Kasdienius darbus ir planus išleiskite atostogų, o patys traukite ieškoti romantikos ir nuotykių į paplūdimį prie jūros. Juk daug smagiau, užuot dalinusis saule sausakimšuose kurortuose, atrasti slaptą vietelę, kur visi saulėti plotai priklauso vien jums. Pora lengvų šezlongų paplūdimio krepšyje, skėtis nuo saulės (o gal nuo lietaus?) ir pėdas kutenantis smėlis – viskas, ko reikia, nes kai geriausia kompanija keliauja kartu, net orų prognozė tampa visai nesvarbi!

Daugiau informacijos apie HÅMÖ ir kitus lauko baldus rasite pirkėjo gide.
Saldžioms poilsio akimirkoms
Neeikvokite energijos sunkiems nešuliams. Pasirinkę lengvus sulankstomus paplūdimio šezlongus HÅMÖ, visas savo jėgas galėsite skirti šokinėjimui per bangas, smėlio pilių statyboms ir gaiviems desertams. O patiektos įvairių spalvų dubenėliuose su stalo įrankiais SOMMAR 2019, jūsų šaldytos vaišės atrodys dar saldesnės.

Ką dar pasiimti į savo poilsio salą? Mylimą žmogų, plačiabrylę skrybėlę ir „lagaminą“, kuriame tilps ne tik kremas nuo saulės, bet ir pietūs, ir mėgstama knyga. Iškylų krepšys SOMMAR 2019 talpus ir lengvas, todėl puikiai tinka išvykoms į gamtą.

Žaismingais ledų raštais išmarginti paplūdimio rankšluosčiai SOMMAR 2019 švelnūs ir puikiai sugeria drėgmę. Apsigaubkite po maudynių arba pasitieskite ant gulto – tingiai mėgaudamiesi šiluma, galėsite tirpti iš malonumo lyg saulėje sušilę ledai.
Meditacija po dangumi
Vieną savo trumpų atostogų dieną praleidę su saule ir geltona spalva, kitą leiskite karaliauti mėlynai! Kol džiaugsitės poilsiu ir miela draugija ant sulankstomų paplūdimio kėdžių, jūsų ramybę saugos mėlyni skėčio RAMSÖ skliautai.
Saulės išleistuvės
Saulėlydis prie vandens – puikus romantiško savaitgalio finalas. Atsisveikindami su saule, pamokite jai skrybėle ir parsivežkite pilną krepšį sūrių prisiminimų iš pajūrio. Patyrusio meistro rankomis pinti jūržolių aksesuarai DYNKOBB ir AXELSÖ pravers ne tik paplūdimyje.


Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
RISATORP

krepšys

mėlyna

Ankstesnė kaina 7,99

6,99

Yra daugiau variantų

SMULA

padėklas

permatoma

1,99

IKEA 365+

gertuvė

mėlyna

Ankstesnė kaina 2,99

1,69

Yra daugiau variantų

SOMMAR 2019

dubenėlis

įvairių spalvų

3,49 / 6 vnt.

GURLI

pagalvėlės užvalkalas

žydra

2,49

Yra daugiau variantų

KNÄCKEBRÖD RÅG

ruginiai trapučiai

3,99