Atrodo, dar visai neseniai atšventę pirmosios projekto šeimos pergalę, šiandien ir vėl turime naujienų „NAMŲ IDĖJA su IKEA“ gerbėjams – skelbiame atranką į antrąjį projekto sezoną! Norite nemokamai atnaujinti savo namus ar verslo patalpas?

Užpildykite šią anketą iki birželio 16 dienos.
 
Nauja pradžia naujuose namuose
Antrasis „NAMŲ IDĖJA su IKEA“ sezonas  startuoja su nauja misija – norime atnaujinti namus tiems, kurių gyvenimas keičiasi. Šį kartą teikti anketas ypač kviečiame tuos, kurių gyvenimas pasikeitė. Gimė naujas šeimos narys, persikraustėte į naujus namus, išsikraustė užaugę vaikai ar atvyko tėvai, o gal visiškai iš naujo pradedate gyvenimą po skyrybų? Registruokitės ir tapkite vienais iš 10-ties antrojo sezono dalyvių.
Nemokami pokyčiai – ir versle
Rudens sezone bus sprendžiami ne tik iššūkiai namuose, tačiau ir versluose. IKEA interjero dizaineriai gali pasiūlyti sprendimų biurams, mažmeninės prekybos, maitinimo verslams, viešbučiams, įvairioms dirbtuvėms. Todėl kviečiame anketas siųsti ir startuolius, šeimų ar individualius verslus.

„Tikime, kad naujos pradžios gyvenime reikalauja ir pokyčių aplinkoje,
tad laidose dalinsimės idėjomis, sprendimais bei patarimais, kaip
sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą.“

IKEA interjero dizainerių vadovė 
Eimantė Nemanė
Pirmojo sezono dalyviai
Pavasarį rodyta laida sulaukė ne tik didžiulio žiūrovų susidomėjimo, bet ir norinčiųjų dalyvauti –  sulaukėme daugiau nei 2 000 anketų. Iš jų buvo atrinktos 7 šeimos, kurioms IKEA interjero dizaineriai atnaujino pasirinktas namų erdves. Galėjote stebėti pokyčius svetainėje, virtuvėje, vaikų kambaryje, miegamajame, balkone ir netgi garaže.
...ir nugalėtojai
Pirmąjį „NAMŲ IDĖJA su IKEA“ sezoną laimėjo pokyčiai pereinamajame kambaryje. IKEA interjero dizainerė Toma Montvilaitė padėjo šeimai įsirengti patogų kambarį, kuriame pagaliau telpa viskas: moderni svetainė, jaukus miegamasis ir darbo kambarys. Tomos pasiūlyti sprendimai surinko daugiausia projekto dalyvių ir žiūrovų balsų. O visai netrukus geriausio interjero savininkai gaus ir pagrindinį prizą – visų namų atnaujinimą IKEA baldais bei aksesuarais. 

Sekite naujienas!