Ši kolekcija žymi jau dešimtuosius mūsų bendradarbiavimo su socialiniais verslais metus. Ji paprasta, bet ypatinga, natūrali ir skirta visiems, siekiantiems sąmoningumo, mėgstantiems medituoti ar tiesiog norintiems akimirką sustoti.
 

Dėmesys detalėms

Dizainerės Akanksha Deo ir Sarah Fager glaudžiai bendradarbiavo su socialiniais partneriais ir ieškojo būdų pritaikyti jų amato žinias praktikoje. Būtent amatininkų meistrystė ir iš jos gimusios detalės daro šią kolekciją ypatingą.

Atgal į gamtą

Kolekcijoje VÅRDANDE rasite gaminių iš medvilnės ir džiuto. Juos ypač malonu liesti ir patogu neštis, kad ir kur sugalvosite: į iškylą gamtoje ar jogos užsiėmimus.

Jūsų asmeninė oazė

Ši kolekcija kviečia sustoti ir skirti dėmesio sau: kūnui, sielai ir mintims. Gal atgauti jėgas padės minkštas rankšluostis iš 100 proc. medvilnės ar rankomis siuvinėta tekstilė? 

Tvarka ir ramybė

Kabamoji dėtuvė iš medvilnės ir džiuto krepšys puikiai tinka daiktams laikyti ir skleidžia jaukią ramybę namuose.

Ne skubėti, o stebėti

Natūralios rankų darbo interjero detalės puošia namus ir moko kasdien džiaugtis paprastais dalykais. 

Gražesnio gyvenimo link

Kurdami kolekciją VÅRDANDE, dirbome kartu su penkiais Azijos šalyse įsikūrusiais socialiniais verslais. Tai įmonės, kurių tikslas – steigti ilgalaikes darbo vietas ir suteikti galimybę mokytis socialiai atskirtoms visuomenėms grupėms.
Visos kolekcijos VÅRDANDE prekės pagamintos iš natūralių medžiagų: bananų pluošto, džiuto, medvilnės, vietinio molio ir organinių žemės ūkio atliekų.

Vertinantiems tai, kas paprasta

Gražu ir natūralu: piešinys, šilkografijos būdu perkeltas ant rankų darbo šilkmedžio popieriaus, gimė viename Tailando kaime, bendradarbiaujant su socialiniu verslu „Doi Tung“.

Daugiau žalumos namuose

Rankų darbo papuošimai ir pinti vazonai leis gėrėtis gamta namuose. Juos gaminame, bendradarbiaudami su socialiniais verslais Indijoje ir Bangladeše.

Ir kūnui, ir mintims

Paverskite savo vonios kambarį atpalaiduojančiu SPA. Viskas, ko reikia – švelnaus audinio kimono ir tvariai užaugintos medvilnės rankšluosčiai, kuriuos sukūrėme kartu su socialiniais verslais Indijoje ir Vietname.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

VÅRDANDE

užtiesalas, 130x170 cm

32,99
X