Kaip nebrangiai atnaujinti miegamąjį

Naujos komodos, didesnės spintos, pagalvės, o gal ryškių akcentų? Kad ir ko ieškote savo miegamajam, daugybę prekių rasite čia. Rinkitės, derinkite ir įsigykite už ypatingą kainą – susitikime IŠPIRKTUVĖSE!
Reikia vietos drabužiams?
Jos galite rasti net ir nedidelio ploto kambaryje. Spinta TRYSIL su stumdomosiomis durimis užima mažiau vietos, nes nereikia palikti erdvės durims patogiai darinėti, o dėl papildomų stalčių joje galite ne tik patogiai laikyti marškinius ar sukneles, bet ir tvarkingai laikyti kojines bei aksesuarus.
Eksperimentuokite su spalvomis
Dekoratyvios pagalvėles DORTHE ne tik papuoš namus, bet ir padės atsipalaiduoti. Jos minkštos ir patogios atsiremti, nes su ančių plunksnų užpildu. Pasirinkę pagalvėles su neutraliais pilkos spalvos užvalkalais, jas lengvai priderinsite bet kokios spalvos interjere, o sumanę paeksperimentuoti, sukursite gražų kontrastą su visais ryškesniais ir aktyvesniais atspalviais.
Jei daiktus mėgstate laikyti atvirai
Erdvesniame miegamajame galite turėti ne tik lovą ir spintą. Siena, prie kurios nėra kitų baldų – puiki vieta demonstruoti jūsų mylimiausiems daiktams. Šeimos nuotraukos, paveikslai, vazos su gėlėmis ar kitos mielos smulkmenos dailiai atrodys ant medinės lentynos YPPERLIG. Tik neužmirškite, kad šią lentyną reikia pritvirtinti prie sienos – tam yra iš anksto išgręžtų angų.
Daugiau natūralumo
Jeigu mėgstate natūralios pušies medienos išvaizdą ir kvapą, suteikti miegamajam skandinaviško natūralumo padės mediniai baldai TARVA. Komodoje su talpiais stalčiais patogu laikyti rūbus ar aksesuarus, o kad baldas tarnautų ilgiau ir būtų lengviau prižiūrėti, jį galima apdoroti alyva, vašku, lakuoti arba beicuoti.
Dekoruokite, kaip patinka
Kaip baldai TARVA atrodys jūsų interjere, galite nuspręsti patys. Pasitelkite vaizduotę ir šiek tiek alyvos, vaško ar dažų. Padengę medienos paviršių, apsaugosite ją ir padidinsite atsparumą. Na, o dabar belieka išsirinkti spalvą!
Prakalbinkite sienas
Tai padaryti padės įvairūs paveikslai, plakatai ar nuotraukos. Išsirinkite patinkančius, įrėminkite ir atremkite į sieną ant komodos ar pakabinkite virš jos. Norisi visko iškart? Paveikslu PJÄTTERYD su virvelėmis ir segtukais galite ne tik grožėtis – sukabinę ant jo nuotraukas, lapelius su užrašais ar aksesuarus, suteiksite namams išskirtinumo ir išreikšite save.
Pasirūpinkite apšvietimu
Paveikslams ar naktiniam staliukui apšviesti puikiai tiks LED šviestuvai JANSJÖ. Juos galima kabinti ant sienos arba prisegti prie lentynos spaustuku. Šviestuvas lengvas ir reguliuojamas, todėl šviesą patogu nukreipti ten, kur reikia.
Kad miegamajame būtų jauku ir gera, reikia nedaug: patogios lovos, širdžiai mielų detalių ir daiktų laikymo sprendimų, padedančių palaikyti tvarką. Ir žinote, kas geriausia? Juos visus galite rasti po vienu stogu. Apsilankykite IKEA prekybos vietose arba apsipirkite internetu.

Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
TRYSIL

spinta su st. durimis, 4 stalčiais

balta

Ankstesnė kaina 179 €

119 €

Yra daugiau variantų

JANSJÖ

sien./priseg. LED pržkt. šviestuvas

balta

9,99

Yra daugiau variantų

DORTHE

pagalvėlė

tamsi pilka

14,99

PJÄTTERYD

paveikslas

19,99

Yra daugiau variantų