška virtuvė porai

Ekologiškas gyvenimo būdas prasideda namų virtuvėje. Prieš jūsų akis – tamsi, solidi modernaus stiliaus virtuvė, kurioje nėra sieninių spintelių, tik pastatomosios. Pagrindinį vaidmenį šioje tvarioje virtuvėje atlieka antracito spalvos virtuvės fasadai ir spintelių durys KUNGSBACKA, pagaminti iš perdirbtos medienos ir padengti plastikine plėvele iš perdirbtų plastikinių butelių. O kaip papildoma vieta daiktams tarnauja atviros lentynos OMAR ir virtuvinis stalas su ratukais UDDEN.

Poros virtuvė: patogu rūšiuoti ir sandėliuoti
Poros virtuvė: patogu rūšiuoti ir sandėliuoti

Puikus sprendimas modernioje virtuvėje – atviros lentynos ALGOT. Įvairių gylių reguliuojamo aukščio lentynos tinka įvairiems daiktams virtuvėje laikyti. Čia pakanka vietos ir indams, ir mikrobangų krosnelei, o apatinės lentynos tarnauja kaip papildomas darbastalis. Žemiau, po lentynomis, telpa atliekų rūšiavimo dėžės su dangčiais SORTERA. Dangtis užlenkiamas, todėl patogu pasiekti dėžėse esantį turinį, net jei jos sustatytos viena ant kitos.

Jauki ir nebrangi šeimos virtuvė miegamajame rajone
Jauki ir nebrangi šeimos virtuvė miegamajame rajone

Suteikite savo butui didmiestyje šiek tiek jaukaus užmiesčio jausmo. Šioje nedidelėje šeimos virtuvėje auga žalumynai, yra kampelis pavalgyti ir vyrauja švelnios spalvos. Vertikaliomis linijomis papuošti balkšvos spalvos virtuvės fasadai HITTARP primena tradicinio stiliaus rankų darbo duris. Spintelių durys ir šalia pastatytas apvalus valgomojo stalas GAMLARED padeda sukurti jaukaus užmiesčio stiliaus virtuvės įspūdį.

Maža, bet moderni poros virtuvė
Maža, bet moderni poros virtuvė

Nors šios virtuvės plotas nedidelis, ji atrodo šviesi ir erdvi. Kaip tai pavyksta? Padeda modernaus stiliaus baldai, blizgios spintelių durys RINGHULT, įmontuojamoji buitinė technika (šaldytuvas įmontuotas atskiroje aukštoje spintoje) ir keletas ryškių akcentų –  tamsiai mėlyni blizgūs virtuvės fasadai JÄRSTA ir tokios pačios spalvos kilimas suteiks jūsų virtuvei išskirtinumo ir žaismingumo. Čia taip pat puikiai dera NORRÅKER stalas ir suolai iš beržo masyvo. Dėl išskirtinio natūraliai medienai būdingo rašto ir atspalvių visi šios serijos baldai unikalūs.

Funkcionali ir nebrangi virtuvė šeimai
Funkcionali ir nebrangi virtuvė šeimai

Kas pasakė, kad virtuvės baldai negali išeiti ir už virtuvės ribų? Atviros metalinės lentynos OMAR kuo puikiausiai tiks koridoriuje šalia virtuvės ar sandėliuke. Galite keisti lentynų aukštį, kad būtų patogu įvairaus dydžio daiktams laikyti. O reguliuojamos kojelės leidžia stabiliai stovėti net ir ant nelygių grindų. Virtuvėje pravers ir užkabinamas krepšys OMAR. Su šiuo krepšeliu, nenaudojamas plotas gali tapti praktiška, lengvai pasiekiama vieta smulkiems daiktams laikyti.

Šeimos virtuvė senamiesčio bute
Šeimos virtuvė senamiesčio bute

Erdvi šeimos virtuvė įrengta taip, kad vietos užtektų viskam. Kai šeima didelė, gelbsti talpūs ir praktiški tradicinio stiliaus baldai: atviros lentynos,  aukštos virtuvinės spintelės maisto atsargoms, gaminimo prietaisams ir kitiems daiktams laikyti, vyno butelių lentyna gėrimų kolekcijai ir virtuvės sala TORNVIKEN. Ji praverčia ir kaip papildomas darbastalis gaminant, ir kaip valgomojo stalas, nes šalia stovi baro kėdės RÅSKOG. Virtuvės fasadai ir spintelių durys – iš serijos BODBYN. Dėl jų elegantiško dizaino ir balkšvos spalvos virtuvė atrodo jauki ir šviesi. Lakuotos durys yra glotnios, atsparios drėgmei ir dėmėms, todėl jas lengva valyti ir išlaikyti tvarkingas.

Maža, bet funkcionali bendrabučio virtuvė
Maža, bet funkcionali bendrabučio virtuvė

Kai esi studentas ir gyveni bendrabučio kambaryje, norisi įsikurti patogiai ir gražiai, tačiau taupiai. Šiame modernaus skandinaviško stiliaus kambaryje telpa net mini virtuvė: lengvai surenkama virtuvėlė SUNNERSTA, kurią papildo daiktų laikymo sistema ALGOT, atviros lentynos ir mobilus vežimėlis daiktams, kuo puikiausiai atstoja visą virtuvės baldų komplektą.

Viengungio virtuvė vieno kambario lofte
Viengungio virtuvė vieno kambario lofte

Ne, tai ne mokyklinė lenta. Tai – virtuvės baldų fasadai ir dengiamosios plokštės UDDEVALLA su rašomuoju paviršiumi. Juodos matinės durelės, ant kurių galima rašyti kreida – labai praktiškas sprendimas virtuvėje: patogu užsirašyti mėgstamo patiekalo receptą, dienos darbus, gražias mintis ar pirkinių sąrašą.

Modernus šeimos miegamojo interjeras
Modernus šeimos miegamojo interjeras

Kad tilptų visi jūsų daiktai, bet miegamasis vis tiek atrodytų tvarkingai, reikia visai nedaug: lovos su stalčiais patalynei, komodos daiktams laikyti ir laisvai pastatomos drabužių kabyklos garderobui, kurį norisi demonstruoti. Miegamojo baldų seriją NORDLI gražiai papildys natūralaus pluošto kilimai ir puošnios naktinės užuolaidos, o jei pritrūktų žalumos – dirbtiniai augalai taps puikia išeitimi užuomaršoms, nerandantiems laiko palaistyti gyvas gėles.

Elegantiškas miegamasis sodyboje
Elegantiškas miegamasis sodyboje

Šis miegamasis įrengtas vyresnio amžiaus porai, kurios vaikai jau išsikraustę gyventi į miestą. Užmiesčio name vyrauja tradicinis skandinaviškas stilius, kurį kuria šviesus koloritas, medinė sienų ir grindų apdaila bei klasikinio dizaino miegamojo baldai: fotelis STRANDMON su kojų kėdute, aukštas dvigulės lovos rėmas ir puošnūs galvūgaliai.

Kaip nebrangiai įrengti vieno kambario butą?
Kaip nebrangiai įrengti vieno kambario butą?

Prieš jūsų akis – skandinaviško stiliaus butas merginai. Miegamasis nuomojamame bute kartu yra ir svetainė. Kai norisi įsirengti nebrangiai ir jaukiai, praverčia IKEA baldai už gerą kainą: tekstilinės spintos BREIM ir kušetės BRIMNES su stalčiais patalynei bei papildoma vieta daiktams laikyti.

Kūdikio kampelis miegamajame
Kūdikio kampelis miegamajame

Kaip pritaikyti namus gimus kūdikiui? Tradicinio stiliaus miegamojo interjeras lengvai prisitaikys prie naujo gyvenimo būdo. Tereikia plačios medinės lovos HEMNES ir laisvai pastatomos spintos iš tos pačios baldų serijos, kurioje tilps ir tėvų, ir kūdikio daiktai bei drabužiai. Dar pravers du nedideli naktiniai staliukai ir tikrai neapsieisite be kūdikio lovytės.

Juodai balta klasika: miegamasis porai
Juodai balta klasika: miegamasis porai

Net labai stilingą butą senamiestyje lengva įsirengti patiems, kai žinote, kas jums patinka. Šiame pagyvenusios poros miegamajame pagrindinį vaidmenį atlieka tradicinio stiliaus baldai. Su viena baldų serija, pavyzdžiui, HEMNES, kiekvienas gali būti dizaineris, nes visi serijos baldai – komodos su stalčiais, spintelės, miegamojo lovos ir daugybė kitų – tobulai dera tarpusavyje.

Mažas miegamasis senamiesčio palėpėje
Mažas miegamasis senamiesčio palėpėje

Kai butas nedidelis, o norisi turėti ir miegamąjį, ir svetainę, galima išnaudoti kiekvieną centimetrą iki pat lubų. Aukštos lovos rėmas STORÅ padės parkelti miegamojo lovą į viršų, o vietoj sofos po ja tilps suoliukas-spintelė, minkštasuolis ar dėžės daiktams.

Nebrangus lofto tipo butas studentui
Nebrangus lofto tipo butas studentui

Net jei visas gyvenimas verda viename kambaryje ir norisi jį apstatyti nebrangiai, išeitis yra. Sutaupyti vietos ir sumažinti išlaidas padės medinės lentynos IVAR daiktams ir lova transformeris – viena ant kitos uždedamos lovos UTÅKER atlieka net tris funkcijas: patogios sofos, dvivietės lovos ir papildomos vienvietės lovos svečiams. Viršutinė lova su plastikinėmis kojelėmis įtaisoma mažose apatinės lovos ertmėse, todėl derinys tvirtas ir stabilus.

Spinta be durų: kaip laikyti drabužius miegamajame?
Spinta be durų: kaip laikyti drabužius miegamajame?

Jei miegamajame nenorite turėti spintos, bet trūksta idėjų, kuo ją pakeisti – susipažinkite su daiktų laikymo sistema ELVARLI. Atviros drabužinės, kabyklos ir komodos su stalčiais padės tvarkingai sukabinti ar sudėti visą turimą garderobą, o jeigu atitrauksite nuo sienos, galės tarnauti kaip miegamojo pertvara.

Didelė spinta poros miegamajame
Didelė spinta poros miegamajame

Reikia vietos drabužiams? Yra. Poros garderobui ir daiktų laikymui per visą galinę kambario sieną įrengta didžiulė spinta PAX, kuriai suteikiama 10 metų garantija. Spintos spalva tokia pati kaip kambario sienų, todėl kad ji čia yra, išduoda tik odinės rankenėlės ÖSTERNÄS. O jei ir to negana, drabužius galima kabinti ant aukšto lovos galvūgalio. Medinis lovos rėmas GJÖRA tam puikiai tiks.

Romantiškas vieno kambario butas studentei
Romantiškas vieno kambario butas studentei

Kai viename kambaryje turi tilpti ir daiktai, ir asmenybė, labai praverčia vietą taupantys baldai. Miegamojo baldų serija HEMNES tam tikrai tinka: atvira drabužinė prie durų ir lentynos mieloms smulkmenoms puikiai dera prie kušetės FYRESDAL, kuri atstoja ir sofą, ir lovą.

Tradicinis miegamasis šeimos kotedže
Tradicinis miegamasis šeimos kotedže

Kuriant vientisą miegamojo stilių, sumanu rinktis baldus iš vienos baldų serijos. Šiame kambaryje dominuoja klasikinio dizaino baldai SONGESAND. Serijos spintos, lovų rėmai ir komodos dera ne tik tarpusavyje, bet ir su kitais tradicinio stiliaus baldais, o jeigu reikia, daugiau jaukumo suteiks raštuoti trumpo plauko kilimai bei klasikiniai šviestuvai.

Viengungio butas: daiktams, darbui ir poilsiui
Viengungio butas: daiktams, darbui ir poilsiui

Miegamasis, drabužinė ir darbo vieta viename kambaryje? Žinoma. Šis modernaus stiliaus butas vaikinui pilnas protingai suplanuotų sprendimų. Vietoj spintos čia įrengta daiktų laikymo sistema ALGOT – lentynos, drabužių kabyklos ir vieliniai krepšiai. Vietoj durų pakabintos užuolaidos, rašomasis stalas LISABO leidžia patogiai dirbti, o modulinės sofos VALLENTUNA dalys atstoja ir lovą, ir fotelius.

Jaunatviškas miegamasis merginai
Jaunatviškas miegamasis merginai

Neutralios spalvos sienos, balti baldai ir ryškūs patalynės užvalkalai – viskas, ko reikia, kad modernaus stiliaus miegamasis taptų savas. Pravers ir atviros lentynos ELVARLI su kabykla drabužiams – puikiai atlieka spintos funkciją. Dar kažko trūksta, bet ant sienų nebeliko vietos? Nieko tokio, nes GARNES veidrodis kabinamas ant durų.

Nestandartinės erdvės iššūkis: miegamasis palėpėje
Nestandartinės erdvės iššūkis: miegamasis palėpėje

Ypatinga erdvė ragina ieškoti ypatingų sprendimų. Kambaryje su nuožulniomis lubomis, palėpėje ar po laiptais labai pravers prie jūsų poreikių ir namų linijų prisitaikančios spintos PLATSA. Patalynei ir kitiems spintoje netilpusiems daiktams galite išnaudoti erdvę po lova – rotango lovadėžės ir medinis lovos rėmas gražiai dera, tad atrodo lyg to paties komplekto dalys.

Svetainė dieną, miegamasis naktį
Svetainė dieną, miegamasis naktį

Neleiskite erdvei savęs riboti – daugiafunkciai baldai leis patogiai gyventi net nedideliame vieno kambario bute. Dvigulės miegamojo lovos ir svetainės sofos funkciją čia atlieka daug vietos neužimanti kušetė, o patalynę nuo dulkių saugo natūralaus rotango lovadėžės. Kušetę iš visų trijų pusių rėmina talpi daiktų laikymo sistema PLATSA, naudojama ir kaip spinta drabužiams.

Miegamasis ar svetainė? Abu.
Miegamasis ar svetainė? Abu.

Jei gyvenate mažame bute ir grindų ploto nepakanka, galite nebrangiai įrengti du kambarius viename. Tiesiog pakelkite akis aukštyn ir daiktams bei baldams išnaudokite plotą iki pat lubų. Aukštas lovos rėmas – vienas iš būdų praplėsti turimą erdvę. Priglauskite jį prie sienos ir turėsite miegamąjį „antrame aukšte“, o apačioje tilps maža svetainė: modulinė sofa ir kavos staliukas.

Skandinaviškas miegamasis vertinantiems natūralumą
Skandinaviškas miegamasis vertinantiems natūralumą

Net jei miegamasis nedidelis, tinkamai parinkus baldus jis gali atrodyti lengvas, šviesus ir erdvus. Šviesia beržo spalva ir kokybe šiame miegamajame žavi masyvinės medienos baldai BJÖRKSNÄS: grakštus, tarsi ore pakibęs, lovos rėmas, dvi komodos su odinėmis rankenėlėmis ir naktiniai staliukai.

Įkvepiantis miegamasis kostiumų dizainerei
Įkvepiantis miegamasis kostiumų dizainerei

Eklektiškas tradicinio stiliaus kambarys atlieka dvi funkcijas: ir miegamojo, ir drabužinės. Čia gyvenanti moteris didžiuojasi savo garderobu, todėl neslepia jo spintoje. Spalvingą asmenybę atspindi visas interjeras – čia dera iš pirmo žvilgsnio nesuderinami gėlėti sienų apmušalai ir patalynės užvalkalai, raštuotas kilimas ir neutralūs juodos spalvos miegamojo baldai: ištraukiamasis stalas kosmetikai ir darbui bei natūralios medienos lovos rėmas ir naktiniai staliukai HEMNES.

Moderni drabužinė dviem
Moderni drabužinė dviem

Šviesi, erdvi ir stilinga – štai kaip gali atrodyti jūsų drabužių spinta! Kampinės spintos PAX ir vidinės detalės KOMPLEMENT čia užima visą kambarį, tad pakanka vietos ir jai, ir jam. Be to, naudojantis spintų planavimo programa, derinį PAX/KOMPLEMENT paprasta pritaikyti prie savo poreikių ir namų stiliaus bei erdvės.

Jaukus poros miegamasis palėpėje
Jaukus poros miegamasis palėpėje

Jaukumo miegamajam suteikia tekstilė – jei mėgstate tradicinį stilių, derinkite skirtingas tekstūras, natūralius audinius, augalinius motyvus ir gėlių raštus. Užuolaidos, patalynės užvalkalai, kilimai ir pagalvėlės ne tik papuoš, bet ir sušildys.

Gyvenimas mažoje erdvėje: butas studentui
Gyvenimas mažoje erdvėje: butas studentui

Kaip įrengti vieno kambario butą, kad jame tilptų visi būtiniausi daiktai? Išnaudokite turimą erdvę kuo funkcionaliau: pravers atviros lentynos ir drabužių spintos, įvairių aukščių spintelės su stalčiais ir du nedideli staliukai: vienas su papildomu krepšiu daiktams, kitas – lengvas ir su nuimamu padėklu.

Šviesi svetainė laisvalaikiui su šeima
Šviesi svetainė laisvalaikiui su šeima

Modernioje svetainėje nėra vietos televizoriui. Čia gyvenanti šeima su vaikais laisvalaikį leidžia kur kas įdomiau. Kad gerai jaustųsi ir suaugusieji, ir vaikai, interjere vyrauja neutralios spalvos su keletu ryškesnių akcentų. Gyvybės įneša suderinti pagalvėlių užvalkalai, paveikslai ir skirtingo dizaino šviestuvai.

Ekonominis, bet stilingas butas nuomai
Ekonominis, bet stilingas butas nuomai

Ryškus, žaismingas ir skandinaviškas būdas įrengti nuomojamą butą be didelių išlaidų. Tereikia šiek tiek kūrybiškumo dažant ar tapetuojant sienas, keleto drąsesnių spalvų ir IKEA baldų: kompaktiškos sofos KLIPPAN ir lentynos KALLAX (o gal net dviejų!). Taip pat pravers staliukas už gerą kainą – mūsų LACK lengva pritaikyti bet kokio stiliaus namuose. 

Atvira svetainė: bendrauti, linksmintis, naršyti
Atvira svetainė: bendrauti, linksmintis, naršyti

Atvira erdvė šeimai su paaugliais, kur miegamąjį nuo svetainės skiria sienų spalva ir daiktų laikymo sistema ELVARLI, o kelias funkcijas atliekantys svetainės baldai padeda jaukiai įsikurti ir leisti laiką kartu – sofos-lovos FLOTTEBO, mobilūs pufai ir beveik nematomos lentynos patinka visai keturių asmenų šeimai ir dažnai užsukantiems jų draugams.

Žaisminga ir moderni svetainė visai šeimai
Žaisminga ir moderni svetainė visai šeimai

Iš pirmo žvilgsnio tai jauki svetainė tėvams ir svečiams, o įsižiūrėjus atidžiau – smagus žaidimų kambarys vaikams! Aksominės pagalvėlės čia akimirksniu gali virsti kamuoliais, kavos staliukai puikiai tinka piešti, plati sofa atstoja sceną, o ant lubų telpa ne tik šviestuvai, bet ir sūpynės.

Šiuolaikiška ir skandinaviška poros erdvė
Šiuolaikiška ir skandinaviška poros erdvė

Šioje modernioje svetainėje pagrindinis vaidmuo tenka daiktų kokybei ir stiliui. Lubų aukštį sumaniai išnaudoja kabamieji šviestuvai VAXJO, o sofos DELAKTIG lengvai prisitaiko prie poreikių: stilingus minkštasuolius gali papildyti atlošai, staliukai ar grindiniai šviestuvai.

Modernus stilius namuose: svetainė ar galerija?
Modernus stilius namuose: svetainė ar galerija?

Ši svetainė priklauso kolekcininkų porai. Moderni spalvų gama ir atviros lentynos – puikus fonas jų demonstruojamiems lobiams: rėmeliai nuotraukoms ir paveikslams, stikliniai gaubtai ir stovas su padėklais – suvenyrams, o nesenstančio dizaino odinė sofa – jaukiam poilsiui baigus visa tai apžiūrinėti.

Butas porai: daug istorijų mažoje erdvėje
Butas porai: daug istorijų mažoje erdvėje

Nedidelis studijos tipo butas priemiestyje įrengtas taip, kad jame būtų patogu daug keliaujančiai ir įspūdžius kaupiančiai porai. Spintelės HAVSTA tinka viskam: jose telpa knygos, žemėlapiai ir suvenyrai, nuotraukas iš kelionių saugo rėmeliai ant sienų, o už sofos slepiasi nešiojamojo kompiuterio stalas VITTSJÖ darbui ir būsimų kelionių paieškoms.

Erdvi svetainė vertinantiems stilių ir kokybę
Erdvi svetainė vertinantiems stilių ir kokybę

Kai galite sau leisti daugiau ir turite didelį butą miesto centre, svetainės erdvę galite įrengti iš tiesų įspūdingai. Šioje gyvena verslininkų pora, pasirinkusi griežtą, šiuolaikišką stilių. Oda aptraukti foteliai ir kampinė sofa LANDSKRONA – laikui nepavaldūs svetainės baldai, kuriems suteikiame 10 metų garantiją.

Moderni svetainė šeimai su vaikais
Moderni svetainė šeimai su vaikais

Kai šeima didelė ir visi joje turi savo daiktų, geras sprendimas svetainėje – daiktų laikymo sistema EKET. Žemesnės lentynos ir uždaros spintelės vaikų žaislams, aukštesnės – tėvų knygoms, trofėjams ir nuo smalsių pirštukų saugomiems daiktams.

Maža svetainė – didelis įspūdis
Maža svetainė – didelis įspūdis

Moderniai įrengtas butas senamiestyje – stilinga erdvė jam ir jai. Nors kambarys nedidelis, atrodo erdvus, nes jame pakanka vietos ir patogumui, ir daiktams. Poros svetainėje, šalia kompaktiškos dvivietės sofos, stovi du lengvi mobilūs staliukai su rankenomis, kad būtų patogu perkelti į kitą vietą. Kambaryje vyrauja ramios, prislopintos spalvos, o ryškumo suteikia sieninės lentynos EKET.

Trys viename: svetainė, miegamasis, darbo kambarys
Trys viename: svetainė, miegamasis, darbo kambarys

Trys kambariai vieno kambario bute? Kodėl gi ne. Daugiafunkcėje svetainėje telpa viskas, ko gali prireikti jaunai šeimai su vaikais: praktiškos lentynos ir širma VEBEROD, darbo stalas tėvams, supamasis krėslas vaikams ir minkšta kampinė sofa, kurį naktį virsta miegamojo lova.

Minimalistinė svetainė nuomojamame bute
Minimalistinė svetainė nuomojamame bute

Ši moderni skandinaviško stiliaus svetainė įrengta jaunai porai. Jaukiai ir funkcionaliai išnaudotas pereinamasis kambarys žavi ramiu koloritu ir sumaniais sprendimais: sieną tarp durų puošia daiktų laikymo sistema (spalviškai suderintos spintelės su durimis ir atviros lentynos bei dėžutės daiktams), o daug vietos užimančią sofą atstoja du stilingi foteliai.

Prašmatni erdvė senamiesčio stileivoms
Prašmatni erdvė senamiesčio stileivoms

Teatrališka tradicinio stiliaus svetainė – puiki erdvė skleistis išskirtinėms asmenybėms. Ši sukurta vyresnio amžiaus porai, o joje puikiai dera skirtingo dizaino foteliai, krėslai ir kėdės, sodrios spalvos, gėlių raštai ir įvairūs apšvietimo sprendimai (kambaryje yra net trys kabamieji šviestuvai, kuriems draugiją palaiko grindinis ir stalinis šviestuvas su gaubtu).

Mobili svetainė taupantiems ne tik vietą
Mobili svetainė taupantiems ne tik vietą

Nebrangiai įsirengti funkcionalią svetainę galima net gyvenant mažame bute. Jaunai šeimai su mažamečiu vaiku labai pasitarnauja lengvai perkeliami ir ne vieną funkciją atliekantys baldai: modulinės sofos-lovos dalys, įvairiuose aukščiuose pakabintos spintelės ir staliukai, kuriuos galima pastumti vieną po kitu.

Svetainė darbui ir poilsiui, jam ir jai
Svetainė darbui ir poilsiui, jam ir jai

Ši tradicinio stiliaus svetainė priklauso verslininkų porai, tad joje turi pakakti vietos viskam – ir laisvalaikiui drauge, ir verslo reikalams. Laimei, yra nesenstančio dizaino spintos HAVSTA, kuriose telpa ir jo, ir jos daiktai, o patogiai pailsėti kviečia du atskiri ir labai minkšti foteliai.

Skandinaviška svetainė dviem
Skandinaviška svetainė dviem

Sveiki atvykę į šviesų pastelinių spalvų kambarį jaunos poros kotedže. Svetainę nuo virtuvės ir valgomojo čia skiria pusiau atvira pertvara, o funkcionalūs svetainės baldai leidžia patogiai bendrauti, būti kartu ir kiekvienam užsiimti savo veikla, nes kampinės sofos dalis galima sustumti kartu arba naudoti atskirai.

Santūri svetainė pasiturinčiai porai
Santūri svetainė pasiturinčiai porai

Šioje išpuoselėtoje tradicinio stiliaus svetainėje gyvena vyresnio amžiaus pora. Sodrios spalvos, patogi kampinė sofa ir supamasis krėslas puikiai tinka poilsiui, o knygų spintos BILLY ir sieninės lentynos EKET – daiktams bei prisiminimams.

Hipsteriška svetainė lofte
Hipsteriška svetainė lofte

Kai gyveni vienas, lofto tipo bute gali įsirengti svetainę nesilaikydamas taisyklių: grubios pramoninio dizaino lentynos ir TV staliukas čia puikiai dera su persiškais kilimais, o vietoj užrašų lentos kabo durys su rašomuoju paviršiumi.

Tradicinio stiliaus namas priemiestyje
Tradicinio stiliaus namas priemiestyje

Erdvioje, šviesioje svetainėje patogu leisti laiką kartu ir atskirai – tiek paaugliams, tiek jų tėvams. Veiklos čia netrūksta, nes knygų spintos BILLY ir atviros lentynos saugo gausią šeimos biblioteką, stalo žaidimus ir nuotraukų albumus. O jei visiems neužtektų vietos ant dvivietės sofos LIDHULT, svetainėje yra du papildomi rotango pufai ir pinti foteliai RÅDVIKEN.

Moderni svetainė senamiestyje
Moderni svetainė senamiestyje

Po įtemptos dienos darbe nėra nieko geriau kaip grįžti namo, kur svetingai sutinka modernaus dizaino svetainė. Aukštos lubos, pastelinis interjeras ir kokybiški svetainės baldai leidžia lengviau atsikvėpti, ypač įsitaisius ant patogios sofos.

Studijos tipo butas poilsiui, darbui ir studijoms
Studijos tipo butas poilsiui, darbui ir studijoms

Gyvenimas mažoje erdvėje dar nereiškia, kad namuose nėra vietos jums ar daiktams. Šis tradicinio stiliaus butas palėpėje – funkcionali studija studentui, kurioje telpa ir rašomasis stalas, ir svarbiausi svetainės baldai: nuo klasikinio dizaino sofos iki atviros lentynos daiktams ir knygų spintos.