Tik mudu abudu: vieno kambario butas dviem

Sveiki atvykę į apgalvotus tėčio ir jo mažamečio sūnaus namus. Jų nedidelis butas mieste pilnas išradingų „pasidaryk pats“ sprendimų, leidžiančių žaisti,
mokytis ir būti kartu. Kaip įrengti sveikus ir tvarius namus, kai šeimos biudžetas ribotas? Pasisemkite įkvėpimo IKEA pavasario kataloge.
Miegamasis nišoje
Nišoje įrengtas miegamasis – sumanus sprendimas, kai bendroje erdvėje nėra vietos atskiram kambariui. Visą nišos plotą čia užima dvigulės lovos rėmas KOPARDAL, ant kurio lengvai telpa ir tėtis, ir sūnus, o kai norisi šiek tiek privatumo, gelbsti lovos gale pakabintos užuolaidos. Kuri lovos pusė kuriam vyrukui priklauso, išduoda patalynės užvalkalai: languoti EMMIE RUTA tėčiui ir vaikiški LATTJO – pažinti raides besimokančiam mažyliui. Taupant vietą spintelės IVAR ir lentynėlės MOSSLANDA čia pakabintos virš lovos, o papildoma patalynė, pagalvės ir užtiesalai telpa po ja – dėžėse STUK.
Pramogos prieš miegą
Sieninis šviestuvas DRÖMHEM jaukiai apšviečia erdvę prie lovos ir labai praverčia skaitant vakaro istorijas. Prieš užmiegant čia galima net ir pažaisti, nes ant paveikslų lentynėlės MOSSLANDA telpa ne tik pasakų knygos, bet ir mylimiausios kaladėlės, o šviestuvas sukuria idealias sąlygas šešėlių teatrui.
Vietoj spintos
Gyvenant dviese didelė spinta visai nebūtina. Nedideliame tėčio ir vaiko bute labiau praverčia mažai vietos užimantys baldai, pavyzdžiui, komoda su stalčiais TARVA ir lentyna su uždangalu IVAR. Mediniai baldai gražiai atrodo ir natūralūs, bet panorėjus juos galima apdoroti alyva, vašku, lakuoti, beicuoti ar nudažyti bet kokia prie namų derančia spalva.
Palepinkite pėdas
Kad išlipus iš lovos pėdos nešaltų, jos gale guli lygaus audimo kilimas TAULOV iš minkštos medvilnės ir tvirto džiuto. Skirtingo storio natūralių pluoštų siūlai suteikia šiam kilimui įdomesnę išvaizdą ir paįvairina jo paviršiaus faktūrą. Beje, abi kilimo pusės vienodos, todėl susitepus vienai galima apversti ir tiesti kita puse – taip jis tarnaus ilgiau.

Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
KURA

dvipusė lova

balta

119 €

TROFAST

daiktų laikymo derinys

balta

82 €

Yra daugiau variantų

STUK

dėžė

balta ir pilka

8,99

Yra daugiau variantų

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas

9,99

TARVA

komoda su 5 stalčiais

89,99

Yra daugiau variantų

EMMIE RUTA

antklodės užv. ir 2 pagalv. užv.

tamsi pilka-balta

Įprasta kaina 34,99

IKEA FAMILY kaina

24,99

Yra daugiau variantų

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė

juoda

8,99

Yra daugiau variantų

LATTJO

antklodės užv. ir pagalvės užv.

mėlyna-tamsi žalia

12,99

Yra daugiau variantų

BLÅHAJ

minkštasis žaislas

14,99

IVAR

spintelė

Ankstesnė kaina 59 €

49 €

HEMMAHOS

kilimas

pilka

19,99

DRÖMHEM

sieninis šviestuvas

balta

5,99

SKÄGGÖRT

audinys

balta/juoda

4,99

DJUNGELSKOG

pagalvėlė

geltona

6,99

Yra daugiau variantų

TAULOV

lygaus audimo kilimas

smėlinė

4,99

KOPARDAL

lovos rėmas

pilka

109 €

Yra daugiau variantų