Kaip pakuoti dovaną stileivai?

Ilgai rinktą tobulą dovaną tikrai būtų gaila paslėpti įprastoje pakuotėje. Suvyniokite ją į madingą metalu blizgantį popierių, papuoškite elegantišku kaspinu ir užrašykite kortelę – tegu dovana jūsų stilingiausiam draugui ar draugei būna iš tiesų ypatinga.
1 žingsnis
Atsikirpkite dešimt 2 cm pločio ir skirtingo ilgio juostelių iš blizgaus dovanų pakavimo popieriaus: tris 7,5 cm, tris 6 cm, tris 5 cm ir vieną 3 cm ilgio.
2 žingsnis
Apvertę juosteles blogąja puse į viršų, pasižymėkite kiekvienos vidurio tašką. Po vieną pasukite ir užlenkite juostelių galus link vidurio taško ir priklijuokite – turi išeiti aštuoneto forma.
3 žingsnis
Tą patį padarykite su visomis juostelėmis, išskyrus trumpiausiąją. Iš jos susukite žiedą ir suklijuokite galus. Ir nesijaudinkite, jei iš pirmo žvilgsnio jūsų aštuonetukai atrodys netobuli.
4 žingsnis
Susuktas juosteles nuo didžiausios iki mažiausios kryžiuodami sudėkite vieną ant kitos (blogąja puse į viršų) ir suklijuokite. Dvi vienodo dydžio juostelės turi sudaryti pliuso ženklą, o kai ant jų viršaus klijuosite mažesnes, pasukite įstrižai.
5 žingsnis
Galiausiai priklijuokite iš trumpiausios juostelės susuktą žiedą. Kai klijai išdžius, bus galima tvirtinti prie dovanos.
6 žingsnis
Klijais ar dvipuse lipnia juostele pritvirtinkite kaspiną ant supakuotos dovanos. Gražiausia bus, jei kaspino spalvą priderinsite prie pakavimo popieriaus. 

Jei turite daugiau laiko, prie dovanos pririškite
gražią kortelę ar medžiaginę etiketę.

1 žingsnis
Iš storo auksinio popieriaus arba kartono iškirpkite 6 x 12 cm (ar kito jums tinkamo dydžio) kortelę. Iš gražaus audinio iškirpkite tokio pat dydžio etiketę. Jei pakuojate dovaną draugei, ją tikrai papuoš gipiūras arba nėriniai.
2 žingsnis
Kortelės ir etiketės kampučiuose išmuškite po skylę ir perverkite per jas auksinę juostelę.
3 žingsnis
Juostele apvyniokite dovaną, kad kortelė ir nėriniai liktų priekyje, priklijuokite kaspiną ir štai – superstilinga dovana paruošta.

Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
VINTER 2018

lipni juostelė

raštuotas

0,49 / 3 vnt.

SMYCKA

dirbtinių augalų vainikas

vidaus/lauko/žvaigždė

0,99

VINTER 2018

15 dalių dovanų pakavimo rinkinys

aukso/sidabro sp./balta

0,49

Yra daugiau variantų

VINTER 2018

dovanų pakavimo popierius

sidabro sp.

0,49 / 3 vnt.

VINTER 2018

dovanų juostos, 3 vnt.

raštuotas

0,49 / 3 vnt. rinkinys

VINTER 2018

dovanų pakavimo popierius

raštuotas/balta

0,99 / 4 m

Yra daugiau variantų

HEDERA HELIX

vazoninis augalas

Gebenė įvairūs

3,99

1,99