Švenčių magija gera dalytis, todėl šiuo laikotarpiu esame paruošę jums įvairių pramogų. Pasižymėkite kalendoriuose ir kurkime Kalėdas kartu! 

Imbierinių sausainių dirbtuvės vaikams

Magijos ir pabarstukų per Kalėdas nebūna per daug! Net du gruodžio sekmadienius iš eilės, nuo 10 iki 12 val., Švediškame restorane vyks smagios dirbtuvės vaikams: piešime ir kitaip dekoruosime imbierinius sausainius. Vietų skaičius ribotas, tad nepamirškite užregistruoti vaikų iš anksto.

Kur? Parduotuvėje IKEA Vilniuje (Švediškame restorane).
Kada? Gruodžio 4 d. ir gruodžio 11 d.

Renginio taisyklės
Privatumo politika

Apgailestaujame, bet laisvų vietų nebėra.

Fotosesija su Kalėdų Seneliu

Pasiilgote Kalėdų Senelio? Jis jūsų – irgi. Todėl beveik visą gruodžio mėnesį svečiuosis pas mus ir lauks norinčių kartu nusifotografuoti. 
Kiekvieną darbo dieną, nuo 17 iki 19.30 val., ieškokite jo Vilniaus parduotuvėje!

Kur? Parduotuvėje IKEA Vilniuje (2 aukšte).
Kada? Gruodžio 5–23 d.

Šventinių skanėstų degustacijos

Kalėdų galima ne tik laukti, bet ir paragauti. Netikite? Užsukite pas mus savaitgaliais – kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį, nuo 12 iki 16 val., Vilniaus parduotuvės pirkėjus kviesime mėgautis tradiciniais švediškais skoniais. Paragaukite visų, o labiausiai patikusių galėsite įsigyti Švediškų maisto prekių parduotuvėje.

Kur? Parduotuvėje IKEA Vilniuje (prie Savitarnos skyriaus).
Kada? Lapkričio 19 d. – gruodžio 18 d.
 

Didžiausia žvaigždė STRÅLA mieste

Tamsiais rudens ir žiemos mėnesiais visi ilgisi šviesos ir jaukumo. Mes taip pat norime, kad žiemos šventės būtų bent truputį šviesesnės, todėl dovanojame jums įspūdingo dydžio žvaigždę, kuri keliaus po Vilnių, Kauną ir Klaipėdą iki pat Naujųjų.
 

Kalėdinių dovanų gidas

Visai nesvarbu, dovana didelė ar maža – svarbiausia, kad ją gavęs žmogus apsidžiaugtų. Tad jei ieškote, kuo nustebinti šeimą ar draugus, būsimus šventės svečius ar kolegas, su kuriais šiemet žaidžiate „Slaptą Kalėdų Senelį“, galbūt tinkamą dovaną rasite mūsų gide?
 

Žiemos švenčių kolekcija VINTERFINT

Apžiūrėkite naują Kalėdų kolekciją VINTERFINT, įkvėptą skandinaviškų rankdarbių ir tautosakos. Joje rasite visko, ko gali prireikti kuriant žiemos stebuklus namuose: nuo stalo tekstilės ir eglutės papuošimų iki dovanų maišelių ir pakavimo popieriaus.
 X