Šiais metais pažadėjote atnaujinti vonios kambarį? Puiku, nes su IKEA galite tai padaryti be didelių išlaidų, pastangų ar remonto. Naujas ryškios spalvos rankšluostis, dantų šepetėlių indelis ir muilinė EKOLN – puiki ryškių pokyčių pradžia.
Vietą taupantys baldai
Net mažas vonios kambarys taps erdvesnis, jei jame bus vietą taupantys ir ne vieną funkciją atliekantys baldai. Pavyzdžiui, spintelė su praustuvu GUTVIKEN/LILLÅNGEN/VISKAN, kuri paslėps ne tik vamzdžius, bet ir valymo priemones ar kitus daiktus, kurių niekam nebūtina matyti. Vonioje taip pat pravers negili, tačiau talpi lentyna DYNAN su rankšluosčių laikikliu. Vienas baldas, dviguba nauda: ant lentynos patogu laikyti švarius, dar nenaudotus rankšluosčius, o ant skersinio – kabinti naudojamus.
Vonios kambario tekstilė
Turkio spalvos rankšluosčiai VÅGSJÖN ne tik puikiai sugers drėgmę, bet ir papuoš vonios kambarį (ypač jei prie jų priderinsite tos pačios spalvos vonios kilimėlį VOXSJÖN). Įvairių dydžių rankšluosčiai gaminami iš plonyčio, bet tvirto šukuotos medvilnės pluošto, todėl yra minkšti ir ilgaamžiai. O jei turkio spalva jūsų vonios kambaryje netinka arba kiekvienam šeimos nariui norite parinkti skirtingą, apžiūrėkite visas rankšluosčių VÅGSJÖN spalvas – tikrai rasite, iš ko išsirinkti.
Visada atsiras vietos skalbyklei
Kaip įsirengti skalbyklą, kai vonios kambarys nėra didelis? Net siaura niša gali būti naudinga. Šį kambarį sudaro dvi zonos. Vonios ir dušo zonoje dominuoja balta spalva bei vonios kambario baldai LILLÅNGEN, o už beveik nematomų durų nišoje slepiasi nedidelė, bet funkcionali skalbykla: skalbimo mašina, kabliukai ir krepšys TORKIS skalbiniams, lentynos ir daiktadėžės buitinei chemijai bei perforuotoji lenta SKÅDIS įvairiems smulkiems daiktams. Ir dar: jei po viršutine lentyna pritvirtinsite skersinį su pakabais, džiovinti drabužius galėsite kur kas patogiau (o ir lyginti reikės mažiau!).
Maža, bet įspūdinga vonia
Mažas vonios kambarys tikrai nereiškia, kad jo negalima įrengti jaukiai, patogiai ir stilingai. Nedideliame plote telpa viskas, ko gali prireikti: vonios kambario baldai būtiniausiems daiktams (pavyzdžiui, sieninė spintelė su veidrodžiu ir praustuvo spintelė LILLÅNGEN), atskira zona rytinėms maudynėms už dušo užuolaidos, ir keli ryškūs akcentai, kad būtų įdomiau. Tai gali būti bet kas: spalvingi vonios rankšluosčiai, gyvi augalai ar skirtingų spalvų sienų ir grindų plytelės.
Tvarkingai ir spalvingai
Išvardykite tris daiktus, be kurių sunkiai apsieitų patogus vonios kambarys. Mums tai – didelis veidrodis, tvarką po praustuvu palaikanti spintelė LILLÅNGEN ir kabykla ENUDDEN, kad nusiprausus rankšluosčiai visada būtų po ranka. O kad idealiai tvarkingame kambaryje nepritrūktų geros nuotaikos, pasitelkite spalvas: ryškūs rankšluosčiai, įvairių spalvų muilo dalytuvai ir žaismingos dušo užuolaidos LASJÖN – jūsų paslaugoms.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
TRENSUM

veidrodis

33x Ø17 cm nerūdijantis plienas

5,99

TOFTBO

vonios kilimėlis

50x80 cm pilkai balta melanžas

6,99

VARIERA

dėžė

24x17x10.5 cm balta

2,99

Yra daugiau variantų

DRAGAN

vonios kambario priedai, 4 vnt.

bambukas

12,99

TORKIS

lan. skalbinių krepšys, vi./lau.

58x38x28 cm mėlyna

6,99

Yra daugiau variantų

SINNLIG

kvapioji žvakė stikl. indelyje

7.5 cm Obuoliai ir kriaušės/žalia

0,99

Yra daugiau variantų

DRAGAN

muilinė

8.4x13 cm bambukas

2,99

Yra daugiau variantų

VÅGSJÖN

vonios rankšluostis

70x140 cm tamsiai pilka

4,99

Yra daugiau variantų
X