Jei ruošiatės Velykų pietums arba nusprendėte įprastai šeimos vakarienei suteikti daugiau spalvų ir gaivos, mielai pasidalinsime idėjomis, kaip pavasariškai papuošti valgomojo stalą, kad leisti laiką prie jo būtų smagu ir suaugusiems, ir vaikams. Svarbiausia – būkite išradingi.
Prikelkite senus indus naujam gyvenimui
Lengvai atšviežinsite savo turimų indų įvaizdį, servizą papildę naujais kitokio atspalvio dubenėliais ar lėkštėmis. Eklektika ant stalo – puiku, tad maišykite ir derinkite tarpusavyje skirtingas medžiagas. Stiklinės taurės HEDERLIG, popierinės servetėlės TACKSAMHET ir porcelianinės lėkštės KRUSTAD, naudojamos kartu, padės sukurti jūsų išskirtinį stilių. O staltiesę iš patikusio audinio galite išsikirpti ir pasisiūti patys – mes pasirinkome amžinai madingą, kiek paglamžytą lininį variantą.
Įtraukite vaikus
Tegul prie šventinio stalo dekoravimo prisideda visi šeimos nariai, net ir patys mažiausi. Jiems tikrai galite patikėti paprastą, bet labai smagią užduotį – pagaminti stalo korteles su visų narių vardais. Spalvotas popierius, vaikams pritaikytos žirklės MÅLA ir laisvė kūrybai – tiek tereikia, kad įprasti stalo įrankiai virstų žaismingomis stalo dekoracijomis. Jeigu karpydami, lankstydami ir klijuodami mažieji labai įsijaus, nestabdykite jų. Lai tai bus smagus užsiėmimas, kol jūs suksitės virtuvėje.
Prie rankų darbo žiedų – tikri
Augalai kaip niekas kitas sustiprina pavasario šventės įspūdį. Tad kartu su vaikais papuošę stalą popieriniais žiedlapiais, jo viduryje galite sukurti ir įspūdingą kompoziciją iš šviežių gėlių – jos suteiks namams gaivos ir natūralumo. Kad būtų įdomiau, parinkite įvairių rūšių bei spalvų ir pamerkite į skirtingo aukščio vazas BERÄKNA. Stalas atrodys dinamiškiau – juk kuriame smagią ir spalvotą šventę!
Vienas stalas suaugusiems ir vaikams
Prie Velykų stalo vaikams leiskite pasijusti suaugusiųjų kailyje: visiems svečiams padenkite dailius porcelianinius dubenėlius (iš tokių valgyti bus patogu mažiems ir dideliems), tik mažųjų vietose vietoj įprastų stalo įrankių gali atsirasti saugūs ir spalvoti plastikiniai, pavyzdžiui, vaikams pritaikyti KALAS. 

Jei norisi, vaikų ir suaugusiųjų zonas prie bendro stalo galima atskirti tekstile. Derindami vienspalves staltieses su margomis, ne tik suteiksite stalui žaismingą įvaizdį, bet ir išvengsite „mažų netikėtumų“ – ant raštuoto audinio ne taip matysis netyčia atsiradusios maisto dėmės (juk visi žinome, kad mažose rankose laikomi margučiai ne visada nurieda tiesiai į lėkštę...).
Spalvingos (ir greitos!) vaišės
Paskutinius akcentus ant stalo sudėlios jūsų paruošti patiekalai. Tačiau norint nudžiuginti akis ir skonio receptorius, tikrai nebūtina praleisti prie viryklės visą dieną. Kartais užtenka pagaminti pagrindinį patiekalą bei numarginti kiaušinius, o likusį stalo plotą palikti greitai paruošiamiems užkandžiams. Su Velykų margučiais lengvai susidraugaus ir marinuotos lašišos bei jūrų dumblių ikrai SJÖRAPPORT. Patiekite juos kaip šaltą užkandį arba įdarykite virtus kiaušinius. O gamindami sumuštinius vietoj įprastos duonos galite naudoti jūros druska, krapais, aguonomis ir sezamais paskanintus trapučius KNÄCKEBRÖD DILL.
Eksperimentuokite su audiniais
Kas sakė, kad staltiesė privalo būti balta? Jeigu stalą ketinate dengti vienos spalvos indais, leiskite sužibėti tekstilei. Įprastą staltiesę gali pakeisti įdomios faktūros užuolaidos ar įmantriais raštais išmargintas audinys TORGERD, iš kurio šventėms pasibaigus galėsite pasisiūti pagalvėlių užvalkalų, o gal netgi naują suknelę!


Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
BEHAGFULL

24 dalių stalo įrankių rinkinys

49,99

DRAGON

60 dalių stalo įrankių rinkinys

39,99

URBAN

vaikiška kėdė

balta

29,99

Yra daugiau variantų

CYLINDER

vaza/dubuo, 3 vnt. rinkinys

14,99

MÅLA

popierius

įvairių spalvų

4,99

KRUSTAD

lėkštė

šviesi pilka

4,99

DRAGON

salotų/desertinė šakutė

4,99 / 6 vnt.

DYRGRIP

stiklinė

2,49

CYLINDER

vaza

14,99

BERÄKNA

vaza

5,99

Yra daugiau variantų

KRUSTAD

gili lėkštė

šviesi pilka

4,99

KRUSTAD

desertinė lėkštė

šviesi pilka

3,49

IKEA 365+

dubenėlis

balta

Ankstesnė kaina 2,49

1,49

Yra daugiau variantų

BERÄKNA

vaza

7,99

Yra daugiau variantų

MÅLA

žirklės, 2 vnt.

1,99

SMYCKA

dirbtinė gėlė

rausva

0,99

Yra daugiau variantų

KRUSTAD

dubenėlis

šviesi pilka

2,99

SMYCKA

dirbtinė gėlė

balta

0,49

Yra daugiau variantų

SMYCKA

dirbtinė gėlė

balta

3,49

Yra daugiau variantų

SMYCKA

dirbtinė gėlė

rausva

Ankstesnė kaina 1,99

1,49

Yra daugiau variantų

TORGERD

audinys

balta/žalia

4,99

TACKSAMHET

popierinės servetėlės

įvairių spalvų

1,49 / 30 vnt.

KALAS

lėkštė

įvairių spalvų

1,39 / 6 vnt.

AINA

audinys

pilka

6,49

Yra daugiau variantų

SJÖRAPPORT

jūrų dumblių ikrai

1,99

KNÄCKEBRÖD DILL

trapučiai su krapais

1,49

SJÖRAPPORT

jūrų dumblių ikrai

1,99

SJÖRAPPORT

marinuotos šaltai rūkytos lašišos

5,59

SJÖRAPPORT

marinuotos lašišos

5,59