Jei namuose dirbate ne vieni, susikaupti gali būti nelengva. Laimė, turime sprendimų, kurie padės atskirti erdves ir dirbti, mokytis ar ilsėtis, netrukdant namiškiams.
 

Išsirinkite savo kampelį

Įsirengti patogų kampelį darbui galima praktiškai bet kurioje namų vietoje, net ir sieninėje spintoje. Viskas, ko reikia: tinkamo aukščio rašomasis stalas, ergonomiška kėdė, pakankamai šviesos ir pora stalčių ar lentynų daiktams.
 

Poilsio zona

Norite ramiai paskaityti arba peržiūrėti visą serialo sezoną? Veltinio sienelė padės atskirti erdves, suteiks privatumo ir sumažins aplinkos triukšmą, tad mėgautis pertrauka niekas netrukdys.

Darbo kambarys ant sofos

Namuose labai pravers baldai, kuriuos galima naudoti įvairiai ir lengva perkelti į kitą vietą. Pavyzdžiui, turėdami nešiojamojo kompiuterio stovą ar spintelę su ratukais, patogiai dirbti ar mokytis galėsite net ir ant sofos.
 

Viskam sava vieta

Įvairios dėžutės leis darbui būtinus daiktus laikyti po ranka, o po darbo valandų – viską tvarkingai paslėpti, kad netrukdytų.
 

Bet koks stalas gali būti darbo stalas

Sulankstoma rašomojo stalo sienelė ÖVNING leis susikurti privatų kampelį akimirksniu – net ir dirbant valgomajame. Tiesiog pastatykite ją ant stalo priešais save ir susikaupkite darbui: sienelė užstos aplinkos vaizdus ir sulaikys triukšmą, nes yra pagaminta iš minkštos, garsus slopinančios medžiagos.

Kai reikia privatumo

Pritvirtinta prie rašomojo stalo ar spintelės, užrašų lenta TROTTEN kartu tarnaus ir kaip privatumo suteikianti pertvara. Ši lenta dvipusė, tad vienoje pusėje galima rašyti, o kitoje – ką nors prisegti.
 X