IKEA‘oje džiaugiamės skirtumais, vertiname individualius kiekvieno darbuotojo gebėjimus ir leidžiame sau būti savimi kiekviename žingsnyje: nuo sandėlio, vilkiko ar virtuvės iki parduotuvės. Čia esate laukiami ir iškart tai pajusite.
Gera būti savimi
IKEA yra ta vieta, kurioje gali drąsiai rodyti savo tikrąjį „aš“. Ir tai nėra vien mandagi frazė – mes iš tiesų taip galvojame. Į savo komandą stengiamės priimti kuo įvairesnių žmonių, nes tikime, kad skirtingi įgūdžiai, patirtys, idėjos ir asmenybės mums padeda produktyviau dirbti ir geriau suprasti pirkėjus iš skirtingų pasaulio kraštų. Taip, esame skirtingi. Ir taip, mes tuo didžiuojamės.
Mokomės vieni iš kitų
Ne kartą įsitikinome, kad įveikti iššūkius, išspręsti problemas ir siekti tikslų lengviausia dirbant surėmus pečius. Drauge randame geresnių sprendimų nei po vieną, ypač kai tai darydamas kiekvienas gali būti savimi. Darbe kasdien mokomės vieni iš kitų ir išbandome naujus dalykus, klausdami savęs: „Kodėl?“, „Kodėl ne?“ ir „O kas, jei...“.
Mes – už lygybę
Kiekvienas IKEA darbuotojas turi teisę pasisakyti, siūlyti idėjas ir būti išgirstas. Nesvarbu, koks jūsų amžius, lytis, pareigos ar patirtis – gerbiame vieni kitus ir suteikiame lygias galimybes visiems, norintiems augti, mokytis bei siekti karjeros.X