Nustebtumėte, kiek daug daiktų iš tiesų gali tilpti jūsų mažame balkone. Tereikia kelių protingų daiktų laikymo sprendimų, ir pagaliau turėsite erdvės ne tik dviračiui, sporto inventoriui, plokštelių kolekcijai, gėlėms ar sodo įrankiams, bet ir poilsiui bei pramogoms.
Nuosavas sodas balkone
Jeigu mėgstate sodininkauti, neleiskite mažai balkono erdvei jūsų riboti. Paverskite jį tikru svajonių sodu, į pagalbą pasitelkę praktiškas lentynas HYLLIS. Ant jų pakaks vietos ir jūsų darbo įrankiams, ir vazonams, ir, žinoma, gražuoliams augalams. Juk tik išdidžiai demonstruodami savo darbo vaisius iš tiesų pamatysite, kaip balkonas atgyja. Viršutinės lentynos puikiai tiks išrikiuoti žydinčioms gėlėms ir kitiems jūsų „augintiniams“, o apatinės su specialiu uždangalu – saugos daiktus nuo dulkių ir lietaus (pravartu, jei balkonas atviras). Beje, lentyną su uždangalu taip pat galima naudoti kaip mažą šiltnamį, nes viršuje yra vėdinimo anga.
Kai reikia vietos skalbiniams
Gal skalbimas ir nėra vienas įdomiausių darbų namuose, bet iškraustę viską, kas su juo susiję, į balkoną, galėsite šiek tiek atsipalaiduoti. Visų pirma, balkone įrenkite atviras lentynas HYLLIS, kiek aukščiau pakabinkite sienines spinteles, kuriose galėsite saugiai laikyti skalbiklius, baliklius ir minkštiklius, o skirtingų spalvų skalbiniams rūšiuoti labai tiks atliekų rūšiavimo dėžės SORTERA. Atvirame balkone pravers ir patvarios, vandeniui nelaidžios dėžės KLÄMTARE. Ir, žinoma, neužmirškite sulankstomos skalbinių džiovyklos. Skalbiniams išdžiūvus, ją galėsite laikyti pakabintą ant sienos, kad užimtų dar mažiau vietos.
Ir laisvalaikiui, ir sporto įrangai
Taip, jūs tikrai turite pakankamai vietos daiktams, kurie padeda jums leisti laisvalaikį. Tiesiog įkurdinkite juos ant balkono sienų. Prie vienos iš jų priglausta lentyna HINDÖ tiks įvairiam sporto ir turizmo inventoriui, palubėje pakabintos metalinės lentynos-kabyklos BROGRUND – treniruočių aprangai vėdinti ir smulkiems daiktams sukabinti, o žemesnės – lengvai sportinei avalynei ir tvirtiems žygio batams. O kaipgi dviratis? Taupydami vietą, jam taip pat galite pritvirtinti kablius ant sienos. Šitaip sumaniai suplanuotame balkone atsiras vietos ir poilsiui po aktyvios veiklos. Pavyzdžiui, ant medinių lauko baldų ÄPPLARÖ.
Visi sezonai vienoje lentynoje
Lauko ir vidaus lentynos HYLLIS bei skaidraus plastiko dėžės SAMLA padės tvarkingai susidėti ir prireikus vėl lengvai surasti daiktus, kuriuos naudojate kasdien arba tik tam tikrais sezonais: šalmus, riedlentę ir kamuolius, gėlių vazonus, šluotas, šluostes, darbo įrankius, vasaros iškylų indus, termosus ir net kalėdinius eglutės papuošimus... Skirtingų dydžių dėžėse su dangčiais patogu sandėliuoti įvairias smulkmenas ir stambius daiktus, o taupant vietą jas galima laikyti vieną ant kitos.
Dėžės, dėžės ir dar kartą dėžės!
Laikydami daiktus dėžėse, apsaugosite juos nuo dulkių, o namus – nuo netvarkos. Ypač jei į pagalbą pasitelksite uždaromas dėžes SAMLA. Jos pagamintos iš skaidraus plastiko, todėl nereikia atidarinėti dangčių, norint patikrinti, kas viduje. Kai balkone reikia sutalpinti daug daiktų ir nesinori užkrauti grindų, šias dėžes patogu sudėti į lentynas arba vieną ant kitos. Tik nepersistenkite: kad dėžės stovėtų stabiliai, bendras jų aukštis neturėtų viršyti 90 cm. Dėžės SAMLA tarnaus ilgiau, jei naudosite jas patalpose: pavyzdžiui, sandėliuke ar įstiklintame balkone.
Rudens gėrybių sandėliukas
Jei namuose mėgstate šeimininkauti ir rudens derlių kasmet paverčiate kuo nors skanaus, jums tikrai pravers vieta, kur viską laikyti. Rūsio ar papildomos erdvės virtuvėje nėra? Tuomet skirkite šiek tiek vietos gėrybių sandėliukui balkone. Ant talpios metalinės lentynos HYLLIS galėsite laikyti namuose konservuotas daržoves, sulčių butelius ar dėžes su stiklainiais, o atliekų rūšiavimo dėžėse SORTERA – obuolius, bulves ar kitas sodo gėrybes.
Balkonas virtuvės kaimynystėje
Kai virtuvė nedidelė, visi puodai spintelėse gali ir nesutilpti. Tačiau jei šalia jos turite įstiklintą balkoną, dalį jo tikrai galite paskirti rečiau naudojamiems virtuvės rakandams. Lentynos OMAR pakankamai tvirtos, kad išlaikytų didelius puodus ir keptuves, smulkiąją virtuvės techniką, įvairius valymo reikmenis ar vazonus su prieskoninėmis žolelėmis. Lentynų kojelės reguliuojamos, todėl jos stovės stabiliai net ir ant nelygių grindų. O smagiausia, kad net paskyrus visą sieną virtuvės daiktams, balkonas nevirs sandėliuku – jame liks apsčiai erdvės kitai jūsų mėgstamai veiklai.


Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
SAMLA

dėžė

permatoma

7,99

Yra daugiau variantų

HYLLIS

lentyna

11,99

SAMLA

dėžė su dangčiu

permatoma

1,99

Yra daugiau variantų

SAMLA

dėžė su dangčiu

permatoma

3,49

Yra daugiau variantų

SAMLA

dėžė su dangčiu

permatoma

14,99

Yra daugiau variantų

KLÄMTARE

dėžė su dangčiu, vidaus ir lauko

tamsi pilka

Ankstesnė kaina 12,99

9,99

Yra daugiau variantų

SORTERA

atliekų rūš. dėžė su dangčiu

balta

5,99

Yra daugiau variantų

SOCKERBIT

dėžė su dangčiu

balta

7,99

Yra daugiau variantų

OMAR

rėmas su lentynomis

80 €

SOCKERBIT

dėžė su dangčiu

balta

3,49

Yra daugiau variantų

KLÄMTARE

dėžė su dangčiu, vidaus ir lauko

tamsi pilka

5,99

Yra daugiau variantų

BROGRUND

kabykla

7,99

Yra daugiau variantų

BROGRUND

rankšluosčių kabykla

7,99

Yra daugiau variantų

HYLLIS

lentynos su dengiam. plokštėmis

permatoma

41,97

BROGRUND

stiklinė lentyna

14,99

Yra daugiau variantų

ÄPPLARÖ

suoliukas, lauko

rudas beicas

41,99

Yra daugiau variantų