Rojus mieste

Kai miesto šurmulys lieka už durų, atsiranda daugiau erdvės poilsiui, harmonijai ir buvimui kartu. Šiuose namuose gyvena dvi merginos, o kartu su jomis – ramios spalvos ir jaukus minimalizmas. Kaip sukurti savo rojų mieste? Pasisemkite įkvėpimo iš šių metų IKEA katalogo.
 
Baldai: tik tiek, kiek reikia
Kad svetainėje būtų jauku, rinkdamiesi baldus pagalvokite, kam bus skirta ši erdvė: bendravimui, poilsiui, pramogoms? Šiame kambaryje tikrai pravers didžiulė sofa, kur smagu leisti laiką kartu (nebūtinai prie televizoriaus), ir keli ramūs kampeliai toms akimirkoms, kai norisi pabūti atskirai. Jei sofa modulinė, ją lengvai pritaikysite abiem atvejais. Dar parūpinkite po kėdę visiems namų gyventojams ir keletą papildomų svečiams. O svarbiausia – baldus svetainei rinkitės su saiku. Kuo mažiau nenaudojamų daiktų, tuo tvarkingesni ir mielesni atrodo namai.
Vieta tvarkai ir jūsų daiktams
Kai visi daiktai turi savo vietą, tvarkytis tampa kur kas paprasčiau. Ir tuomet aplanko ramybė. Pajusti ją galite vos užėję į namus, nes uždaros sienų spalvos spintelės koridoriuje neblaško dėmesio ir puikiai paslepia visą netvarką. Spintoje PLATSA telpa drabužiai ir avalynė, o siaurose batų spintelėse patogu laikyti net nešiojamąjį kompiuterį. Beje, prireikus daugiau vietos daiktams susidėti, derinį PLATSA galima „auginti“ – paaukštinti turimą spintą ar įsigyti papildomų dalių.
Mažiau yra daugiau
Kurti harmoniją namuose padeda minimalizmas – kelios pagrindinės medžiagos ir tos pačios paletės spalvos. Šiuose namuose dominuoja balta spalva, o ją papildo šviesi beržo mediena – derinys, kurį rasite visame interjere. Tokių spalvų yra TV staliukas ir spintelės svetainėje bei spintelių fasadai ir grindų danga virtuvėje.
Rinkitės derančias spalvas
Kad namai atrodytų vientisi ir išbaigti, pakanka išmokti derinti: spalvas, baldus ir kitus interjero elementus. Štai kodėl šių namų virtuvėje spintelių ir sienų spalva – vienoda. Kai baldai susilieja su kambario sienomis, visas dėmesys atitenka daiktams, kuriuos norite pademonstruoti.


“Kai visi daiktai turi savo vietą, tvarkytis tampa kur kas paprasčiau.
Ir tuomet aplanko ramybė.”

Nina Parkeborn, IKEA interjero dizainerė
 

Sukurkite SPA namuose
Tai paprasta. Tereikia natūralių medžiagų, purių rankšluosčių ir raminančių aromatų. Kad dėmesio neblaškytų daiktų gausa, gražiausius rankšluosčius, žvakes ir muilus galite laikyti atvirose beržo medienos lentynose, o visa kita suslėpkite talpiuose stalčiuose po praustuvu. Beje, vonios lentynos VILTO tokios praktiškos, kad jas pritaikėme ir šių namų virtuvėje.
Asmeninė ramybės oazė
Natūralus medis, švelnūs audiniai ir subtilios spalvos miegamajame padės susigrąžinti vidinę ramybę. Kaip ir beveik nematoma drabužių spinta. Stumdomosios durys ją puikiai užmaskuoja ir neužima daug vietos.

Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
BRÅVIKEN/GODMORGON

praustuvo spintelė su 2 stalčiais

blizgi balta

299 €

Yra daugiau variantų

VILTO

lentyna

beržas

59 €

Yra daugiau variantų

ARÖD

grindinis-skaitymo šviestuvas

antracito sp.

49,99

Yra daugiau variantų

RANARP

kabamasis šviestuvas

balkšva

24,99

Yra daugiau variantų

SANDARED

pufas

smėlinė

49,99

LISABO

kavos staliukas

uosio lukštas

Ankstesnė kaina 89,99

79,99

Yra daugiau variantų

IVAR

spintelė

pušis

Ankstesnė kaina 59 €

49 €

GRÖNLID

trivietė sofa

su gulimuoju foteliu/Inseros balta

609 €

Yra daugiau variantų

VILTO

taburetė-dėžė

beržas

Ankstesnė kaina 29,99

24,99

BJÖRKSNÄS

lovos rėmas

beržas

289 €

Yra daugiau variantų

TÄRNABY

stalinis šviestuvas

19,99