Šventinė kolekcija VÄRMER labai asmeniška ir spinduliuojanti šilumą, kuri nesensta. Kolekcijos baldai, interjero detalės ir dekoracijos puoselėja tradicijas, žadina prisiminimus ir skatina būti kartu ne tik per šventes – gaminant maistą, valgant, bendraujant ir mėgaujantis laiku, praleistu jaukiuose namuose.
Pagalvėlių užvalkalai VÄRMER pasiūti iš natūralaus džiuto pluošto ir marginti gruboko dizaino langeliais. Dizaineriai Jens Fager ir Sarah Fager šią nuotaikingą klasikinio rašto interpretaciją sukūrė kartu su savo vaikais.
Krėslas VÄRMER yra žemas, bet erdvus. Tyčia padarėme jį platesnį, nei įprasta, kad užtektų vietos jaukiai įsitaisyti su vaiku ir jo mėgstamiausia pasakų knygele.
Minimalistinio dizaino krepšys sukurtams malkoms prie židinio laikyti, tačia į jį galite sudėti daug ką: apklotus, pagalves, knygas, žurnalus ar siūlus. Krepšys su rankena, todėl patogu pakelti ir nešti.
Reikia papildomos sėdimos vietos ar kojų kėdutės? Ant šių pufų mielai įsitaisys šeimos nariai ir svečiai. Jų užvalkalai pasiūti iš plastiku pastiprinto popieriaus, tačiau laikui bėgant nepraranda gražios išvaizdos. Be to, bus lengva palaikyti švarą, nes užvalkalą galima nuimti ir skalbti skalbyklėje.
„Kolekcijai VÄRMER sukūrėme tris spalvotus sukučius – kaip valgomojo stalo papuošimą, įdomų akcentą“, – taip savo kūrinį pristato dizaineriai Bethan Rayner ir Naeem Biviji. Suteikite žaismingumo ir spalvų valgomojo stalui, o vakaro pabaigoje žaidimo forma galėsite nuspręsti, kam teks sutvarkyti indus.
Šį žibintą galite naudoti ir ten, kur nėra kištukinio lizdo, nes vietoj žvakės  jame – reguliuojamo ryškumo LED šviesos šaltinis ir USB jungtis, skirta jam įkrauti. Lyg atsvara dailiai aptakiai formai, šviestuvo viršuje įtaisyta grubi virvinė rankena.
Šviesa mums visiems labai svarbi, ypač tamsiaisiais mėnesiais. Tikimės, kad sieninis šviestuvas VÄRMER pripildys jūsų rudens vakarus jaukios ramybės. Degančios žvakės šviesa, atsispindėdama nuo nerūdijančio plieno paviršiaus, jaukiai pasklis kambaryje.

„Žvakidę VÄRMER kūrėme kartu su vaikais. Jie nulipdė molinį modelį, kurio 3D vaizdas buvo naudojamas gamyboje. Žvakidės dangtis yra ir žvakės laikiklis. Kai žvakė išdega, jos likučiai atsiduria metaliniame indelyje. Indui užsipildžius, tereikia nuimti dangtelį ir jį išvalyti. Saugu, patikima, praktiška.“

Dizaineriai Jens Fager ir Sarah Fager
Netaisyklingos formos padėklas, padengtas šviesiu uosio lukštu, gražiai atrodys derinyje su jūsų mėgstamais indais ir interjero papuošimais. Galite naudoti pusryčiams į lovą patiekti, vaisiams ant valgomojo stalo laikyti ar interjero dekoracijoms padėti.
Avokado formos dubenėliai VÄRMER dekoruoti anakardžių raštu. Tikima, kad jis neša sėkmę. Panašiais ornamentais dekoruojami Kenijos tradiciniai kanga audiniai. Net neabejojame, kad per žventes jūsų svečiai žavėsis ne tik šiais indais, bet ir juose patiektu maistu.
Paprasto minimalistinio dizaino sietynas virš valgomojo stalo sukurs jaukią atmosferą, padės atsipalaiduoti ir mėgautis maistu bei draugija. Įdėkite 6 žvakes (tinka ir šviesos diodų žvakės LJUSANDE) ir mėgaukitės.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

Rezultatų nerasta