Tikime, kad jūsų namuose, yra daugybė daiktų, kuriuos laikote atvirai, nors turėtumėte paslėpti, ir ne ką mažiau paslėptų, kuriuos tikrai galėtumėte ištraukti į dienos šviesą. Galų gale, žinodami, kas, kur ir kodėl padėta, ne tik lengviau viską rasite, bet ir galėsite mėgautis vidine ramybe. Tad gal atėjo metas paversti chaosą tvarka? 

Mielai pasidalinsime idėjomis, kaip laikyti asmeninius daiktus, kuriais didžiuojatės, ir kur paslėpti tuos, kurių nebūtina matyti visiems.

Ideali tvarka visuose namuose
Geri daiktų laikymo sprendimai leidžia greitai rasti reikiamus daiktus ir patiems nuspręsti, ką laikyti atvirai, o ką – už uždarų durelių. Mediniai baldai IVAR yra būtent tokie. Tiesiog išsirinkite vieną iš jau paruoštų derinių arba susikomplektuokite savo: galite kurti daiktų laikymo sistemą iš uždarų spintelių, lentynų, pridėti patinkančias dureles, stalčius ar skersinių. O baigę – pastatyti baldų derinį ten, kur jo labiausiai reikia: svetainėje, miegamajame, prieškambaryje ar savo asmeniniame namų biure.
Darbui ir pomėgiams
Neseniai darbas iš namų tapo įprasta veikla daugeliui pasaulio žmonių. Ir visai nesvarbu, kur esate įsirengę savo darbo stalą ar kabinetą – svarbiausia, kad jame turėtume viską, ko dirbant gali prireikti. Na, o tvarkos klausimą galite išspręsti perdėlioję daiktus atvirose lentynose arba įsigiję keletą durelių. Dar geriau – padarykite ir viena, ir kita.

Kalbant apie pomėgius... Žinome, kaip lengva pamiršti tvarką ir prikaupti įvairių įrankių, medžiagų bei smulkmenų, kurios leidžia užsiimti mėgstama veikla. Tebūnie – jei tik turite, kur visa tai laikyti. Pavyzdžiui, tvirtose medinėse lentynose IVAR, kur lengvai tilps ne tik jūsų darbo įrankiai, bet ir kūriniai.
Visiška laisvė kūrybai
Svarstote, kaip galėtumėte pritaikyti baldus IVAR savo namams? Nudažykite spinteles ta pačia spalva, kokios yra jūsų kambario sienos. Arba sugalvokite kitą, savitą spalvinį sprendimą. Neapdorota pušies mediena puikiai tinka dažyti ar beicuoti. Be to, prieš dažant šių baldų nereikia nei papildomai šlifuoti, nei padengti gruntu.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BAGGMUCK

batų padėklas, 71x35 cm, vidaus/lauko/pilka

2,99

RAST

komoda su 3 stalčiais, 62x70 cm, pušis

69,99

KNAGGLIG

dėžė, 46x31x25 cm, pušis

13,99

Yra daugiau variantų

ODGER

kėdė, mėlyna

79 €

Yra daugiau variantų

TINGBY

staliukas su ratukais, 50x50 cm, pilka

44,99

Yra daugiau variantų

SVALSTA

staliukų rinkinys, 2 vnt., beržo lukštas

109 €

IVAR

spintelė, 80x30x83 cm, pušis

79 €

Yra daugiau variantų

IVAR

3 sekcijos, lentynos, 259x30x179 cm, pušis

244 €

IVAR

2 sekcijos, lentynos, 174x30x124 cm, pušis

110 €

TENHULT

taburetė-laipteliai, 43x40x50 cm, bambukas

19,99

IVAR

lentyna su durelėmis, 89x30x124 cm, pušis

119 €

IVAR

4 dalys/kampinės, 249/164x50x179 cm, pušis

458 €

Yra daugiau variantų
X