Gyvenimo namuose entuziastai
Sveiki atvykę į vietą, kur dirba žmonės, darantys viską, kad namuose ir planetoje gyventi būtų geriau. Mūsų vizija – kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ir sakydami „daugeliui“, omeny turime jus: darbuotojus, pirkėjus, tiekėjus, partnerius ir bendraminčius, kurie myli savo namus visomis šio žodžio prasmėmis.
Vadiname tai tillsammans
Mūsų kultūra paremta užsidegimu ir vienybe siekiant bendrų tikslų. Esame tvirta komanda ir stengiamės veikti išvien, nepriklausomai nuo to, kuriame skyriuje ar mieste dirbame. Šis vieningumas, švediškai tillsammams, kasdien padeda mums tobulėti – ir kaip įmonei, ir kaip asmenybėms.
Geltona ir mėlyna mums visada madinga
Darbuotojų apranga ne tik reprezentuoja įmonę, bet ir daug pasako apie mus pačius. Esame viena IKEA komanda, todėl darbe visi be išimties – nuo aukščiausių vadovų iki biuro, salės ar sandėlio darbuotojų – vilkime uniformą.

Mūsų naujoji uniforma buvo sukurta, laikantis tų pačių demokratinio dizaino principų, kuriais paremtas visų IKEA prekių dizainas. Tai forma, funkcija, kokybė, tvarumas ir žema kaina.

Mėlyną ir geltoną spalvas darbo drabužiams pasiskolinome iš Švedijos vėliavos. Šis derinys atspindi mūsų skandinavišką kilmę, be to, yra labai praktiškas. Geltonai vilkinčius darbuotojus lengviau pastebi mūsų pirkėjai, o tamsiai mėlyni drabužiai ne taip greit susidėvi.
Patogu dirbti, lengva perdirbti
Prieš naujosios uniformų kolekcijos startą ją išbandė 400 darbuotojų skirtingose šalyse. Darbuotojai pasakojo, ko tikisi iš savo darbo drabužių, kas jiems patogu, o ką dar reikėtų patobulinti.

Visi drabužiai pasiūti tausojant žaliavas, vandenį ir naudojant minimaliai cheminių priedų. Jų pagrindą sudaro tvariai užauginta medvilnė, perdirbtas poliesteris ir lajocelis – celiuliozės pluoštas, gaunamas perdirbant medieną.

Pagalvojome ir apie tai, kur mūsų uniformos atsidurs, baigusios savo darbą. Visus drabužius lengva perdirbti, nes kiekvieno iš jų sudėtyje yra ne daugiau kaip trys skirtingos medžiagos ir minimaliai papildomų detalių.
Norėtum pasimatuoti naująją uniformą?
Peržiūrėk sąrašą darbuotojų, kurių šiuo metu ieškome, įvertink siūlomas galimybes ir tapk vienu iš mūsų. Kartu tikrai sukursime gražesnį gyvenimą namuose!X