Gimtadieniai, krikštynos, vestuvės ir sukaktuvės... Ak, kaip mes pasiilgome švenčių su gausiu būriu svečių! Tiesa, tokių dar reikės truputį palaukti. Tačiau pavasaris – puikus metas ne tik didelėms šventėms, bet ir jaukiems susibūrimams su pačiais artimiausiais žmonėmis. Galvodami apie ypatingas jūsų gyvenimo progas, sukūrėme elegantišką, laikui nepavaldaus dizaino kolekciją INBJUDEN, kuri kiekvieną, net ir mažą, šventę padarys įsimintiną.
Kviečiame jus į jūsų magišką šventę

Kolekcijoje INBJUDEN yra viskas, ko gali prireikti mažoms pavasario šventėms. Iš šios kolekcijos stiklinių, lėkštelių ir serviravimo indų sukursite įvairiausių derinių, kurie idealiai tiks ypatingai vakarienei ar švediškam stalui. Su INBJUDEN jūsų užkandžiai, saldūs desertai ir kitos vaišės tirps ne tik burnoje, bet ir akyse.
Kai norisi ragauti akimis

Šventės skanėstų skonis labai dažnai priklauso nuo jų patiekimo. Todėl kolekcijoje taip pat rasite kelių aukštų serviravimo stovų iš nerūdijančiojo plieno bei stiklinių stovų su dangčiais, kurie padės sukurti tikrą šventę jūsų ir svečių akims.
Svarbiausia – detalės

Mažos, tačiau apgalvotos detalės dažnai palieka didžiausią įspūdį. Staltiesės, servetėlės ir žvakidės INBJUDEN šventinį stalą padarys iškilmingą, o vazos, gėlės ir girliandos suteiks puošnumo. Bendras vaizdas, net neabejojame, sužadins svečių norą dalintis nuotraukomis instagrame. Voilà!
Tostas už eleganciją ir patogumą

Laikas tostui? Pripildykite taures INBJUDEN gaivaus putojančios gėrimo. Grakščios burbuliukų raštu puoštos taurės – tikra kolekcijos pažiba. Žinoma, galvodami apie jūsų šventes, dėmesį skyrėme ne tik elegancijai. Kad sėdėti prie stalo būtų patogiau, pasirūpinome dailiomis pagalvėlėmis ir net kėdės paminkštinimu!
Pasiruošti. Papuošti. Atšvęsti!

Surengti ypatingą šventę savo namuose gali atrodyti nelengva. Tačiau su indais ir serviravimo reikmenimis INBJUDEN jums tikrai pavyks. Visos kolekcijos prekės pagamintos iš patvarių medžiagų, sukurtos naudojant laikui atsparias spalvas ir dizainą – kad būtų lengva derinti dabar ir po daugelio metų.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

Rezultatų nerasta
X