IKEA darbuotojai kasdien padeda žmonėms kurti gražesnį gyvenimą namuose. Jie daro tai čia ir visame pasaulyje, nepriklausomai nuo pareigų, kurias užima. O mainais už tai dovanojame jiems vietą, kurioje norisi dirbti.
Ne tiesiog darbuotojai, o bendradarbiai
Dirbdami kartu ir žiūrėdami į viską paprasčiau, galime nuveikti daugiau. Štai kodėl vengiame biurokratijos ir, užuot laikęsi formalaus atstumo, vieni kitus vadiname bendradarbiais. Dirbame atviro tipo biure ir patys esame atviri, o į bendradarbius drąsiai kreipiamės vardu – nepaisant jų statuso ar užimamų pareigų.
Laikas „fikai“!
„Fika“ yra švediško žodžio kaffi, reiškiančio kavą, žargonas. Be to, kad yra svarbi švedų kultūros dalis ir puiki proga pailsėti bei atgauti jėgas, mums ši kavos pertraukėlė turi ir dar vieną funkciją. Jos metu galime greitai ir paprastai aptarti reikalus – be pristatymo skaidrių, tvarkaraščių ar susirinkimų kambarių. Pakvieskite bendradarbius į „fiką“ – nustebsite, kiek daug galima nuveikti tiesiog gurkšnojant kavą!


Darbas čia turi ir daugiau privalumų

Sveikatos draudimas
Šventės ir renginiai
Komandos stiprinimo veiklos
Nemokama švediško dizaino uniforma
Geros kainos darbuotojų restorane
Dovanos švenčių ir kitomis progomis
Mokymai ir visos galimybės tobulėti
Tvari ir atsakinga darbovietė

Kiekvieno nuomonė svarbi
Mums rūpi, kaip jaučiasi kartu dirbantys žmonės ir kokiu darbdaviu jie laiko IKEA. Todėl kasdien vertiname atmosferą darbe ir aptariame kylančius klausimus, o bent kartą per metus atliekame išsamią anoniminę darbuotojų apklausą, parodančią, kur dar galime tobulėti.X