Ar kada nors svajojote apie kurortą, į kurį galite nuvykti vos tik panorėję? Senamiestyje gyvenančioms merginoms karštos vietelės vasaros atostogoms toli ieškoti nereikėjo, nes jos ją susikūrė pačios –  nuomojamo buto balkone įrengė nuosavą kurortą, kur karaliauja saulė, juokas ir tikrų tikriausias karštis (jei netikit, paklauskite kaimynų iš balkono priešais). Čia tvyrančią temperatūrą kasryt sustiprina puodelyje garuojanti kava, o vakarais – karštos diskusijos apie... Absoliučiai bet ką.

Daugiau informacijos apie TÄRNÖ ir kitus lauko baldus rasite pirkėjo gide.
Ranka pasiekiamas kurortas
Kai norint išvykti atostogų tereikia pakilti nuo sofos – štai ką mes vadiname tobulu poilsiu! Atvykus čia, visi malonumai šalia: ir nuosavas restoranas su baldais TÄRNÖ, ir šokių aikštelė su grindų danga RUNNEN.
Salos vizitinė kortelė 
Sveiki atvykę į nerūpestingo poilsio salą, kur karaliauja mėlyna jūra ir dar mėlynesnis dangus. Gamtos spalvų įkvėptas balkonas kviečia pakelti akis į virš galvos plaukiančius (ir šviečiančius!) debesis ir bent trumpam paskęsti minkštose pagalvėlių YTTERÖN bangose.
Tobulai nuotraukai be filtro
Merginų planuose – kokteilinė nuotaika ir spalvingi šiaudeliai SÖTVATTEN, leidžiantys iš lėto mėgautis kiekvienu atostogų gurkšniu. Ko dar trūksta tobulai asmenukei? Nebent tik prierašo #nesakysiukur – tegu draugai patys atspėja, kur šis rojus!
Citrinžolių arbata
4 puodeliai

Jums reikės: 4 šaukštų arbatos EGENTID su citrinžolėmis; 3 cm ciberžolės šaknies (nuluptos ir supjaustytos); 800 ml karšto vandens; 1 žaliosios citrinos (arba nedidelio agurko); 1 šaukšto cukraus.

Užplikykite arbatžoles kartu su supjaustyta ciberžolės šaknimi ir palikite atvėsti. Į paruoštą arbatą įpilkite šiek tiek mineralinio vandens ir patiekite su ledukais, agurkų riekelėmis ar žaliųjų citrinų skiltelėmis.
Čia kūnus įkrauna saulė
Kaip gera visą dieną „maitintis“ tik saule, o jai nusileidus sužibėti pačioms! Juk atostogos – tai laikas, kai linksmybės tęsiasi nuo sutemų iki aušros (ir atvirkščiai), o vakarais prie įkaitintų kūnų prisijungia ir saulės įkrauti šviestuvai SOLVINDEN.
Šokių aikštelė po žvaigždėmis
Tai kas, kad jūsų diskotekos plotas – vos keturi kvadratiniai metrai? Čia visada atsiras vietos šokiams, nes net pati ankščiausia erdvė atsiskleis suskleidus baldus.


Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
ALSEDA

pufas

30,99

VÅRKRAGE

užtiesalas

mėlyna

3,99

Yra daugiau variantų

TÄRNÖ

lauko stalas ir 2 kėdės

šviesiai rudai beicuota (-s)-juoda

39,99

RUNNEN

lauko grindų danga

rudas beicas

18,99 / 9 vnt.

Yra daugiau variantų

TÄRNÖ

lauko stalas

juoda-šviesiai rudai beicuota (-s)

19,99

YTTERÖN

kėdės pagalvėlė, lauko

mėlyna

4,99

Yra daugiau variantų

TÄRNÖ

lauko kėdė

šviesiai rudai beicuota (-s)-juoda

10 €

EGENTID

žalioji arbata

3,99