Gražesnį gyvenimą namuose kartais lemia visai paprasti dalykai. Pavyzdžiui, žinojimas, kad visi telefonų įkrovikliai guli vienoje vietoje, namų raktus rasi ten, kur padėjai, o 6 val. ryto nereikės spėlioti, kur dingo kojinės. Kaip tik todėl nuolat ieškome daiktų laikymo sprendimų, kurie padeda susitvarkyti ir leidžia mėgautis gyvenimu.
Tvarka valgomajame
Spintų rėmai PLATSA su lentynomis pravers ne tik drabužiams susidėti. Žemose lentynose su kojelėmis galite laikyti kėdžių pagalvėles, padėklus ar dėžę su stalo įrankiais, o atviroje lentynoje ant sienos – taures, lėkštes ir dubenis. Taip viskas, ko gali prireikti pietaujant, bus po ranka, o valgomajame pagaliau įsikaraliaus tvarka.
Tvarka nestandartinėje erdvėje
Reikia vietos drabužiams? Yra! Net jei jūsų kambarys įrengtas palėpėje. Išnaudoti erdvę po nuožulniomis lubomis padės daiktų laikymo sistema PLATSA. Naudodamiesi PLATSA planavimo programa ir jungdami įvairių dydžių rėmus, lengvai sukursite tokios formos ir dydžio spintą, kokios jums reikia. Išsirinkite rėmus ir vidines dalis, priderinkite patikusio dizaino duris, rankenėles ir... Voilà!
Tvarka darbo kambaryje
Kuo daugiau daiktų, tuo mažiau netvarkos. Netikite? Pažiūrėkite: modernaus dizaino komodos, spintos ir lentynos PLATSA – puiki vieta daiktams laikyti bei namų biuro tvarkai palaikyti. Jeigu norite suteikti savo spintoms ir lentynoms daugiau individualumo ar apsaugoti svarbius dokumentus nuo dulkių, kartu su baldais įsigykite įvairaus dydžio dėžių ir stalinių daiktų laikymo reikmenų.
Tvarka prieškambaryje
Sumaniai išnaudokite prieškambario sienas: visą jų plotą aplink įėjimo duris galite paskirti daiktų laikymo sistemai ALGOT ir su sienų spalva susiliejančiai spintai PLATSA, kurioje patogu laikyti lauko drabužius ir avalynę, o kartu – paslėpti siurblį, skalbinių džiovyklą ar kitus namų apyvokos reikmenis. Pritvirtinus lentynas prie sienos, liks daugiau vietos ant grindų, o sudėjus visus daiktus į dėžes, prieškambaris atrodys gražiai ir tvarkingai. Kad būtų lengviau prisiminti, kas kur padėta, rinkitės dėžes iš skaidraus plastiko, papuoškite jas užrašais ar priklijuokite viduje sudėtų daiktų nuotraukas.
Tvarka miegamajame
Jeigu pastačius spintą nišoje, dar lieka laisvos vietos, tarp spintos rėmo ir sienos pritvirtinkite rėminį drabužių skersinį LÄTTHET. Ant jo galėsite patogiai pakabinti kartą jau dėvėtus drabužius (kad prasivėdintų) ar naują rūbų derinį, kuriuo planuojate pasipuošti rytoj – kai nereikės ieškoti spintos viduje, ryte kur kas greičiau susiruošite.
Spinta be durų – puikus sprendimas, jei norite visada matyti savo mėgstamus drabužius. Pasirinkę sau tinkamiausią derinį PLATSA, visą garderobą matysite lyg ant delno ir bus daug lengviau išsirinkti, ką šiandien rengtis. Apatinėse ir viršutinėse lentynose laikykite daiktus, kurių prireikia rečiau: pavyzdžiui, dėžėse STUK supakuotą patalynę ir kitų sezonų drabužius, o sienas palikite skrybėlių kolekcijai ar kitiems aksesuarams, kuriais malonu grožėtis.
Praktiškai išnaudokite turimą erdvę ir galėsite patogiai gyventi net nedideliame vieno kambario bute. Šiame kambaryje daug vietos neužimanti kušetė tarnauja ir kaip miegamojo lova, ir kaip svetainės sofa, o aplink ją sukomplektuotas talpus daiktų laikymo derinys PLATSA. Kadangi spintos rėmai ir durys tokios pačios spalvos kaip kambario sienos, atrodo, lyg sofa stovėtų nišoje.  Taigi laimite dvigubai: namuose atsiranda daugiau vietos daiktams, o kambarys vizualiai nesumažėja.
Tvarka spintoje
Kad ir kaip mėgstate laikyti drabužius – lankstote, kraunate į eilėmis ar kabinate ant pakabų – IKEA'oje tikrai rasite sau tinkamą sprendimą. Vidinės detalės HJÄLPA ir sumanūs spintų priedai LÄTTHET padės susitvarkyti spintą PLATSA taip, kaip jums patinka.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

STUK

dėžė, 71x51x18 cm, balta / pilka

9,99

Yra daugiau variantų

STUK

dėžė, 34x51x28 cm, balta / pilka

5,99

Yra daugiau variantų

STUK

dėžė, 55x51x18 cm, balta / pilka

7,99

Yra daugiau variantų

HJÄLPA

ištraukiamasis bėgelis krepšiams, 55 cm, balta

4 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

HJÄLPA

vielinis krepšys su ištr. bėgeliu, 80x55 cm, balta

14 €

Yra daugiau variantų

HJÄLPA

vielinis krepšys su ištr. bėgeliu, 80x40 cm, balta

13 €

Yra daugiau variantų

HJÄLPA

ištraukiamasis bėgelis krepšiams, 40 cm, balta

4 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

HJÄLPA

vielinis krepšys su ištr. bėgeliu, 60x40 cm, balta

12 €

Yra daugiau variantų
X