Skleiskite šviesą namuose net tada, kai tikrų žvaigždžių danguje nematyti. Lempučių girliandos, šviečiančios žvaigždės ir kiti papuošimai padės pripildyti namus šiltos Kalėdų magijos.
Žvaigždžių lietus
Įvairių spalvų, raštų ir dydžių popierinės žvaigždės STRÅLA namuose gali sukurti tikrą šviesos šventę. Tereikia išsirinkti labiausiai patinkančios formos gaubtą ir, priderinus laidą su lemputės lizdu ar šviestuvo pagrindą, surasti naujajam žvaigždynui tinkamą vietą. Pavyzdžiui, lange ar ant šventinio stalo.
Eglutė dirbtinė, o laimė tikra
Kiekviena eglė (net ir ta, kurios viršūnei pasiekti kopėčios nebūtinos) nusipelno meilės ir dėmesio. Todėl šiais metais į namus pakvieskite dirbtinę. Nedidelė daili eglutė VINTERFEST, gausiai papuošta švytinčiomis lemputėmis, spinduliuos šventinę nuotaiką visai kaip tikra.
Jauku ir žaisminga
8 šakų šviesos diodų žvakidė STRÅLA ne tik apšvies namus, bet ir suteiks jiems šiek tiek žaismingumo. Žvakidė atrodo lyg elnio ragai, tačiau panorėję galite keisti formą, vis kitaip įtaisydami jos šakas.
Šių dienų šviesos nešėjams
Daugiafunkcis LED šviestuvas VÄRMER forma primena seną žibintą, todėl jaukiai ir gražiai apšviečia kambarį. Žmonės šimtmečiais naudojo žibintus, tik juose dažniausiai būdavo degama žvakė, o stilizuota šių dienų versija kraunama įjungus į USB jungtį.
Žvakidė VÄRMER – kaip dėlionė, įtraukianti nepriklausomai nuo amžiaus. Iš dvipusio naudojimo žvakių laikiklių galite sudėti žvakidę įprastoms ir skridininėms arba tik vienos rūšies žvakėms. Dizaino autoriai – Bethan Rayner ir Naeem Biviji.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
KNAGGLIG

dėžė

6,99

Yra daugiau variantų

STRÅLA

laidas su lemputės lizdu

balta

4,99

STRÅLA

stalinio šviestuvo pagrindas

balta

4,99

GODTAGBAR

vaza

balta/mėlyna

12,99

Yra daugiau variantų