Kai Velykas kartu švenčia seneliai, tetos, dėdės, vaikai ir vaikaičiai, o stalas lūžta nuo suneštinių vaišių, gali atrodyti, kad vietos grožiui čia jau nebėra. Tačiau kartu su didele šeima tikrai galite įsileisti į namus ir dalelę pavasario! Naudingais patarimais, kaip papuošti šventinį stalą ir sukurti jaukią aplinką be didelių pastangų, dalijasi IKEA interjero dizaineriai.
Žydinčios dekoracijos
Tikime, kad per šias Velykas ant stalo atsiras vietos ne tik gausioms vaišėms, bet ir originalioms (ir iš tiesų tokioms paprastoms!) dekoracijoms. Norint sukurti šventinę nuotaiką, reikia nedaug: kelių vazų (tyčia derinkite skirtingų dydžių, formų ir spalvų), pirmuosius pumpurus skleidžiančių šakelių ar namuose rastų pernykščių smilgų, jau spėjusių pražysti pavasarinių gėlių ir... voilà! Tikra spalvų ir kvapų šventė jau beveik ant jūsų stalo. Belieka viską pamerkti ir kiekvienai vazai rasti tinkamiausią vietą. Beje, vazomis su gėlėmis galite dekoruoti ne tik stalą – graži žydinti kompozicija ne ką prasčiau atrodys ir virš jo.
Tegyvuoja natūralumas
Nesvarbu, ar Velykas su šeima švęsite kaimo sodyboje, ar svečių laukiate savo miesto bute, sukurti jaukią ir įkvepiančią aplinką galite bet kur. Į pagalbą pasitelkite natūralius audinius: drobinė staltiesė taps puikiu pagrindu jūsų šventinėms vaišėms.
Vietoj servetėlių
Lininiai rankšluosčiai VARDAGEN svečių lėkštėse atstos popierines servetėles. Kad atrodytų gražiau, nedidelius rankšluosčius galite susukti ar sulankstyti, perrišti virvele GIVANDE ir papuošti pavasariniais žiedais. Gyvais ar pačių pasigamintais – spręsti jums. Jei vis dėlto nutarsite imtis kūrybos, labai pravers įvairių spalvų popierius MÅLA.
Patogu, kai viskas paruošta iš anksto
Jei šventėms planuojate gausias vaišes, gali būti, kad dalį jų norėsite pradėti ruošti jau iš vakaro. Supjaustytus produktus salotoms ir mišrainėms, naminius padažus ar kitus iš anksto paruoštus skanėstus galėsite saugiai laikyti uždengiamuose maisto indeliuose IKEA 365+ – juose maistas išliks šviežias ir kvapnus. Indeliai pagaminti iš karščiui atsparaus stiklo, todėl prireikus ką nors pašildyti, galėsite drąsiai kišti į orkaitę ar mikrobangų krosnelę, o nuėmę dangčius – naudoti kaip dubenis ir iš karto tiekti ant stalo. Indeliai pravers ne tik namuose, bet ir važiuojant į svečius: galbūt norėsite nustebinti gimines savo firmine mišraine ar ką tik iškeptu pyragu?
Juodai balta klasika
Šiemet ketinate nudžiuginti šeimą naujais receptais? Tuomet dengdami stalą pasistenkite, kad visas dėmesys tektų jūsų šedevrams. Klasikinių spalvų, paprastos formos ir laikui nepavaldaus tradicinio stiliaus indai VARDAGEN puikiai atrodys ant stalo ir neužgoš jūsų ruoštų patiekalų. Derindami dviejų spalvų indus, vizualiai atskirsite maistą nuo svečių lėkščių: palei stalo perimetrą išdėliokite baltas lėkštes šeimos nariams, o visas vaišes patiekite jo centre, juodos spalvos lėkštėse ir dubenėliuose.
Gaivus pavasario gurkšnis
Be sočių vaišių, ant Velykų stalo atraskite vietos ir gurkšneliui gaivos. Pavyzdžiui, keliems grafinams su skirtingomis žolelėmis paskanintu vandeniu. Vanduo su mėtomis, rozmarinais, krapais ar net juostelėmis supjaustytais agurkais ne tik nudžiugins gomurį, bet ir suteiks šventiškai padengtam stalui žalumos. Į grafinus ir stiklines IKEA 365+ galėsite pilti ir karštus gėrimus, nes jie pagaminti iš karščiui atsparaus stiklo, o kamštiniai IKEA 365+ padėkliukai gražiai derės prie lininės staltiesės ir apsaugos ją nuo netyčia išlietų skysčių.
Vaišės – ne tik ant stalo
Laukdami svečių ir dekoruodami namus, pagalvokite ne tik apie pietų stalą, bet ir baldus, esančius šalia jo. Būkite išradingi – juk ant pagrindinio stalo netilpę patiekalai ar desertai gali apsigyventi net komodos stalčiuose!
Patiekite keliais aukštais
Jeigu devynių komodos BRYGGJA stalčių pasirodys mažoka, daug skanumynų sutalpinsite ant serviravimo stovų GARNERA. Tai puikus būdas nekasdieniškai patiekti sūrį, pyragaičius ar vaisius.
Kitokie Velykų margučiai
Kai vieta velykiniams margučiams ir tradiciniams saldumynams jau atrasta, belieka šiek tiek patobulinti desertų stalą kuo nors netikėto. Gal pačių pagamintais saldžiais margučiais? Norint tokių primarginti, jums reikės marcipanų MARSIPAN, juodojo šokolado CHOKLAD MÖRK ir pieninio CHOKLAD LJUS bei trupučio fantazijos. Tikime, kad jos turite į valias.


Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
IKEA 365+

grafinas su kamščiu

2,59

GARNERA

2 aukštų serviravimo stovas

balta

14,99

IKEA 365+

padėkliukas

1,29

Yra daugiau variantų

MÅLA

popierius

įvairių spalvų

4,99

KORKEN

butelis su kamščiu

1,99

IKEA 365+

stiklinė

4,99

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

maisto indelis su dangčiu

6,99

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

maisto indelis su dangčiu

6,49

Yra daugiau variantų

BRYGGJA

komoda su 9 stalčiais

tamsi pilka

289 €

IKEA 365+

maisto indelis su dangčiu

7,99

Yra daugiau variantų

VARDAGEN

gili lėkštė

balkšva

1,99

VARDAGEN

virtuvinis rankšluostis

smėlinė

3,49

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

maisto indelis su dangčiu

4,99

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

maisto indelis su dangčiu

4,49

Yra daugiau variantų

MEDLEM

desertinė lėkštė

balta/mėlyna

2,49

CHOKLAD MÖRK

juodas šokoladas

0,79

CHOKLAD LJUS

pieninis šokoladas

0,59