Šventinė kolekcija ANLEDNING žavi paprastu dizainu ir kartu yra labai praktiška. Visi jos daiktai pagaminti iš nesenstančių natūralių medžiagų, kurios džiugins ne vienus metus: bambuko, medvilnės ir stiklo. Kolekcijoje rasite visko, ko reikia, kad stalas atrodytų šventiškai ir jaukiai. Grožėkitės, derinkite tarpusavyje arba su jau turimais daiktais ir nepamirškite pasikviesti draugų. Juk šventę visų pirma kuria žmonės.

Vakarėlis prasideda nuo vaišių

Kokia gi šventė be skanaus maisto? Kaip tik dėl šios priežasties kolekcijoje ANLEDNING ir atsirado prie spalvotų taurių ir dubenėlių derantys serviravimo stovai bei padėklai. Juose patogu patiekti gardžius užkandžius ir saldžius desertus – tiek per šventes, tiek kasdien.

Patiekta stilingai

Renkite šventę apsieidami be vienkartinių puodelių ir lėkščių. Puošnias kolekcijos taures ir desertines lėkštes galite plauti indaplovėje ir naudoti daug kartų, nepriklausomai nuo progos. Šie indai tikrai papuoš gimtadienio ar vestuvių šventę, tačiau puikiai tiks ir šiokiadienio pietums su šeima.

Ypatinga nuotaika – akimirksniu

Be dailių indų, kolekcijoje ANLEDNING rasite ir žaismingų papuošimų bei vėliavėlių, kurių namuose tiesiog neįmanoma nepastebėti. Puikiai tiks vakarėlio nuotaikai sukurti, o šventėms pasibaigus juos galėsite ilgai ir saugiai laikyti iki vėl prireiks – svarbiausia, neišmeskite pakuotės.
„Sukurti kolekciją ANLEDNING mane įkvėpė prisiminimai iš įvairių švenčių ir vasara Švedijoje: jos spalvos, šviesa, žydinčios gėlės. Norėjau sukurti paprastų, nesenstančio dizaino daiktų, kuriuos galima naudoti vėl ir vėl, bet kokia proga, visus kartu ar pavieniui.“

Dizainerė Hanna Klarqvist

Žydinčioms šventėms

Gėlės stalui visada suteikia šventiškumo. Itin natūraliai atrodančios aguonos ir vijoklių girliandos ANLEDNING žydės ir džiugins ištisus metus, kurdamos ypatingą nuotaiką ne tik per šventes.

Tarsi aguonų lauke

Gėlių raštą, matomą ant kolekcijos ANLEDNING tekstilės gaminių, įkvėpė vasara Švedijoje. Raštuotos sodrių spalvų staltiesės ir pagalvėlės paliks ryškų įspūdį jūsų svečiams, nes svetainė atrodys lyg žydinčių aguonų laukas.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

ANLEDNING

serviravimo stovas, 29 cm, šviesi ruda

14,99

ANLEDNING

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, balta/raudona

4,99
X