IDĖJOS ir įkvėpimas

Lauko kavinė senamiestyje
Lauko kavinė senamiestyje

Kad rami terasa ar senamiesčio šaligatvis vasarą virstų šurmuliuojančia lauko kavine, iš tiesų reikia visai nedaug. Lengvai prižiūrimi, patvarūs lauko staliukai ir kėdės SALTHOLMEN iš dažyto plieno – puiki pradžia. Atšilus orams, stalus ir kėdes lengva išnešti į lauką net be pagalbos, o ne sezono metu – patogu laikyti kavinės viduje arba sandėliuke, nes suskleidžiami baldai užima mažai vietos.

Atostogų verslas: pajūrio apartamentai su terasa
Atostogų verslas: pajūrio apartamentai su terasa

Tegu atostogos jūsų apartamentuose būna nepamirštamos! Sukurti jaukią oazę poilsiui po atviru dangumi padės minkštieji lauko baldai. Mūsų rekomendacija – modulinės lauko sofos HAVSTEN, laimėjusios prestižinį „Red Dot Design Award“ apdovanojimą kaip itin funkcionalios: jas paprasta kilnoti iš vietos į vietą ir performuoti, kad tiktų būtent jūsų turimoje erdvėje. Plieniniai rėmai ir purios pagalvės nebijo saulės ir lietaus, o dėl neutralaus dizaino jas lengvai pritaikysite tiek modernioje, tiek tradicinėje aplinkoje.

Kaip įrengti jaukų viešbučio kiemelį
Kaip įrengti jaukų viešbučio kiemelį

Viešbučio kiemas – dar viena poilsio zona jūsų svečiams. Kad leisti laiką joje būtų jauku ir gera, įrengiant šią erdvę pravers ne tik gyvi augalai ar tekstilė, bet ir tinkamai parinkti lauko baldai, pavyzdžiui, modulinės sofos SOLLERÖN. Pinti plastikiniai baldai yra itin tvirti ir atrodo lyg būtų iš natūralaus rotango. Jų sėdimosiose dalyse patogu laikyti pagalvėles ir apklotus. Vakarojant terasoje taip pat pravers kavos staliukas ÄPPLARÖ ir jaukumo suteikiantys žibintai ROTERA.

Vidinis kiemas biuro darbuotojams
Vidinis kiemas biuro darbuotojams

Pertraukėlės darbe kur kas malonesnės, kai gali išeiti pakvėpuoti grynu oru. Kad ir čia pat, įmonės vidiniame kieme. Jame įrengta darbuotojų poilsio zona puikiai tiks ir įmonės vakarėliams, ir bendriems pietums. Kaip tokią įrengti? Mūsų formulė: medinė grindų danga arba dirbtinė žolė RUNNEN, tvirti lauko stalai ir kėdės SJÄLLAND, anglinė kepsninė su vežimėliu KLASEN ir lauko skėtis KUGGÖ/LINDÖJA, jeigu kartais saulės pasirodytų per daug.

Modernus biuras mieste
Modernus biuras mieste

Šie užmiesčio sodyboje įrengti svečių namai pritaikyti įvairiems poreikiams ir visiems šeimos nariams. Erdvi terasa puikiai tinka šventėms, įmonės vakarėliams, ar šeimos poilsiui, nes baldų derinius čia galima keisti pagal situaciją: poilsiui – modulinės sofos ir staliukai SOLLERÖN, vaišėms – lauko pietų stalas su kėdėmis, o vaikų žaidimams – lengvi vidaus ir lauko baldai UTTER.

Oranžerija poros namuose
Oranžerija poros namuose

Sveiki atvykę į žiemos sodą, kuriame karaliauja ne tik žaluma, bet ir itin patogūs lauko baldai. Staliukai ir sofos KUNGSHOLMEN sudaryti iš atskirų dalių, kurias sustatę savaip turėsite norimo dydžio ir formos komplektą, puikiai tinkantį jūsų terasai ar sodui. Kad baldai būtų dar patogesni ir labiau tiktų prie interjero, ant jų padėkite skirtingo dydžio, spalvų ir raštų pagalvėlių, kurių užvalkalus galima skalbti.

Balkonas poilsiui ir augalams
Balkonas poilsiui ir augalams

Kartais reikia tiek nedaug, kad įprastas balkonas pasikeistų neatpažįstamai! Naujų spalvų įneš lauko grindų danga RUNNEN ir mediniai lauko baldai TÄRNÖ. Sieną gali papuošti metalinės lentynos LÄCKÖ ir vazonai su augalais, o kai balkone norisi turėti daugiau laisvos vietos, kėdės ir stalas susikleidžia ir gali glaustis prie sienos.

Balkonas pagyvenusios poros bute
Balkonas pagyvenusios poros bute

Mažas butas, nedidelis balkonas ir daug džiaugsmo tokį turėti! Šis jaukus balkonas įrengtas dviejų senjorų bute.  Patogumu jame rūpinasi baldų komplektas ASKHOLMEN. Mediniai lauko baldai tvirti ir patvarūs, nes stalas ir kėdės padengti pusiau skaidraus beico sluoksniu. Kad būtų minkščiau sėdėti, prie kėdžių pririštos lauko pagalvėlės, o nuo įkyrios saulės saugo lauko skėtis FLISÖ.

Kaip jaukiai įrengti mažą balkoną?
Kaip jaukiai įrengti mažą balkoną?

Mažas balkono plotas dar nereiškia, kad jame negalima įrengti jaukios oazės dviem. Šiame kuo puikiausiai telpa visas lauko baldų komplektas: nedidelis staliukas ir kėdės SALTHOLMEN užima mažai vietos, nes nenaudojamus baldus galima suskleisti. Be to, stalviršio viduryje yra ertmė lauko skėčiui įtaisyti. Dėl jaukumo patieskite kilimą, pakabinkite žalių augalų ir neužmirškite vienos kitos minkštos pagalvėlės!

Jaukus balkonas visai šeimai
Jaukus balkonas visai šeimai

Jei jūsų butas su dideliu balkonu, jis gali virsti puikia erdve šeimos laisvalaikiui. Įrengiant pravers lauko baldai SALTHOLMEN: suskleidžiamas stalas ir sulankstomos kėdės leidžia patogiai įsitaisyti ir užima mažai vietos. Jei balkone norisi daugiau žalumos, sieną gali papuošti dirbtiniai vijokliai FEJKA, o dar daugiau žaismingo jaukumo suteiks spalvotos lempučių girliandos ir lauko pagalvėlės.

Valgomasis terasoje
Valgomasis terasoje

Prie šeimos namo įrengta terasa kvieste kviečia pietauti į lauką. Viena iš priežasčių praleisti daugiau laiko gryname ore yra tvirti, tačiau lengvi, priežiūros nereikalaujantys lauko baldai. Baldų komplektas pakankamai didelis, kad tilptų visi šeimos nariai: svečius čia pasitinka lauko kilimas HODDE, stalas su ertme lauko skėčiui, dvi kėdės ir lauko suoliukas SJÄLLAND.

Šeimos verslas: kavinė terasoje
Šeimos verslas: kavinė terasoje

Ko reikia, kad jauki kavinė už miesto sulauktų daugiau lankytojų? Pravers dailūs ir patogūs lauko baldai TUNHOLMEN. Lauko stalai ir kėdės iš rūdims atsparaus aliuminio – tvirti, tačiau lengvi ir nereikalauja daug priežiūros. Stalo kojos reguliuojamos, tad tvirtai stovės net ant nelygaus paviršiaus, o po stalvirčiu yra specialūs kabliukai rankinėms. Kavinei ištuštėjus, kėdes lengva sudėti vieną ant kitos, o suskleidžiamas stalas gali glaustis prie sienos.

Balkono interjeras: moderni erdvė dviem
Balkono interjeras: moderni erdvė dviem

Kaip įrengti balkoną, kad jame pakaktų vietos ir mylimiems augalams, ir jaukiems pasisėdėjimams dviese? Šis modernaus dizaino balkonas poros bute turi viską: ant lauko grindų dangos RUNNEN jame telpa didžiuliai lauko vazonai, mažas staliukas ir du stilingi (be to, lengvai prižiūrimi) lauko krėslai PS VAGO. Jie pagaminti iš tvirto plastiko, neblunka ir neskeldėja dėl UV spindulių poveikio, o taupant vietą susideda vienas ant kito.

Šeimos sodas mažame balkone
Šeimos sodas mažame balkone

Net ir miesto bute galime turėti nuosavą sodą. Viskas, ko reikia: nedidelis balkonas, tvirtos plieninės lauko lentynos HINDÖ ir mediniai lauko baldai TÄRNÖ. Kai nenaudojami, lauko staliukai ir kėdės užima mažai vietos, nes juos galima suskleisti. Vadinasi, lieka kur kas daugiau erdvės vazonams su augalais.

Kaip išnaudoti koridoriaus plotą?
Kaip išnaudoti koridoriaus plotą?

Kabyklos drabužiams? Yra. Batų lentynos ir stovai? Žinoma! Talpios daiktadėžės – taip pat. Kai prieškambario baldai parinkti tinkamai, net siauras koridorius šeimos bute gali būti patogus ir tvarkingas. Mūsų pasiūlymas šiuolaikiškam interjerui – modernaus dizaino kabyklos, suoliukai ir batų stovai TJUSIG.

Madingas prieškambaris stileivai
Madingas prieškambaris stileivai

Jei drabužiai yra jūsų aistra ir turimo garderobo dydžiu nė kiek nenusileidžiate madingam butikui, kodėl gi to neparodžius visiems? Atviros spintos HEMNES ir kabyklos PINNIG – puikus sprendimas, kai turite kuo didžiuotis ir neturite laiko ilgai ieškoti mėgstamiausios suknelės. Dar keli akcentai, tamsios sienos, juodos spalvos prieškambario baldai, dideli veidrodžiai, daiktadėžės – ir voilà! Stilingas prieškambaris mados studentei įrengtas.

Tradicinio stiliaus prieškambaris
Tradicinio stiliaus prieškambaris

Šeimos kotedže svečius pasitinka tradicinis interjeras: pastelinės spalvos ir skandinaviško dizaino prieškambario baldai. Dvi aukštos batų spintelės HEMNES už uždarų durų saugo visų šeimos narių avalynę, ant sieninės kabyklos telpa vaikų drabužiai, o kad rytais ruoštis būtų patogiau, prie sienos stovi medinis suoliukas NORRÅKER.

Patogus prieškambaris šeimai su vaiku
Patogus prieškambaris šeimai su vaiku

Šios juodai baltos erdvės interjerą kuria stilingi ir praktiški prieškambario baldai: kad tilptų visų šeimos narių daiktai, čia yra net dvi kabyklos (sieninė kabykla su kabliukais bei kepurių ir paltų kabykla KNIPPE), o šalia drabužių spintos stovi papildoma batų spintelė-suoliukas MACKAPÄR. Batų spintelės viršų galima naudoti kaip suoliuką aunantis batus (ypač patogu, kai turite vaikų) ar staliuką raktams ir kitiems smulkiems daiktams laikyti.

Modernus prieškambaris studentui
Modernus prieškambaris studentui

Šis skandinaviško dizaino prieškambaris įrengtas butą nuomojančiam studentui. Jis gyvena vienas, todėl vietos daiktams laikyti reikia nedaug. Kasdien dėvimi lauko drabužiai lengvai telpa ant kabyklos, o tvarkingai laikyti avalynę padeda nebrangios batų spintelės BISSA, kurių skyrelių aukštį galima reguliuoti.

Siauras koridorius drabužiams ir avalynei
Siauras koridorius drabužiams ir avalynei

Kai siaurame koridoriuje negalite įrengti sieninės spintos, sumaniai išnaudokite kiekvieną jo centimetrą. Šis modernaus dizaino prieškambaris poros bute – puikus pavyzdys, kaip prieškambario baldai ir aksesuarai PINNIG gali atlikti visą netilpusios spintos darbą. Ant ilgos drabužių kabyklos lengvai telpa poros paltai, striukės ir rankinės, o per visą koridoriaus ilgį išrikiuoti suoliukai ir batų lentynos saugo ne tik batus.

Funkcionalus prieškambaris viengungiui
Funkcionalus prieškambaris viengungiui

Reikia vietos drabužiams, avalynei, sporto įrangai ir kitiems daiktams laikyti? Daiktų laikymo deriniai ir spintų sistemos PLATSA – puikus sprendimas modernaus dizaino prieškambaryje. O kad daiktai lengvai atrastų savo vietą spintos viduje, pravers vidinės detalės HJÄLPA ir sumanūs spintų priedai LÄTTHET.

Prieškambario baldai tėvams ir vaikams
Prieškambario baldai tėvams ir vaikams

Modernaus dizaino prieškambaris – vieta, kur rytais susitinka visa šeima. Susiruošti į darbą ar mokyklą čia patogu ir tėvams, ir vaikams, o bendrą stilių ir tvarką padeda palaikyti šiuolaikiški prieškambario baldai iš serijos TJUSIG: suoliukai, batų stovai, sieninės kabyklos ir pakabėlės, kurias lengva pasiekti net patiems mažiausiems.

Spalvingas prieškambaris studentei (ir jos batelių kolekcijai)
Spalvingas prieškambaris studentei (ir jos batelių kolekcijai)

Funkcionalūs prieškambario baldai net ir mažą prieangį gali paversti talpia saugykla daiktams laikyti. Nuomojamame lofte gyvenanti studentė save išdidžiai vadina batelių kolekcininke, tad pagrindinį vaidmenį jos prieškambaryje atlieka batų stovai GREJIG, kuriuos galima sustatyti keliais aukštais, ir talpi spinta ANEBODA. Už jos pusiau skaidrių durų lengvai telpa visa įspūdinga kolekcija (ir ne tik ji).

Klasikinis prieškambario interjeras
Klasikinis prieškambario interjeras

Norint įrengti prieškambarį ankštokame kotedžo koridoriuje, neprireiks nei didelių išlaidų, nei daug erdvės. Klasikiniame interjere derės kabamieji šviestuvai HEKTAR ir tradicinio stiliaus prieškambario baldai. Mūsų pasirinkimas – mažai grindų ploto užimančios ir sienų aukštį išnaudojančios kabyklos bei batų lentynos PINNIG.

Prieškambaris šeimai su mažu vaiku
Prieškambaris šeimai su mažu vaiku

Nenaudojamame kampe prie laiptų kuo puikiausiai galite įrengti prieškambarį. Galbūt tereikia, kad šalia aukštos komodos su stalčiais atsirastų batų suoliukas PINNIG ir dėžės daiktams, o palei visą laiptų turėklą išsirikiuotų kabliukai KÄMPIG. Tada juos lengvai pasieks ir tėvai, ir savarankiškumo besimokantis darželinukas.

Siauras koridorius – daug vietos daiktams!
Siauras koridorius – daug vietos daiktams!

Ilgas koridorius senelių sodyboje nuo-iki išnaudotas daiktams laikyti. Jis ne tik praktiškas, bet ir spalvingas: raštuoti kilimėliai ir suoliukas su daiktadėže STOCKSUND gražiai dera prie atviros spintos HEMNES ir langeliais išmargintų sienų apmušalų.

Ryškūs akcentai šeimos prieškambaryje
Ryškūs akcentai šeimos prieškambaryje

Geltonos sienos, šviestuvai, dėžės daiktams ir kojų kėdutės BOSNÄS – tik keli žaismingi akcentai ryškias spalvas mėgstančios šeimos namuose. Nepaisant to, šio prieškambario interjeras gana minimalistinis. Skandinaviškam stiliui jame atstovauja modernūs baldai MACKAPÄR: batų stovai, kabyklos ir suoliukai-spintelės.

Mažas prieškambaris šeimos bute
Mažas prieškambaris šeimos bute

Kai koridoriaus plotas nedidelis, taupyti vietą padeda prieškambario baldai HEMNES. Tradicinio skandinaviško stiliaus batų spintelė, suoliukas ir lentyna su kepurių kabykla glaudžiasi prie sienos ir saugo šeimos paltus, striukes bei avalynę, visą koridoriaus erdvę palikdami jums.

Šviesus namų biuras porai
Šviesus namų biuras porai

Pastelinės spalvos ir skandinaviškas interjeras – universalus sprendimas norintiems šviesaus ir jaukaus darbo kambario, o modernūs biuro baldai leidžia už prieinamą kainą įsirengti iš karto dvi darbo vietas. Prie langų „dvynių“ čia įsikūrę du rašomieji stalai KRILLE/LINNMON su fiksuojamaisiais ratukais, vienodi staliniai šviestuvai ir dvi sukamosios biuro kėdės LÅNGFJÄLL, o tarp jų – bendra stalčių spintelė HELMER.

Darbo vieta viengungio bute
Darbo vieta viengungio bute

Lofte įrengtas darbo kambarys – gana paprastas ir šiek tiek hipsteriškas. Jame dominuoja pramoninio stiliaus baldai: tarp lango ir sukamosios kėdės KULLABERG stovi minimalistinis rašomasis stalas FJÄLLBO, o įvairios daiktadėžės, dokumentų dėklai ir net paveikslai lengvai telpa ant to paties pavadinimo grubios metalinės lentynos.

Darbo vieta tradiciniame interjere
Darbo vieta tradiciniame interjere

Kviečiame į svečius pas menininkų porą, drąsiai derinančią tamsiais spalvas su originaliomis dekoracijomis. Jų svetainėje, prie lango ir židinio imitacijos, įkurtas tradicinio dizaino namų biuras stilingas kaip ir visas interjeras: be elegantiškos sukamosios kėdės LILLHÖJDEN ir aukštos spintelės su stiklinėmis durimis FABRIKÖR, garbingą vietą čia užima grindinis skaitymo šviestuvas RANARP ir medinis rašomasis stalas HEMNES.

Rašomasis stalas, kuris auga kartu
Rašomasis stalas, kuris auga kartu

Jei namuose auga vaikas, tegu namai auga kartu su juo. Šis spalvingas vaiko kambarys ne tik smagus, bet ir patogus: be vaikiškos spintos ir komodos su stalčiais, čia stovi rašomasis stalas PÅHL. Jis turi tris aukščio padėtis, todėl pravers ne tik mokantis piešti ar rašyti pirmąsias raides, bet ir paskui – ruošiant rimtus namų darbus. Kad augti ir mokytis būtų saugu, vaikiškos kėdės JULES ratukai reaguoja į spaudimą, todėl lengvai rieda tik sėdint, o pakilus – užsifiksuoja ir neleidžia kėdei pajudėti iš vietos.

Namų biuras valgomajame
Namų biuras valgomajame

Kai darbo kambarys ir valgomasis turi tilpti vienoje erdvėje, labai praverčia baldai, galintys atlikti ne vieną funkciją. Pavyzdžiui, rašomieji stalai ALVARET/ÅMLIDEN – juos lengva sustumti kartu ar, kai norisi ramybės, perkelti į kitą vietą, nes stalviršiai pagaminti iš medienos drožlių plokščių su korinės struktūros perdirbto popieriaus užpildu. Pietų metų prie stalų glaudžiasi valgomojo kėdės LEIFARNE, dirbant kompiuteriu galima patogiai prisėti ant darbo kėdės LÅNGFJÄLL. O palei sieną išrikiuotos stalčių spintelės ALEX gali tarnauti ir kaip dokumentų saugykla, ir kaip indauja.

Darbo kampelis nuomojamame bute
Darbo kampelis nuomojamame bute

Kaip sukurti stilingą interjerą mažoje erdvėje? Šis darbo kambarys su svetaine palėpėje – tik vienas iš galimų atsakymų. Jame gyvenančiai ir dirbančiai moteriai patinka tradicinio stiliaus baldai, tačiau kartu ji tiki, kad namų biuras privalo būti funkcionalus. Suderinti abu dalykus leidžia stilingi ir praktiški biuro baldai: rašomasis stalas INGATORP su specialia lentynėle laidams ir dviem atlenkiamomis dalimis, kad prireikus būtų galima padidinti, ir talpios stalčių spintelės HELMER, kurios puikiai dera prie spintelės su stiklinėmis durimis HEMNES.

Psichologės priimamasis namuose
Psichologės priimamasis namuose

Kadangi gyvena viena, šio buto savininkė leido sau vieną kambarį paskirti verslui ir namuose įsirengė psichologinių konsultacijų kabinetą. Jaukiame skandinaviško stiliaus priimamajame pacientus pasitinka pastelinės spalvos ir natūralūs mediniai baldai, baltų grindų fone beveik pranyksta rašomasis stalas SKARSTA, o svarbius dokumentus ir knygas saugo atviros lentynos bei spintelės su stalčiais HELMER.

Valgomojo ir darbo stalas viename
Valgomojo ir darbo stalas viename

Šiame name gyvena šeima su paaugliais, todėl jų valgomojo stalas neretai virsta ir darbo vieta nešiojamajam kompiuteriui. Tradicinio stiliaus interjerą puikiai papildo du sujungti biuro stalai KULLABERG ir pramoninio dizaino sukamosios kėdės bei taburetės, ant kurių sėdint patogu ir dirbti pavieniui, ir vakarieniauti su visa šeima.

Ergonomiška darbo vieta namuose
Ergonomiška darbo vieta namuose

Modernus darbo kambarys poros bute erdve dalijasi su svetaine. Todėl be itin talpios stalčių spintelės su ratukais ALEX ir sukamosios kėdės HATTEFJÄLL, čia taip pat stovi du foteliai STRANDMON ir kavos staliukas. Kaip bebūtų, baldas, kuriuo labiausiai didžiuojasi šis namų biuras, yra keičiamo aukščio rašomasis stalas BEKANT, sukurtas taip, kad darbuotis būtų patogu ir sėdint, ir atsistojus. Juk kuo daugiau judate dirbdami, tuo geriau jaučiatės ir lėčiau pavargstate.

Namų biuras nebrangiai ir stilingai
Namų biuras nebrangiai ir stilingai

Šis darbo kambarys tiks ir namuose daug dirbančiam laisvai samdomam darbuotojui, ir nebrangiai įsikurti norinčiam studentui. Patogiai dirbti čia leidžia modernaus dizaino biuro baldai už žemą kainą: rašomasis stalas MICKE, stalčių spintelės su ratukais HELMER ir beveik visą sieną dengiančios perforuotosios lentos SKÅDIS smulkiems daiktams laikyti.

Modernus namų biuras moters bute
Modernus namų biuras moters bute

Svetainė, pramogų, sporto ir darbo kambarys viename? Žinoma. Čia gyvenanti moteris turi tiek įvairių veiklų, kad namai tiesiog privalo būti funkcionalūs. Suderinti kelias funkcijas vienoje patalpoje jai padeda modernūs svetainės ir biuro baldai: rašomasis stalas ALEX, atviros lentynos EKET ir komodos su stalčiais, o ant perforuotosios lentos SKÅDIS telpa ir jos darytos nuotraukos, ir netgi jogos kilimėlis.

Biuras svetainėje dviem
Biuras svetainėje dviem

Tikime, kad namų biuras turi derėti prie bendro namų interjero. Pavyzdžiui, šis poros darbo kambarys, pilnas lanksčių, tarpusavyje derančių sprendimų. Reguliuojamo aukščio rašomieji stalai SKARSTA, biuro spintelės su ratukais, sukamosios kėdės LÅNGFJÄLL su lengvai valdomu reguliavimo mechanizmu, įvairaus dizaino šviestuvai ir natūralus apšvietimas... Viskas, o reikia, kad diena būtų produktyvi ir darbinga!

Šviesus ir įkvepiantis vaiko kambarys
Šviesus ir įkvepiantis vaiko kambarys

Sukurkite savo vaikui spalvingą vaizduotės pasaulį! Šis modernus aštuonmečio berniuko kambarys pilnas įkvėpimo. Nors kambaryje dominuoja balta spalva, be baltos lovos SLÄKT su ištraukiama papildoma lova (gal draugas norės likti nakvoti?) ir vaikiškos spintos STUVA, čia yra daugybė ryškių, žaisti kviečiančių detalių: ryškiai geltona taburetė-laiptelis TROGEN – kad būtų lengviau pasiekti spintoje kabančius drabužius ar piešimo priemones iš viršutinių lentynų, smagūs patalynės užvalkalai, kilimėliai, vaikiški šviestuvai ir, žinoma, vaizduotę lavinantys žaidimai bei žaislai!

Palėpė ar vaikų kambarys? Abu.
Palėpė ar vaikų kambarys? Abu.

Vienas kambarys dviem vaikams – lengvai ir stilingai. Šiame palėpėje įrengtame kambaryje gyvena 1 ir 5 metų broliukai bei tradicinio skandinaviško dizaino baldai. Kūdikiui įrengtoje kambario pusėje stovi lovelė ir vystymo stalas SOLGUL, o vyresnėlio valdose – keičiamo ilgio lova MINNEN ir staliukas su kėdutėmis SUNDVIK.

Paauglio kambarys stilingai ir nebrangiai
Paauglio kambarys stilingai ir nebrangiai

Dvylikamečio paauglio kambarys – puiki erdvė saviraiškai, net jei ji nedidelė. Čia dominuoja tamsios spalvos ir keletas ryškesnių akcentų. Kurti savitą stilių padeda ryškūs patalynės užvalkalai, kilimai ir plakatai, o patogiai įsikurti – jaunatviški modernaus dizaino baldai: aukšta lova TUFFING su rašomuoju stalu SVÄRTA poilsiui ir namų darbams bei sofa KNOPPARP skaitymui ir gitaros solo repeticijoms.

Vienas kambarys žaidimams ir namų darbams
Vienas kambarys žaidimams ir namų darbams

Įsiminkite pavadinimą FRITIDS/STUVA – už jo slepiasi reikalingiausi vaikų kambario baldai. Tai aukštos lovos rėmas, rašomasis stalas, spinta ir atviros lentynos viename. Šis modernus vaikiškų baldų komplektas – puikus sprendimas mokyklinio amžiaus berniuko kambaryje. Vietoj sukamosios kėdės prie stalo tiks keičiamo aukščio suoliukas FLISAT. Dar pridėkite kelias svarbias vaikiškas detales (tai gali būti sūpynės GUNGGUNG, perforuotosios lentos SKÅDIS, baldakimas LÖVA, sporto kilimėliai PLUFSIG ar žaismingi kilimai) – ir voilà!

Vaikų kambarys, kuris auga kartu
Vaikų kambarys, kuris auga kartu

Šiame kambaryje dabar gyvena 3 metų mergaitė, tačiau modernaus dizaino vaikiški baldai BUSUNGE jai pravers ir vėliau, nes keičiamo ilgio lova auga kartu, o vaikiškos spintos viduje esantį drabužių skersinį ir lentynas prireikus galima pritvirtinti aukščiau. Spinta pakankamai gili, kad lengvai tilptų ir slėpynes žaidžiantys vaikai, ir suaugusiųjų drabužiams skirti pakabai.

Skandinaviško stiliaus vaikų kambarys
Skandinaviško stiliaus vaikų kambarys

Skandinaviškas kūdikio kambario interjeras ir tradicinio dizaino baldai vaikams – universalus variantas tiek berniukui, tiek mergaitei. Šiame šviesių tonų kambaryje dominuoja baldų šeima SUNDVIK. Be vaikiškos spintos ir kūdikio lovelės, augančios kartu su vaiku, čia įrengtas vystymo stalas su komoda, kurioje patogu laikyti daiktus po ranka, kad mažylis neliktų be priežiūros nė sekundei. Vaikui paūgėjus, ją galima naudoti kaip įprastą komodą.

Kaip paruošti namus pirmagimiui?
Kaip paruošti namus pirmagimiui?

Erdvus tradicinio dizaino miegamasis priemiesčio name – kambarys, kuriame be didelių išlaidų ir vargo galima įrengti kūdikio kampelį. Pravers natūralūs mediniai kūdikio kambario baldai: patogus vystymo stalas ir lovelė SNIGLAR. Kūdikio lovelės pagrindas laidus orui, todėl joje susiformuoja miegui tinkamas mikroklimatas, o pagrindą galima fiksuoti dviejuose skirtinguose aukščiuose.

Pastelinis mergaičių kambarys
Pastelinis mergaičių kambarys

Šis nedidelis vaikų kambarys priklauso dviem 7 ir 9 metų sesutėms. Tarp jo pastelinių sienų telpa visi svarbiausi vaikiški baldai: mažai vietos užimanti dviaukštė lova MYDAL, reguliuojamo aukščio rašomasis stalas FLISAT ir aukšta komoda STUVA su stalčiais drabužiams, dailės reikmenims bei kitiems daiktams laikyti. Žaismingi patalynės užvalkalai, pagalvėlės ir rėmeliai su mergaičių piešiniais suteikia kambariui jaukaus individualumo.

Modernaus dizaino kūdikio kambarys
Modernaus dizaino kūdikio kambarys

Kaip įrengti kambarį kūdikiui? Kadangi spalvų jame ir taip netrūks, sienas verta nudažyti neutraliai, pavyzdžiui baltai. Prie sienų spalvos derės modernaus dizaino vaikų kambario baldai: vystymo stalas ir kūdikio lovelė GULLIVER bei komoda BUSUNGE. O prie vaikiškų knygelių ir žaislų kolekcijos – ryškių spalvų kūdikio treniruoklis bei žaidimų kilimėlis LEKA.

Bendra erdvė berniukui ir mergaitei
Bendra erdvė berniukui ir mergaitei

Vaikų kambarys gali būti toks pat ryškus, kaip ir jūsų vaikai. Štai šiame gyvena 11-os mergaitė ir 8-erių berniukas. Čia pakanka vietos abiejų pomėgiams ir daiktams, nes šalia dviaukštės lovos TUFFING stovi daiktų laikymo sistema STUVA. Spintos lentynas ir komodos stalčius brolis su sese dalijasi po lygiai, o prie kambario durų yra dvi kabyklos NÄPEN – mažųjų banglentininkų vandens kostiumams arba iš vakaro išlygintoms mokyklinėms uniformoms.

Vaizduotę lavinantis vaikų kambarys
Vaizduotę lavinantis vaikų kambarys

Kas padeda lavinti vaikų vaizduotę? Mūsų manymu, tai linksmas, ryškus ir modernus vaikų kambario interjeras. Toks kaip šis! Sukurti jį visai nesudėtinga: tereikia išpaišyti baltas sienas ir parūpinti spalvingų detalių. Pravers raštuoti patalynės užvalkalai, lengvai valomas kilimas, žaislai ir specialiai vaikams sukurti baldai. Į šviesų šio kambario interjerą darniai įsilieja spinta ir rašomasis stalas FRITIDS/STUVA, daiktų laikymo derinys TROFAST, o šalia vaikiškos lovos išdidžiai stovi spalvotas krepšys, kuriame užtenka vietos ir drabužiams, ir smulkiems daiktams.

Kūdikio lovelė tėvų miegamajame
Kūdikio lovelė tėvų miegamajame

Kai tėvų miegamasis ir kūdikio kambarys turi tilpti vienoje erdvėje, labai praverčia minimalistinio dizaino vaikiški baldai. Pavyzdžiui, čia kūdikio lovelės GONATT spalva ir stilius tobulai dera prie tėvų lovos ir kambario sienų. Ramus interjeras saugo tėvų ir mažylio sapnus, o spalvingas kūdikio treniruoklis LEKA ugdo smalsumą ir akių-rankų koordinaciją.

Tradicinio stiliaus užkandžių baras
Tradicinio stiliaus užkandžių baras

Pastelinės spalvos, jaukus apšvietimas ir natūralios medienos baldai kavinėms bei restoranams – paprasta formulė kuriantiems nuosavą verslą. Baro stalai ir kėdės NORRÅKER atitinka stabilumo, patvarumo ir saugumo standartus, todėl gali būti naudojami viešose vietose. Dar pridėkite spalvingą meniu, draugišką aptarnavimą, ir voilà! – skandinaviškas užkandžių baro interjeras baigtas.

Erdvė konferencijoms ir posėdžiams
Erdvė konferencijoms ir posėdžiams

Prieš jūsų akis –  šiuolaikiškas posėdžių salės interjeras, kurį kuria modernūs biuro baldai ir ryškus apšvietimas. Ratu sustatyti rašomieji stalai BEKANT sudaro erdvę, kurioje visi susirinkimo dalyviai aiškiai mato ir girdi vieni kitus. Aplink stalus išrikiuotos ergonomiškos biuro kėdės LÅNGFJÄLL itin patogios, todėl padeda lengviau susikoncentruoti. O eilėmis sukabinti šviestuvai NYMÅNE užtikrina tinkamą patalpos apšvietimą.

Vyriškų drabužių parduotuvė
Vyriškų drabužių parduotuvė

Lentynos ELVARLI, vitrinos ir LED apšvietimo sprendimai – puiki pradžia jūsų stilingai vyriškų drabužių parduotuvei. Tvirtos ir modernios daiktų laikymo sistemos puikiai tiks demonstruoti naujausio sezono drabužiams, o kad klientai užėję jaustųsi lyg namuose, labai pravers patogūs krėslai ir kavos staliukai YPPERLIG. Investuokite į stilių ir kokybę – juk kai prekių pateikimas nuostabus, pardavimai taip pat gali nustebinti.

Ryškus interjeras viešbučio laukiamajame
Ryškus interjeras viešbučio laukiamajame

Kad jūsų viešbutyje netrūktų svečių, o laukimas eilėje neprailgtų, tegu būsimus gyventojus pasitinka įkvepiantis laukiamojo interjeras. Prie ryškios spalvos sienų čia dera neutralios sienų dekoracijos, to paties atspalvio užuolaidos ir kilimai, o patogiai prisėsti kviečia modernaus dizaino foteliai VEDBO ir kavos staliukas LISABO.

Sprendimai biurui: kūrybinė agentūra
Sprendimai biurui: kūrybinė agentūra

Biuras, kuriame dirba kūrybingi, šiuolaikiški žmonės, taip pat privalo būti kūrybingas ir šiuolaikiškas. Todėl, be įprastų darbo vietų, kuriose stovi rašomieji stalai BEKANT ir ergonomiškos biuro kėdės, šiame yra spalvingas kampelis pokalbiams ir stalo žaidimams, įrengtos rakinamos spintelės HALLAN darbuotojams bei papildoma vieta jų dviračiams.

Atviras biuras patogiam darbui kartu
Atviras biuras patogiam darbui kartu

Asmeninė darbo vieta dirbant dideliame biure labai svarbi. Vienas iš būdų tokią turėti – rašomieji stalai su sienelėmis BEKANT. Keičiamo aukščio darbo stalai patogūs dirbti ir sėdint, ir atsistojus, o sienelės netrukdo bendrauti tarpusavyje, tačiau kai norisi ramybės, padeda sukurti jaukią darbo aplinką, slopina garsus ir suteikia privatumo. Prie pilko sienelių audinio gražiai dera ne tik sukamosios kėdės HATTEFJÄLL, bet ir kabamieji šviestuvai VINTERGATA su veltinio apdaila.

Biuro dizainas: kelionių agentūra
Biuro dizainas: kelionių agentūra

Pastelinės spalvos ir šiuolaikiški biuro baldai – puikus derinys kelionių agentūrai, į kurią užėjus apima jausmas, lyg būtum namuose. Trys biuro stalai BEKANT čia išrikiuoti lyg ilgas valgomojo stalas, o aplink jį telkiasi kėdės su ratukais HATTEFJÄLL darbuotojams ir paminkštintos sukamosios kėdės LÅNGFJÄLL bei krėslai su porankiais YPPERLIG klientams. Dar kelios talpios lentynos FJÄLKINGE kelionių brošiūroms, skirtingų juostų laiką rodantys sieniniai laikrodžiai, pasaulio žemėlapis, draugiškas aptarnavimas – ir sėkmė garantuota.

Modernūs sprendimai sušių restorane
Modernūs sprendimai sušių restorane

Nuo ko priklauso restorano sėkmė? Tikime, kad prie jos nemažai prisideda net patalpų dizainas. Argi šis akinamai baltas ir kartu ryškus sušių restorano interjeras nekelia apetito? Skandinavišką stilių čia kuria baltos spalvos ir šviesios medienos derinys: modernūs mediniai stalai NORRÅKER, kėdės su porankiais (kad netrukdytų tvarkantis, jas galima už porankių pakabinti ant stalviršio) ir baro kėdės JANINGE. O dar šiek tiek stilingos dramos įneša ryškūs spintelių fasadai ir kabamieji šviestuvai su raudonais laidais.

Šiuolaikiškas biuras darbui ir posėdžiams
Šiuolaikiškas biuras darbui ir posėdžiams

Atviras biuras su posėdžių sale pakankamai erdvus, kad vietos pakaktų ir patogiam darbui prie kompiuterio, ir susirinkimams. Protingai išnaudoti erdvę čia padeda modernūs biuro baldai BEKANT: kampiniai rašomieji stalai, prie kurių kasdien patogiai dirba dizaineriai ir programuotojai, bei posėdžių stalas, kur vyksta diskusijos ir gimsta naujos idėjos.

Tradicinio stiliaus šokoladinė
Tradicinio stiliaus šokoladinė

Tereikia tinkamai pateikti, ir jūsų skanėstams bus neįmanoma atsispirti. Galime patarti, kaip įrengti vitriną už gerą kainą ir atskleisti geriausias jūsų gaminamų stebuklų savybes. Ir, žinoma, padidinti pardavimus. Viskas, ko reikia – spintelės su stiklinėmis durimis MALSJÖ, atrodančios lyg rankų darbo, sieninės lentynos EKET ir ištraukiamasis stalas INGATORP (jei jūsų šokolado ekspozicija netikėtai padidėtų).

Sendintas stilius restorano interjere
Sendintas stilius restorano interjere

Tradicinio stiliaus restorane vyrauja tamsios spalvos ir mediniai valgomojo baldai. Iš beržo masyvinės medienos pagaminti stalai ir kėdės NORRÅKER – tvirti ir atsparūs aplinkos poveikiui, todėl atitinka viešojo naudojimo baldams keliamus reikalavimus. Juodos kėdės gražiai dera prie šalia baro stovinčios indaujos MALSJÖ, o restoranui užsidarius jas galima sudėti vieną ant kitos, kad užimtų mažiau vietos ir būtų patogiau tvarkytis.

Biuras ir dirbtuvės vienoje patalpoje
Biuras ir dirbtuvės vienoje patalpoje

Kai viename biure turi tilpti ir kompiuterio stalas, ir visos dirbtuvės, labai praverčia keičiamo aukščio rašomieji stalai IDÅSEN. Prireikus juos galima pakelti, kad dirbti būtų patogu atsistojus ar sėdint ant aukštos taburetės TROLLBERGET, arba nuleisti ir sėdėti ant sukamosios kėdės kaip prie įprasto stalo. Šio pramoninio stiliaus biuro interjerą taip pat papildo šviestuvai HEKTAR ir lentynos VEBERÖD.

Jaukus gėlių parduotuvės interjeras
Jaukus gėlių parduotuvės interjeras

Jauki gėlių krautuvėlė mieste žavi kontrastais. Čia puikiai dera modernaus dizaino biuro baldai ir dailūs svetainės staliukai, grubios medinės dėžės ir romantiškos interjero detalės. Dar vienas netikėtumas – lentynos FJÄLKINGE. Jos pagamintos iš plieno, todėl tvirtos ir ilgaamžės, bet neapsunkina interjero, nes dėl tiesių linijų ir paprastos konstrukcijos atrodo grakščiai ir dera prie įvairiausių stilių baldų.

Skandinaviško stiliaus darbuotojų kavinė
Skandinaviško stiliaus darbuotojų kavinė

Kas šiandien pietums? Valgykla, labiau primenanti nedidelį restoraną, ir apetitą keliantis skandinaviškas interjeras. Patogiai prisėsti čia kviečia baldai NORRÅKER: patvarūs ir ilgaamžiški valgomojo stalai, kurie atitinka viešose vietose naudojamiems baldams keliamus reikalavimus, mediniai suoliukai ir prie jų derančios kėdės LEIFARNE. Jų išlenkta forma užtikrina komfortą, sėdimoji dalis padengta specialia priemone nuo slydimo, o kai nenaudojamos, kėdes galima sudėti vieną ant kitos, kad užimtų mažiau vietos.

Modernus biuras mieste
Modernus biuras mieste

Biuro patalpų įrengimas – iššūkių keliantis darbas, ypač jei turite daugiau darbuotojų. Bet modernūs biuro baldai BEKANT gali įveikti šį iššūkį be didelio vargo. Sukurti patogias darbo vietas kiekvienam padės tarpusavyje derantys vieno dizaino rašomieji stalai, dokumentų spintelės ir eilėmis sukabinti šviestuvai, o daugiau privatumo suteiks pertvaras tarp stalų atstojančios lentynos.

Talpi ir tvarkinga vonia visai šeimai
Talpi ir tvarkinga vonia visai šeimai

Norint nebrangiai įsirengti vonios kambarį, kuriame būtų patogu ir tėvams, ir vaikams, puikus sprendimas – modernaus dizaino vonios spintelės LILLÅNGEN: viena talpi spintelė po praustuvu, dar viena su veidrodinėmis durelėmis virš jo ir aukšta spintelė su reguliuojamomis kojelės, kurios kompensuoja grindų nelygumus. O dažnai naudojamiems daiktams ir vaikų maudynių draugams laikyti pravers mobilus vežimėlis GRUNDTAL.

Du viename: vonia ir skalbykla
Du viename: vonia ir skalbykla

Erdviame modernaus dizaino vonios kambaryje kartu telpa ir stilinga skalbykla. Aukštos spintelės su lentynomis LILLÅNGEN suteikia pakankamai vietos visiems poros rankšluosčiams, kosmetikai ir buitinei chemijai, o džiovinant skalbinius praverčia virš skalbimo mašinos pritvirtintas sieninis profilis su džiovykla.

Maža, bet įspūdinga vonia nuomojamame bute
Maža, bet įspūdinga vonia nuomojamame bute

Mažas vonios kambarys tikrai nereiškia, kad jo negalima įrengti jaukiai, patogiai ir stilingai. Kai gyveni vienas, nedideliame plote telpa viskas, ko reikia: vonios kambario baldai būtiniausiems daiktams (pavyzdžiui, spintelė su veidrodžiu ir praustuvo spintelė LILLÅNGEN), atskira zona rytinėms maudynėms už dušo užuolaidos,  ir keli ryškūs akcentai, kad būtų įdomiau – spalvingi vonios rankšluosčiai ar raštuotos sienų ir grindų plytelės.

Vonios kambarys šeimai su vaikais
Vonios kambarys šeimai su vaikais

Šio šviesaus ir patogaus kambario interjerą kuria vonios kambario baldai GODMORGON: prie baltos plytelių sienos glaudžiasi tokios pačios spalvos aukšta spinta, kurioje telpa ir visų šeimos narių rankšluosčiai, ir skalbinių krepšiai, o po praustuvu – spintelė, kurios stalčiai su stabdikliais užsidaro lėtai ir tyliai. Įprastą apšvietimą vonioje atstoja šviečiantis veidrodis STORJORM, o dušo zonoje kabo žaismingos dušo užuolaidos, kad praustis būtų smagu ir mažiausiems šeimos nariams.

Vonia šeimai už prieinamą kainą
Vonia šeimai už prieinamą kainą

Šį kambarį sudaro dvi zonos. Vonios ir dušo zonoje dominuoja balta spalva bei vonios kambario baldai LILLÅNGEN, o už beveik nematomų durų nišoje slepiasi nedidelė, bet funkcionali skalbykla: skalbimo mašina, kabliukai ir krepšys skalbiniams, lentynos ir daiktadėžės buitinei chemijai bei perforuotoji lenta įvairiems smulkiems daiktams.

Ir tėvams, ir vaikams: vonios kambarys palėpėje
Ir tėvams, ir vaikams: vonios kambarys palėpėje

Modernaus dizaino vonios kambarys kuo puikiausiai gali tilpti net po nuožulniomis lubomis. Įrengiant tokį tikrai pravers erdvę praplečiantis didelis veidrodis ir mažai vietos užimantys baldai: vonios spintelė su stalčiais GODMORGON, sieninės lentynėlės ir mobilus vežimėlis su ratukais GRUNDTAL. Taip pat – kabliukai rankšluosčiams ir chalatams bei vaikiška taburetė-laiptelis FÖRSIKTIG, kad būtų lengviau pasiekti praustuvą.

Modernus vonios kambario interjeras
Modernus vonios kambario interjeras

Nedideliame poros kambaryje – juodai baltas interjeras su keliais pastelinių spalvų akcentais. Vonios baldai ir aksesuarai čia parinkti taip, kad pakaktų vietos abiem: du praustuvai, dvi spintelės su stalčiais GODMORGON, du veidrodžiai ir net du vonios kilimėliai leidžia patogiai susiruošti kartu. O gausią vonios tekstilę saugo metaliniai kabliukai, medinės lentynos ir rankšluosčių stovas VILTO.

Papildomas vonios kambarys vaikams ir svečiams
Papildomas vonios kambarys vaikams ir svečiams

Vonios kambarys gali būti patogus ir stilingas, net jeigu jo plotas nedidelis. Įrenginėjant antrą vonią name pravers atviros lentynos DYNAN ir nebrangūs vonios baldai LILLÅNGEN: modernaus dizaino spintelės, praustuvai bei veidrodžiai. Taip pat pravers vaikiška taburetė-laiptelis, o kad būtų smagiau – ryškių spalvų sienų plytelės ir rankšluosčiai.

Tegyvuoja paprastumas: skandinaviška vonia pagyvenusiai porai
Tegyvuoja paprastumas: skandinaviška vonia pagyvenusiai porai

Kaip nebrangiai apstatyti vonios kambarį? Vienas iš būdų – tradicinio stiliaus baldai SILVERÅN: aukšta negili spinta daiktams ir kosmetikai, praustuvo spintelė vamzdžiams paslėpti, veidrodinės durelės ir daiktadėžė, kurioje patogu laikyti rankšluosčius, o rengiantis prisėsti. Prie dryžuotų baldų fasadų gražiai dera panašiu raštu išmargintos dušo užuolaidos.

Vonia porai: sprendimai mažose erdvėse
Vonia porai: sprendimai mažose erdvėse

Kai norisi turėti daugiau vietos daiktams mažoje vonioje, gelbsti nebrangūs vonios baldai DYNAN. Atviros lentynos – ypač patogu. Priglauskite prie sienos arba įrenkite virš klozeto ir vietoj tuščios erdvės atsiras dar viena patogi vieta buitiniams reikmenims, pavyzdžiui, tualetiniam popieriui, valikliams, oro gaivikliams. Plačiose, negiliose lentynose telpa daug daiktų, tačiau jos pačios užima mažai grindų ploto. Vienas baldas – dviguba nauda.

Tradicinio stiliaus vonios kambarys porai
Tradicinio stiliaus vonios kambarys porai

Kad ir kokio dydžio patalpą galite skirti, vonios kambario baldai GODMORGON padės sukurti jaukų kampelį, kur prasideda ir baigiasi kiekviena jūsų diena. Tvarką ir tradicinį stilių šiame kambaryje palaiko aukštos vonios spintelės, spintelė su veidrodžiu ir praustuvo spintelė su stalčiais. O prireikus pakabinti drėgnus rankšluosčius, chalatą ar drabužius gelbsti kabyklos-kėdės RÅGRUND.

Tvarkingas vonios kambarys vienam
Tvarkingas vonios kambarys vienam

Šviesus ir praktiškas vonios kambarys jauno vyro bute įrengtas tradiciniu stiliumi. Jame yra visos svarbiausios funkcijos: patalpos kampe pakabintos dušo užuolaidos atstoja ir vonią, ir dušo kabiną, o vonios baldai HEMNES neužima daug vietos, tačiau leidžia pasidėti daug būtiniausių daiktų – nuo rankšluosčių iki higienos priemonių.

Spalvingas ir svetingas šeimos valgomasis
Spalvingas ir svetingas šeimos valgomasis

Atvira svetainė su valgomuoju – ko gero, svarbiausias šių svetingų namų priemiestyje kambarys. Čia daug erdvės šeimai ir juos dažnai aplankantiems draugams bei giminaičiams. Poilsio zoną puošia ryškios, nuotaiką keliančios spalvos, o prie geltonos modulinės sofos ir žalios spintelės BESTÅ dera tamsūs modernaus dizaino valgomojo baldai: ištraukiamasis stalas BJURSTA ir kėdės ODGER iš perdirbto plastiko bei medienos.

Išskirtinis valgomasis menininkų bute
Išskirtinis valgomasis menininkų bute

Šis stilingas valgomasis sukurtas vyresnio amžiaus menininkų porai. Santūriai moderniame interjere žalias sienas papildo aukso spalvos rėmeliai, žvakidės, padėklai ir kitos blizgios interjero detalės, o pačiame kambario centre stovi tamsus valgomojo baldų komplektas EKEDALEN: išskleidžiamas stalas ir keturios medinės kėdės, kurių atlošai pasvirę patogiu kampu, o minkštus užvalkalus galima skalbti.

Mažas valgomasis šeimai su vaikais
Mažas valgomasis šeimai su vaikais

Patogus valgomasis mažame bute, mažoje virtuvėje ir su mažais vaikais? Žinoma. Ant vaikiškos kėdutės AGAM kartu su tėvais gali valgyti ir patys mažiausi. O šiuolaikiškame interjere puikiai dera modernaus dizaino baldai: medinės kėdės NORRARYD ir valgomojo stalas NORRÅKER – nedidelis, patvarus ir ilgaamžiškas, be to, užapvalintais kampais, kad vaikams būtų saugiau.

Patogus valgomasis didelei šeimai
Patogus valgomasis didelei šeimai

Kai šeima didelė, svarbu išmokti pasidalinti namus, kad vietos pakaktų visiems jos nariams. Išeitis – bendra erdvė, kuri tiks ir tėvams, ir įvairaus amžiaus vaikams, ir visiems jų užsiėmimams. Sukurti tokią padės modernaus dizaino valgomojo baldai: ilgas pietų stalas NORRÅKER ir pačios įvairiausios kėdės bei kėdutės vaikams. Ant kurios norisi prisėsti šiandien?

Jaukus ir svetingas šeimos valgomasis
Jaukus ir svetingas šeimos valgomasis

Jei norite daugiau laiko praleisti su šeima, viskas, ko jums reikia, yra valgomojo stalas. Didelis ąžuolinis stalas MÖRBYLÅNGA atitinka griežčiausius IKEA'os standartus: stabilumo, patvarumo, saugumo, tad šeimai su paaugliais vaikais kasdien tarnauja jau daugelį metų. Skandinavišką valgomojo interjerą taip pat papildo valgomojo kėdžių komplektas VOLFGANG. Kiekvienos kėdės sėdimoji dalis paminkštinta ir lengvai spyruokliuoja suteikdama dar daugiau komforto.

Valgomasis poros bute: stilius ir ilgaamžiškumas
Valgomasis poros bute: stilius ir ilgaamžiškumas

Aukštesnes pajamas gaunanti pora, kuriai įrengtas šis valgomasis, vertina kokybę ir ilgaamžiškumą, todėl jiems parinkti modernaus dizaino baldai: ąžuolinis valgomojo stalas MÖRBYLÅNGA ir elegantiškos kėdės BERNHARD. Jų sėdimoji dalis aptraukta aukštos kokybės natūralia oda – itin minkšta, patvaria ir lengvai valoma, kuri su amžiumi tik gražėja, tampa charakteringesnė.

Valgomasis vasarnamyje: šventėms, pietums ir jums
Valgomasis vasarnamyje: šventėms, pietums ir jums

Į šį namą užmiestyje savaitgaliais susirenka visa didelė šeima: tradicinis skandinaviškas interjeras puikiai tinka vasaros poilsiui, šeimos šventėms ar savaitgalio pietums. Valgomasis didelis, todėl jame lengvai telpa ilgas pietų stalas SKOGSTA ir kėdės NORRARYD. Beje, ne tik jos – valgomajame tyčia derinami įvairūs kėdžių ir taburečių modeliai.

Šeimos valgomasis: ir namiškiams, ir svečiams
Šeimos valgomasis: ir namiškiams, ir svečiams

Modernus skandinaviško interjero butas įrengtas taip, kad vietos pakaktų ir jame gyvenančiai šeimai, ir juos dažnai lankantiems draugams. Išskleidžiamas valgomojo stalas prireikus pailgėja tiek, kad tilptų iki 8 asmenų. Sėdėti taip pat patogu: prie stalo stovi kėdės LEIFARNE – specialiai išlenktos taip, kad užtikrintų komfortą, o po televizoriaus spintele slepiasi dar keturios papildomos taburetės MARIUS – lengvos ir sudedamos viena ant kitos, todėl jų beveik nematyti.

Mini valgomasis nuomojamame bute
Mini valgomasis nuomojamame bute

Kartais mažiau reiškia daugiau. Tai puikiai įrodo šiame nedideliame poros bute įrengta virtuvė su valgomuoju. Darbo ir valgomojo stalas MELLTORP nedidelis, bet prie jo lengvai telpa dvi, o prireikus net ir visos keturios kėdės TEODORES arba taburetės MARIUS, kurias taupant vietą galima sudėti vieną ant kitos. Sienos plotą sumaniai išnaudoja dvi perforuotosios lentos SKÅDIS, skirtos daiktams ant sienos laikyti – kad viskas, ko gali prireikti, būtų po ranka.

Maža erdvė dviem: valgomasis virtuvėje
Maža erdvė dviem: valgomasis virtuvėje

Nors poros bute nėra vietos atskiram valgomajam, patogi valgomojo zona kuo puikiausiai telpa virtuvėje. Tai tradicinis skandinaviškas interjeras, kuriame – tik funkcionalūs ir vietą taupantys baldai: medinis stalas-knyga NORDEN skysčiams, aliejui, maisto dėmėms, įbrėžimams ir smūgiams atspariu paviršiumi prireikus susilanksto ir turi šešis stalčius, kuriuose patogu laikyti stalo įrankius, servetėles, žvakes ir pan. Prie stalo stovi dvi patogiai perkeliamos taburetės RÅSKOG, o kai pora turi svečių, iš darbo kambario atkeliauja sukamoji kėdė KULLABERG.

Atviras valgomasis nuosavame name
Atviras valgomasis nuosavame name

Didžiuliame šeimos name įrengtas valgomasis – puikus modernaus interjero pavyzdys. Ąžuolinis valgomojo stalas MÖRBYLÅNGA traukia akį ir suteikia kambariui natūralumo, o kad užsibūti prie stalo norėtųsi ilgiau, draugiją jam palaiko šešios neįtikėtinai patogios kėdės su porankiais SAKARIAS. Į paminkštintus porankius gera atsiremti, o pavalgius kėdę galima nustumti po stalu, kad užimtų mažiau vietos ir netrukdytų.

Modernaus dizaino šeimos valgomasis
Modernaus dizaino šeimos valgomasis

Mes tikime, kad stilingoje aplinkoje pietūs tampa kur kas skanesni. Nors šio modernaus valgomojo interjeras paremtas minimalizmu, jis tikrai nėra nuobodus. Tereikia apsidairyti, ir prieš akis iškils skandinaviško dizaino ikonos: medinis valgomojo stalas LISABO, kuriam surinkti nereikia nė vieno varžto, kėdės ODGER, pagamintos iš perdirbto plastiko ir medienos, bei metalinė lentyna VITTSJÖ su grūdinto stiklo lentynėlėmis.

Patogi, talpi virtuvė vienam
Patogi, talpi virtuvė vienam

Vertinantiems natūralumą ir rankų darbo grožį tikrai patiks tradicinio stiliaus virtuvės baldai ir spintelių fasadai TORHAMN. Kiekviena plokštė yra ypatinga, nes pasižymi natūraliai medienai būdinga raštų ir atspalvių įvairove. Rinkdamiesi šias dureles, pasirinksite kokybę ir rankų darbo meistrystės įspūdį. O prie jų puikiai derės nebrangus stalas MELLTORP: baltas rėmas ir marmuro arba uosio rašto stalviršis gali tarnauti ir kaip valgomojo stalas, ir kaip darbo vieta kompiuteriui.

Gaminti įkvepianti virtuvė lofte
Gaminti įkvepianti virtuvė lofte

Jei norite, kad jūsų moderni virtuvė ir svetainė atrodytų vientisai, neutralūs virtuvės fasadai ir spintelių durys VEDDINGE yra tai, ko ieškote. Jie taps dėmesio neatkreipiančiu fonu, kuriame išryškės kiti jūsų daiktai ir baldai. Šioje virtuvėje yra tik viena pakabinama sieninė spintelė, kurioje slepiasi įmontuojamas gartraukis. Pastatomos spintelės ir stalčiai driekiasi palei visą sieną, o dažnai naudojamiems gaminimo įrankiams skirtas skersinis su kabliukais RIMFORSA.

Sėkmės receptas: moderni, kokybiška virtuvė
Sėkmės receptas: moderni, kokybiška virtuvė

Ši moderni virtuvė erdviame senamiesčio bute skirta šeimai su vaikais. Tiesiomis linijomis ir blizgiu paviršiumi joje pasitinka virtuvės spintelių fasadai RINGHULT, kuriuos lengva valyti, ir daiktų laikymo sistema KUNGSFORS. Atviros metalinės lentynos pakankamai tvirtos, kad išlaikytų indus su produktais, sunkius puodus ir maisto gaminimo įrankius. Su virtuvės sala su stalčiais ir plautuve virtuvėje atsiranda daugiau vietos daiktams laikyti, o išskirtiniais raštais ir spalvomis interjerą puošia ąžuolinis stalviršis SKOGSÅ – kiekvienas truputį kitoks, nes natūrali mediena pasižymi tik jai būdingu raštu ir spalvinėmis ypatybėmis.

Klasikinio dizaino virtuvė mažoje erdvėje
Klasikinio dizaino virtuvė mažoje erdvėje

Bute, kuriame gyvena vyresnio amžiaus moteris, įrengta tradicinio stiliaus virtuvė žavi protingais sprendimais. Tradicinio stiliaus virtuvės fasadai BODBYN, nudažyti švelnia pilka spalva, suteikia virtuvei šiuolaikiško jaukumo. U formos virtuvė neturi uždarų sieninių spintelių – vietoj jų ant sienų kabo atviros lentynos BOTKYRKA. Ant jų ypač patogu laikyti daiktus, kurių prireikia kasdien.  O išskleidžiamas stalas INGATORP praverčia, kai turi ateiti svečių. Valgomojo stalas yra keičiamo dydžio, tad išskleidus prie jo pakanka vietos 2–4 asmenims.

Solidi ir ekologiška virtuvė porai
Solidi ir ekologiška virtuvė porai

Ekologiškas gyvenimo būdas prasideda namų virtuvėje. Prieš jūsų akis – tamsi, solidi modernaus stiliaus virtuvė, kurioje nėra sieninių spintelių, tik pastatomosios. Pagrindinį vaidmenį šioje tvarioje virtuvėje atlieka antracito spalvos virtuvės fasadai ir spintelių durys KUNGSBACKA, pagaminti iš perdirbtos medienos ir padengti plastikine plėvele iš perdirbtų plastikinių butelių. O kaip papildoma vieta daiktams tarnauja atviros lentynos OMAR ir virtuvinis stalas su ratukais UDDEN.

Poros virtuvė: patogu rūšiuoti ir sandėliuoti
Poros virtuvė: patogu rūšiuoti ir sandėliuoti

Puikus sprendimas modernioje virtuvėje – atviros lentynos ALGOT. Įvairių gylių reguliuojamo aukščio lentynos tinka įvairiems daiktams virtuvėje laikyti. Čia pakanka vietos ir indams, ir mikrobangų krosnelei, o apatinės lentynos tarnauja kaip papildomas darbastalis. Žemiau, po lentynomis, telpa atliekų rūšiavimo dėžės su dangčiais SORTERA. Dangtis užlenkiamas, todėl patogu pasiekti dėžėse esantį turinį, net jei jos sustatytos viena ant kitos.

Jauki ir nebrangi šeimos virtuvė miegamajame rajone
Jauki ir nebrangi šeimos virtuvė miegamajame rajone

Suteikite savo butui didmiestyje šiek tiek jaukaus užmiesčio jausmo. Šioje nedidelėje šeimos virtuvėje auga žalumynai, yra kampelis pavalgyti ir vyrauja švelnios spalvos. Vertikaliomis linijomis papuošti balkšvos spalvos virtuvės fasadai HITTARP primena tradicinio stiliaus rankų darbo duris. Spintelių durys ir šalia pastatytas apvalus valgomojo stalas GAMLARED padeda sukurti jaukaus užmiesčio stiliaus virtuvės įspūdį.

Maža, bet moderni poros virtuvė
Maža, bet moderni poros virtuvė

Nors šios virtuvės plotas nedidelis, ji atrodo šviesi ir erdvi. Kaip tai pavyksta? Padeda modernaus stiliaus baldai, blizgios spintelių durys RINGHULT, įmontuojamoji buitinė technika (šaldytuvas įmontuotas atskiroje aukštoje spintoje) ir keletas ryškių akcentų –  tamsiai mėlyni blizgūs virtuvės fasadai JÄRSTA ir tokios pačios spalvos kilimas suteiks jūsų virtuvei išskirtinumo ir žaismingumo. Čia taip pat puikiai dera NORRÅKER stalas ir suolai iš beržo masyvo. Dėl išskirtinio natūraliai medienai būdingo rašto ir atspalvių visi šios serijos baldai unikalūs.

Funkcionali ir nebrangi virtuvė šeimai
Funkcionali ir nebrangi virtuvė šeimai

Kas pasakė, kad virtuvės baldai negali išeiti ir už virtuvės ribų? Atviros metalinės lentynos OMAR kuo puikiausiai tiks koridoriuje šalia virtuvės ar sandėliuke. Galite keisti lentynų aukštį, kad būtų patogu įvairaus dydžio daiktams laikyti. O reguliuojamos kojelės leidžia stabiliai stovėti net ir ant nelygių grindų. Virtuvėje pravers ir užkabinamas krepšys OMAR. Su šiuo krepšeliu, nenaudojamas plotas gali tapti praktiška, lengvai pasiekiama vieta smulkiems daiktams laikyti.

Šeimos virtuvė senamiesčio bute
Šeimos virtuvė senamiesčio bute

Erdvi šeimos virtuvė įrengta taip, kad vietos užtektų viskam. Kai šeima didelė, gelbsti talpūs ir praktiški tradicinio stiliaus baldai: atviros lentynos, aukštos virtuvinės spintelės maisto atsargoms, gaminimo prietaisams ir kitiems daiktams laikyti, vyno butelių lentyna gėrimų kolekcijai ir virtuvės sala TORNVIKEN. Ji praverčia ir kaip papildomas darbastalis gaminant, ir kaip valgomojo stalas, nes šalia stovi baro kėdės RÅSKOG. Virtuvės fasadai ir spintelių durys – iš serijos BODBYN. Dėl jų elegantiško dizaino ir balkšvos spalvos virtuvė atrodo jauki ir šviesi. Lakuotos durys yra glotnios, atsparios drėgmei ir dėmėms, todėl jas lengva valyti ir išlaikyti tvarkingas.

Maža, bet funkcionali bendrabučio virtuvė
Maža, bet funkcionali bendrabučio virtuvė

Kai esi studentas ir gyveni bendrabučio kambaryje, norisi įsikurti patogiai ir gražiai, tačiau taupiai. Šiame modernaus skandinaviško stiliaus kambaryje telpa net mini virtuvė: lengvai surenkama virtuvėlė SUNNERSTA, kurią papildo daiktų laikymo sistema ALGOT, atviros lentynos ir mobilus vežimėlis daiktams, kuo puikiausiai atstoja visą virtuvės baldų komplektą.

Viengungio virtuvė vieno kambario lofte
Viengungio virtuvė vieno kambario lofte

Ne, tai ne mokyklinė lenta. Tai – virtuvės baldų fasadai ir dengiamosios plokštės UDDEVALLA su rašomuoju paviršiumi. Juodos matinės durelės, ant kurių galima rašyti kreida – labai praktiškas sprendimas virtuvėje: patogu užsirašyti mėgstamo patiekalo receptą, dienos darbus, gražias mintis ar pirkinių sąrašą.

Nebrangus lofto tipo butas studentui
Nebrangus lofto tipo butas studentui

Net jei visas gyvenimas verda viename kambaryje ir norisi jį apstatyti nebrangiai, išeitis yra. Sutaupyti vietos ir sumažinti išlaidas padės medinės lentynos IVAR daiktams ir lova transformeris – viena ant kitos uždedamos lovos UTÅKER atlieka net tris funkcijas: patogios sofos, dvivietės lovos ir papildomos vienvietės lovos svečiams. Viršutinė lova su plastikinėmis kojelėmis įtaisoma mažose apatinės lovos ertmėse, todėl derinys tvirtas ir stabilus.

Spinta be durų: kaip laikyti drabužius miegamajame?
Spinta be durų: kaip laikyti drabužius miegamajame?

Jei miegamajame nenorite turėti spintos, bet trūksta idėjų, kuo ją pakeisti – susipažinkite su daiktų laikymo sistema ELVARLI. Atviros drabužinės, kabyklos ir komodos su stalčiais padės tvarkingai sukabinti ar sudėti visą turimą garderobą, o jeigu atitrauksite nuo sienos, galės tarnauti kaip miegamojo pertvara.

Didelė spinta poros miegamajame
Didelė spinta poros miegamajame

Reikia vietos drabužiams? Yra. Poros garderobui ir daiktų laikymui per visą galinę kambario sieną įrengta didžiulė spinta PAX, kuriai suteikiama 10 metų garantija. Spintos spalva tokia pati kaip kambario sienų, todėl kad ji čia yra, išduoda tik odinės rankenėlės ÖSTERNÄS. O jei ir to negana, drabužius galima kabinti ant aukšto lovos galvūgalio. Medinis lovos rėmas GJÖRA tam puikiai tiks.

Romantiškas vieno kambario butas studentei
Romantiškas vieno kambario butas studentei

Kai viename kambaryje turi tilpti ir daiktai, ir asmenybė, labai praverčia vietą taupantys baldai. Miegamojo baldų serija HEMNES tam tikrai tinka: atvira drabužinė prie durų ir lentynos mieloms smulkmenoms puikiai dera prie kušetės FYRESDAL, kuri atstoja ir sofą, ir lovą.

Tradicinis miegamasis šeimos kotedže
Tradicinis miegamasis šeimos kotedže

Kuriant vientisą miegamojo stilių, sumanu rinktis baldus iš vienos baldų serijos. Šiame kambaryje dominuoja klasikinio dizaino baldai SONGESAND. Serijos spintos, lovų rėmai ir komodos dera ne tik tarpusavyje, bet ir su kitais tradicinio stiliaus baldais, o jeigu reikia, daugiau jaukumo suteiks raštuoti trumpo plauko kilimai bei klasikiniai šviestuvai.

Viengungio butas: daiktams, darbui ir poilsiui
Viengungio butas: daiktams, darbui ir poilsiui

Miegamasis, drabužinė ir darbo vieta viename kambaryje? Žinoma. Šis modernaus stiliaus butas vaikinui pilnas protingai suplanuotų sprendimų. Vietoj spintos čia įrengta daiktų laikymo sistema ALGOT – lentynos, drabužių kabyklos ir vieliniai krepšiai. Vietoj durų pakabintos užuolaidos, rašomasis stalas LISABO leidžia patogiai dirbti, o modulinės sofos VALLENTUNA dalys atstoja ir lovą, ir fotelius.

Jaunatviškas miegamasis merginai
Jaunatviškas miegamasis merginai

Neutralios spalvos sienos, balti baldai ir ryškūs patalynės užvalkalai – viskas, ko reikia, kad modernaus stiliaus miegamasis taptų savas. Pravers ir atviros lentynos ELVARLI su kabykla drabužiams – puikiai atlieka spintos funkciją. Dar kažko trūksta, bet ant sienų nebeliko vietos? Nieko tokio, nes GARNES veidrodis kabinamas ant durų.

Nestandartinės erdvės iššūkis: miegamasis palėpėje
Nestandartinės erdvės iššūkis: miegamasis palėpėje

Ypatinga erdvė ragina ieškoti ypatingų sprendimų. Kambaryje su nuožulniomis lubomis, palėpėje ar po laiptais labai pravers prie jūsų poreikių ir namų linijų prisitaikančios spintos PLATSA. Patalynei ir kitiems spintoje netilpusiems daiktams galite išnaudoti erdvę po lova – rotango lovadėžės ir medinis lovos rėmas gražiai dera, tad atrodo lyg to paties komplekto dalys.

Svetainė dieną, miegamasis naktį
Svetainė dieną, miegamasis naktį

Neleiskite erdvei savęs riboti – daugiafunkciai baldai leis patogiai gyventi net nedideliame vieno kambario bute. Dvigulės miegamojo lovos ir svetainės sofos funkciją čia atlieka daug vietos neužimanti kušetė, o patalynę nuo dulkių saugo natūralaus rotango lovadėžės. Kušetę iš visų trijų pusių rėmina talpi daiktų laikymo sistema PLATSA, naudojama ir kaip spinta drabužiams.

Miegamasis ar svetainė? Abu.
Miegamasis ar svetainė? Abu.

Jei gyvenate mažame bute ir grindų ploto nepakanka, galite nebrangiai įrengti du kambarius viename. Tiesiog pakelkite akis aukštyn ir daiktams bei baldams išnaudokite plotą iki pat lubų. Aukštas lovos rėmas – vienas iš būdų praplėsti turimą erdvę. Priglauskite jį prie sienos ir turėsite miegamąjį „antrame aukšte“, o apačioje tilps maža svetainė: modulinė sofa ir kavos staliukas.

Skandinaviškas miegamasis vertinantiems natūralumą
Skandinaviškas miegamasis vertinantiems natūralumą

Net jei miegamasis nedidelis, tinkamai parinkus baldus jis gali atrodyti lengvas, šviesus ir erdvus. Šviesia beržo spalva ir kokybe šiame miegamajame žavi masyvinės medienos baldai BJÖRKSNÄS: grakštus, tarsi ore pakibęs, lovos rėmas, dvi komodos su odinėmis rankenėlėmis ir naktiniai staliukai.

Įkvepiantis miegamasis kostiumų dizainerei
Įkvepiantis miegamasis kostiumų dizainerei

Eklektiškas tradicinio stiliaus kambarys atlieka dvi funkcijas: ir miegamojo, ir drabužinės. Čia gyvenanti moteris didžiuojasi savo garderobu, todėl neslepia jo spintoje. Spalvingą asmenybę atspindi visas interjeras – čia dera iš pirmo žvilgsnio nesuderinami gėlėti sienų apmušalai ir patalynės užvalkalai, raštuotas kilimas ir neutralūs juodos spalvos miegamojo baldai: ištraukiamasis stalas kosmetikai ir darbui bei natūralios medienos lovos rėmas ir naktiniai staliukai HEMNES.

Moderni drabužinė dviem
Moderni drabužinė dviem

Šviesi, erdvi ir stilinga – štai kaip gali atrodyti jūsų drabužių spinta! Kampinės spintos PAX ir vidinės detalės KOMPLEMENT čia užima visą kambarį, tad pakanka vietos ir jai, ir jam. Be to, naudojantis spintų planavimo programa, derinį PAX/KOMPLEMENT paprasta pritaikyti prie savo poreikių ir namų stiliaus bei erdvės.

Jaukus poros miegamasis palėpėje
Jaukus poros miegamasis palėpėje

Jaukumo miegamajam suteikia tekstilė – jei mėgstate tradicinį stilių, derinkite skirtingas tekstūras, natūralius audinius, augalinius motyvus ir gėlių raštus. Užuolaidos, patalynės užvalkalai, kilimai ir pagalvėlės ne tik papuoš, bet ir sušildys.

Gyvenimas mažoje erdvėje: butas studentui
Gyvenimas mažoje erdvėje: butas studentui

Kaip įrengti vieno kambario butą, kad jame tilptų visi būtiniausi daiktai? Išnaudokite turimą erdvę kuo funkcionaliau: pravers atviros lentynos ir drabužių spintos, įvairių aukščių spintelės su stalčiais ir du nedideli staliukai: vienas su papildomu krepšiu daiktams, kitas – lengvas ir su nuimamu padėklu.

Modernus stilius namuose: svetainė ar galerija?
Modernus stilius namuose: svetainė ar galerija?

Ši svetainė priklauso kolekcininkų porai. Moderni spalvų gama ir atviros lentynos – puikus fonas jų demonstruojamiems lobiams: rėmeliai nuotraukoms ir paveikslams, stikliniai gaubtai ir stovas su padėklais – suvenyrams, o nesenstančio dizaino odinė sofa – jaukiam poilsiui baigus visa tai apžiūrinėti.

Butas porai: daug istorijų mažoje erdvėje
Butas porai: daug istorijų mažoje erdvėje

Nedidelis studijos tipo butas priemiestyje įrengtas taip, kad jame būtų patogu daug keliaujančiai ir įspūdžius kaupiančiai porai. Spintelės HAVSTA tinka viskam: jose telpa knygos, žemėlapiai ir suvenyrai, nuotraukas iš kelionių saugo rėmeliai ant sienų, o už sofos slepiasi nešiojamojo kompiuterio stalas VITTSJÖ darbui ir būsimų kelionių paieškoms.

Erdvi svetainė vertinantiems stilių ir kokybę
Erdvi svetainė vertinantiems stilių ir kokybę

Kai galite sau leisti daugiau ir turite didelį butą miesto centre, svetainės erdvę galite įrengti iš tiesų įspūdingai. Šioje gyvena verslininkų pora, pasirinkusi griežtą, šiuolaikišką stilių. Oda aptraukti foteliai ir kampinė sofa LANDSKRONA – laikui nepavaldūs svetainės baldai, kuriems suteikiame 10 metų garantiją.

Moderni svetainė šeimai su vaikais
Moderni svetainė šeimai su vaikais

Kai šeima didelė ir visi joje turi savo daiktų, geras sprendimas svetainėje – daiktų laikymo sistema EKET. Žemesnės lentynos ir uždaros spintelės vaikų žaislams, aukštesnės – tėvų knygoms, trofėjams ir nuo smalsių pirštukų saugomiems daiktams.

Maža svetainė – didelis įspūdis
Maža svetainė – didelis įspūdis

Moderniai įrengtas butas senamiestyje – stilinga erdvė jam ir jai. Nors kambarys nedidelis, atrodo erdvus, nes jame pakanka vietos ir patogumui, ir daiktams. Poros svetainėje, šalia kompaktiškos dvivietės sofos, stovi du lengvi mobilūs staliukai su rankenomis, kad būtų patogu perkelti į kitą vietą. Kambaryje vyrauja ramios, prislopintos spalvos, o ryškumo suteikia sieninės lentynos EKET.

Trys viename: svetainė, miegamasis, darbo kambarys
Trys viename: svetainė, miegamasis, darbo kambarys

Trys kambariai vieno kambario bute? Kodėl gi ne. Daugiafunkcėje svetainėje telpa viskas, ko gali prireikti jaunai šeimai su vaikais: praktiškos lentynos ir širma VEBEROD, darbo stalas tėvams, supamasis krėslas vaikams ir minkšta kampinė sofa, kurį naktį virsta miegamojo lova.

Minimalistinė svetainė nuomojamame bute
Minimalistinė svetainė nuomojamame bute

Ši moderni skandinaviško stiliaus svetainė įrengta jaunai porai. Jaukiai ir funkcionaliai išnaudotas pereinamasis kambarys žavi ramiu koloritu ir sumaniais sprendimais: sieną tarp durų puošia daiktų laikymo sistema (spalviškai suderintos spintelės su durimis ir atviros lentynos bei dėžutės daiktams), o daug vietos užimančią sofą atstoja du stilingi foteliai.

Prašmatni erdvė senamiesčio stileivoms
Prašmatni erdvė senamiesčio stileivoms

Teatrališka tradicinio stiliaus svetainė – puiki erdvė skleistis išskirtinėms asmenybėms. Ši sukurta vyresnio amžiaus porai, o joje puikiai dera skirtingo dizaino foteliai, krėslai ir kėdės, sodrios spalvos, gėlių raštai ir įvairūs apšvietimo sprendimai (kambaryje yra net trys kabamieji šviestuvai, kuriems draugiją palaiko grindinis ir stalinis šviestuvas su gaubtu).

Mobili svetainė taupantiems ne tik vietą
Mobili svetainė taupantiems ne tik vietą

Nebrangiai įsirengti funkcionalią svetainę galima net gyvenant mažame bute. Jaunai šeimai su mažamečiu vaiku labai pasitarnauja lengvai perkeliami ir ne vieną funkciją atliekantys baldai: modulinės sofos-lovos dalys, įvairiuose aukščiuose pakabintos spintelės ir staliukai, kuriuos galima pastumti vieną po kitu.

Svetainė darbui ir poilsiui, jam ir jai
Svetainė darbui ir poilsiui, jam ir jai

Ši tradicinio stiliaus svetainė priklauso verslininkų porai, tad joje turi pakakti vietos viskam – ir laisvalaikiui drauge, ir verslo reikalams. Laimei, yra nesenstančio dizaino spintos HAVSTA, kuriose telpa ir jo, ir jos daiktai, o patogiai pailsėti kviečia du atskiri ir labai minkšti foteliai.

Skandinaviška svetainė dviem
Skandinaviška svetainė dviem

Sveiki atvykę į šviesų pastelinių spalvų kambarį jaunos poros kotedže. Svetainę nuo virtuvės ir valgomojo čia skiria pusiau atvira pertvara, o funkcionalūs svetainės baldai leidžia patogiai bendrauti, būti kartu ir kiekvienam užsiimti savo veikla, nes kampinės sofos dalis galima sustumti kartu arba naudoti atskirai.

Hipsteriška svetainė lofte
Hipsteriška svetainė lofte

Kai gyveni vienas, lofto tipo bute gali įsirengti svetainę nesilaikydamas taisyklių: grubios pramoninio dizaino lentynos ir TV staliukas čia puikiai dera su persiškais kilimais, o vietoj užrašų lentos kabo durys su rašomuoju paviršiumi.

Tradicinio stiliaus namas priemiestyje
Tradicinio stiliaus namas priemiestyje

Erdvioje, šviesioje svetainėje patogu leisti laiką kartu ir atskirai – tiek paaugliams, tiek jų tėvams. Veiklos čia netrūksta, nes knygų spintos BILLY ir atviros lentynos saugo gausią šeimos biblioteką, stalo žaidimus ir nuotraukų albumus. O jei visiems neužtektų vietos ant dvivietės sofos LIDHULT, svetainėje yra du papildomi rotango pufai ir pinti foteliai RÅDVIKEN.

Moderni svetainė senamiestyje
Moderni svetainė senamiestyje

Po įtemptos dienos darbe nėra nieko geriau kaip grįžti namo, kur svetingai sutinka modernaus dizaino svetainė. Aukštos lubos, pastelinis interjeras ir kokybiški svetainės baldai leidžia lengviau atsikvėpti, ypač įsitaisius ant patogios sofos.

Studijos tipo butas poilsiui, darbui ir studijoms
Studijos tipo butas poilsiui, darbui ir studijoms

Gyvenimas mažoje erdvėje dar nereiškia, kad namuose nėra vietos jums ar daiktams. Šis tradicinio stiliaus butas palėpėje – funkcionali studija studentui, kurioje telpa ir rašomasis stalas, ir svarbiausi svetainės baldai: nuo klasikinio dizaino sofos iki atviros lentynos daiktams ir knygų spintos.