Planavimo programos

Tapkite interjero dizaineriu su IKEA namų planavimo programomis. Mūsų nesudėtinga programinė įranga leidžia pasirinkti baldus, kurie tiksliai atitinka jūsų patalpų matmenis. Eksperimentuokite su įvairiais deriniais, sukeiskite daiktus vietomis ir tol bandykite įvairius stilius, kol liksite patenkinti rezultatu. Galite pažiūrėti ir atsispausdinti geriausius variantus su visais matmenimis – visai kaip architektas.
Kai jau būsite patenkinti savo planu, išsaugokite jį IKEA planavimo programoje ir apsilankykite IKEA parduotuvėje Vilniuje arba IKEA prekių užsakymo ir atsiėmimo vietoje Kaune arba Klaipėdoje.

Su Virtuvės skyriaus specialistais galite susisiekti tel. 8 5 2502404 arba el. paštu: ikeavirtuves@ikea.lt
Virtuvių specialistų darbo laikas: I – VII 10.00-19.00
.


IKEA namų planavimo programa

Naudodamiesi IKEA namų planavimo programa, galėsite susikurti virtuvės, valgomojo ir darbo kambario planą bei interjerą 2D arba 3D formatu.

Apžiūrėkite IKEA prekes 3D formatu, ir gaukite išsamų jūsų mėgstamų prekių sąrašą. Išsaugokite jį arba atspausdinkite savo interjero projektą ir atvykite į mūsų parduotuvę arba paskambinkite mums ir sužinokite, kaip jį įgyvendinti.

Norime atkreipti dėmesį, kad norėdami užtikrinti savo ir pirkėjų saugumą, informacijos iš asmeninių informacijos laikmenų, pavyzdžiui, USB raktų ar kompaktinių diskų, IKEA parduotuvėje peržiūrėti negalime.


BESTÅ planavimo programa

Liaukitės svajoti apie tobulą svetainę – sukurkite ją su mūsų BESTÅ planavimo programa.

PAX planavimo programa

Pasinaudokite PAX planavimo programa ir susikurkite poreikius idealiai atitinkančią norimo stiliaus spintą su daugybe praktiškų funkcijų.

VALLENTUNA planavimo programa

Ieškote individualaus sprendimo, kur patogiai sėdėti, miegoti ir laikyti daiktus? Išbandykite VALLENTUNA planavimo programą.

VIMLE planavimo programa

Kaip atrodytų tobula sofa, idealiai atitinkanti jūsų gyvenimo būdą? Erdvi, kompaktiška ir/ar išskirtinai funkcionali ir praktiška? Susikurkite norimą derinį su VIMLE planavimo programa.

KUNGSHAMN planavimo programa

Patogi sofa ir gaivių atspalvių pliūpsnis viename? Pasirinkite tinkamiausią svajonių sofos formą ir spalvų derinį, pasinaudodami KUNGSHAMN planavimo programa.

ALGOT planavimo programa

Susikurkite norimą daiktų laikymo derinį, labiausiai tinkantį jūsų poreikiams bei turimai erdvei. Išbandykite ALGOT planavimo programą.

SÖDERHAMN planavimo programa

Būtent tokia, kokios norėjote – suplanuokite savo idealią sofą su SÖDERHAMN planavimo programa.

ELVARLI planavimo programa

Sugalvokite tobulą daiktų laikymo derinį, kurį pasikeitus poreikiams galėsite papildyti – su ELVARLI planavimo programa tai paprasta.

EKET planavimo programa

Raskite tinkamiausią sprendimą, nepriklausomai nuo to, kiek daiktų reikia sutalpinti ar kokio dydžio būstas – išmėginkite EKET planavimo programą.

GRÖNLID planavimo programa

Ideali sofa jums, namiškiams ir svečiams – ta, kurią susikuriate patys. Pasinaudokite GRÖNLID planavimo programa, išsirinkite norimą formą, dydį ir sukurkite derinį, kurį prireikus bus lengva papildyti.

LIDHULT planavimo programa

Tapkite savo namų dizaineriu ir sukurkite tobulą sofą nuo nulio – su LIDHULT planavimo programa tai lengva ir labai smagu.

PLATSA planavimo programa

Susikurkite savo namams labiausiai tinkantį daiktų laikymo rinkinį su PLATSA planavimo programa.

STUVA planavimo programa

Prisitaikantis prie jūsų vaiko ir kambario poreikių, kad ir kokie jie būtų. Suraskite sau tinkamiausią su STUVA planavimo programa.


„Windows“ sistemos reikalavimai: 1 GHz arba greitesnis procesorius, 32 MB vaizdo plokštė, 1,024×768 ekrano raiška, plačiajuostis internetas, „Win XP“ arba naujesnė operacinė sistema.

„Mac“ sistemos reikalavimai: 1 GHz arba greitesnis procesorius, 32 MB vaizdo plokštė, 1,024×768 ekrano raiška, plačiajuostis internetas.

Yra trys programų plėtiniai: viena naršyklei „Windows Internet Explorer“, antra naršyklei „Mozilla FireFox“, trečia naršyklėms „Intel Mac Leopard“ („Safari“ bei „FireFox“). Įvedus IKEA namų planavimo programos URL kodą naršyklės lange, bus atidarytas tinklalapis programos papildiniui atsisiųsti. Įdiekite papildinį, jei jis dar neįdiegtas. Šis prisijungimo įrankis vienodas visoms šalims ir kalboms.

Įdiegti operacinėje sistemoje „Mac“: sekite nurodymus ekrane. Čia rasite papildomos informacijos.

  • Atsisiųskite (išsaugokite) visavertės disko kopijos kūrimo programą „2020PluginInstaller.dmg“.
  • Sukurkite visavertę disko kopiją, jei ji nėra kuriama automatiškai (atidarykite ir paleiskite atsiųstą failą)
  • Nustatykite programos „2020PluginInstaller“ vietą (gali būti lango viršuje).
  • Tempkite objektą į aplanką (neturintiems administratoriaus teisių reikės patvirtinimo).
  • Paleiskite iš naujo interneto naršyklę (neužtenka uždaryti naršyklės langą, reikia iš naujo paleisti programą).
  • Norėdami pradėti projektuoti, paspauskite nuorodą ir mygtuką „Start“.

* Išsaugokite projektą savo paskyroje, nes į USB laikmeną ar kompaktinį diską įkelto projekto peržiūrėti prekybos vietoje nebus galima.

IKEA planavimo programos nuolat atnaujinamos, kad projektuoti ir semtis idėjų bei įkvėpimo būtų kuo paprasčiau. Reguliariai lankydamiesi šiame tinklalapyje žinosite, ar yra pasikeitimų / naujinių.