Kelionė į TÄRNÖ: karščiu alsuojantis rojus

Ar kada nors svajojote apie kurortą, į kurį galite nuvykti vos tik panorėję? Senamiestyje gyvenančioms merginoms karštos vietelės vasaros atostogoms toli ieškoti nereikėjo, nes jos ją susikūrė pačios –  nuomojamo buto balkone įrengė nuosavą kurortą, kur karaliauja saulė, juokas ir tikrų tikriausias karštis (jei netikit, paklauskite kaimynų iš balkono priešais). Čia tvyrančią temperatūrą kasryt sustiprina puodelyje garuojanti kava, o vakarais – karštos diskusijos apie... Absoliučiai bet ką.

Daugiau informacijos apie TÄRNÖ ir kitus lauko baldus rasite pirkėjo gide.
Ranka pasiekiamas kurortas
Kai norint išvykti atostogų tereikia pakilti nuo sofos – štai ką mes vadiname tobulu poilsiu! Atvykus čia, visi malonumai šalia: ir nuosavas restoranas su baldais TÄRNÖ, ir šokių aikštelė su grindų danga RUNNEN.
Salos vizitinė kortelė 
Sveiki atvykę į nerūpestingo poilsio salą, kur karaliauja mėlyna jūra ir dar mėlynesnis dangus. Gamtos spalvų įkvėptas balkonas kviečia pakelti akis į virš galvos plaukiančius (ir šviečiančius!) debesis ir bent trumpam paskęsti minkštose pagalvėlių YTTERÖN bangose.
Tobulai nuotraukai be filtro
Merginų planuose – kokteilinė nuotaika ir spalvingi šiaudeliai SÖTVATTEN, leidžiantys iš lėto mėgautis kiekvienu atostogų gurkšniu. Ko dar trūksta tobulai asmenukei? Nebent tik prierašo #nesakysiukur – tegu draugai patys atspėja, kur šis rojus!
Citrinžolių arbata
4 puodeliai

Jums reikės: 4 šaukštų arbatos EGENTID su citrinžolėmis; 3 cm ciberžolės šaknies (nuluptos ir supjaustytos); 800 ml karšto vandens; 1 žaliosios citrinos (arba nedidelio agurko); 1 šaukšto cukraus.

Užplikykite arbatžoles kartu su supjaustyta ciberžolės šaknimi ir palikite atvėsti. Į paruoštą arbatą įpilkite šiek tiek mineralinio vandens ir patiekite su ledukais, agurkų riekelėmis ar žaliųjų citrinų skiltelėmis.
Čia kūnus įkrauna saulė
Kaip gera visą dieną „maitintis“ tik saule, o jai nusileidus sužibėti pačioms! Juk atostogos – tai laikas, kai linksmybės tęsiasi nuo sutemų iki aušros (ir atvirkščiai), o vakarais prie įkaitintų kūnų prisijungia ir saulės įkrauti šviestuvai SOLVINDEN.
Šokių aikštelė po žvaigždėmis
Tai kas, kad jūsų diskotekos plotas – vos keturi kvadratiniai metrai? Čia visada atsiras vietos šokiams, nes net pati ankščiausia erdvė atsiskleis suskleidus baldus.


Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
SÖTVATTEN

šiaudelis

tamsi mėlyna/balta-rausva/turkio spalva

1,29 / 100 vnt.

ALSEDA

pufas

30,99

VÅRKRAGE

užtiesalas

mėlyna

3,99

Yra daugiau variantų

SOMMAR 2019

butelis su kamščiu

0,49

Yra daugiau variantų

SOLVINDEN

kab. LED šviestuvas su saulės bat.

geltona

19,99

Yra daugiau variantų

TÄRNÖ

lauko stalas ir 2 kėdės

juoda-pilkai rudas beicas

39,99

AXELSÖ

krepšys

1,99

TÄRNÖ

lauko stalas

pilkai rudas beicas-juoda

19,99

YTTERÖN

kėdės pagalvėlė, lauko

mėlyna

4,99

Yra daugiau variantų

TÄRNÖ

lauko kėdė

pilkai rudas beicas-juoda

10 €

SOLVINDEN

12 LED lempučių girlianda

mėlyna/balta

14,99

Yra daugiau variantų

DYNKOBB

skrybėlė

2,99

EGENTID

žalioji arbata

3,99

RUNNEN

lauko grindų danga

rudas beicas

18,99 / 9 vnt.

Yra daugiau variantų