Norisi pokyčių, bet pradėti juos savarankiškai nesiryžtate? Jei sunku išsirinkti baldus ir apsispręsti dėl kitų detalių namuose, patikėkite tai mūsų interjero dizaineriams. Mielai parengsime jums vieno, kelių kambarių ar visų namų projektą pagal norimą stilių.

Kurkime svajonių namus kartu

Užsisakykite interjero dizaino paslaugą, o mes kartu su interjero dizaineriais parengsime jūsų poreikius ir norus atitinkantį projektą, kurį sudarys interjero planas, idėjų koliažas, 3D vizualizacijos, reikiamų prekių rekomenduojamų paslaugų sąrašas.

Susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu (I–V nuo 8 iki 17 val.):

Mokėkite tik už prekes

Interjero dizaino paslaugos kaina – 20 €/kv. m. Tačiau jei nuspręsite įgyvendinti pasiūlytą projektą ir įsigysite ne mažiau kaip 70 proc. IKEA baldų bei aksesuarų, ši paslauga jums nieko nekainuos, t. y. paslaugos kainą traktuosime kaip avansinį mokestį už įsigytas prekes.

Viskas pagal jūsų norus ir poreikius

Išsiaiškinę, kokį stilių – modernų ar tradicinį – labiau mėgstate, mūsų interjero dizaineriai padės išsirinkti tinkamiausius baldus iš plataus IKEA asortimento ir sukurs interjero sprendimą pagal jūsų gyvenimo būdą bei asmenybę.

Pasinaudokite papildomomis paslaugomis

Kai būsite visiškai patenkinti jums pasiūlytu projektu, galėsime pereiti prie jo įgyvendinimo. Jei nuspręsite tai daryti savarankiškai – puiku, tačiau galite pasinaudoti ir mūsų paslaugomis: patalpų matavimo, prekių pristatymo, baldų surinkimo ir kt. Daugiau apie jas papasakosime konsultacijos metu.

Patalpų matavimas

Visi geri projektai prasideda nuo tikslių matmenų. Todėl prireikus greitai ir kokybiškai išmatuosime jūsų patalpas.

Prekių pristatymas

Jei taupote laiką, galime atvežti jūsų pirkinius tiesiai į namus.

Virtuvės įrengimas

Patyrę specialistai surinks baldus ir įrengs buitinę techniką jūsų namuose.

Baldų surinkimas

Atsipalaiduokite – visus baldus galime surinkti už jus.
 X