IKEA BUSINESS įgyvendinti interjero projektai

Mūsų interjero dizaineriai jau sukūrė ir įgyvendino
ne vieną biurų, viešbučių, kavinių, butų interjero projektą.
Sumaniai įrengta bei įkvepianti verslo aplinka,
skoningi ir jaukūs namai ar praktiški sprendimai viešbučiui –
priemonės, padedančios jūsų verslui. Mes įgyvendiname
jūsų svajonę už išties argumentuotą kainą.Mes visada pasiruošę jums pagelbėti. Bendradarbiaudami kartu ne tik padėsime išsirinkti norimo dizaino baldus, bet ir kvalifikuotai patarsime, kaip patogiai ir stilingai įsirengti patalpas. 
Susisiekite su mumis: 
Tel. +370 5 250 2406
Darbo laikas: I–V 8.00–17.00
El. p. B2B@IKEA.lt

Prekių užsakymas ir atsiėmimas:
Jonavos g. 60, Kaunas
El. paštas: B2B.Kaunas@IKEA.lt

Prekių užsakymas ir atsiėmimas:
Šilutės pl. 29, Klaipėda
El. paštas: B2B.Klaipeda@IKEA.lt 

Biuras


Nedidelėse erdvėse įrengtas biuras, su aiškiai suskirstytomis zonomis: 16 darbo vietų, konferencijų salė, pasitarimų kambarys bei poilsio zona. Interjere nemažai urbanistinių detalių, kurios puikiai dera su šiltų spalvinių tonų koloritu. Modernios stilistikos baldai, kuria jaunatviško ir įtraukiančio biuro nuotaiką. 

Atostogų apartamentai


Atostogų namai, kuriuose maksimaliai išnaudota erdvė jūsų atostogoms. Objekto vieta ir paskirtis diktuoja natūralių spalvų interjero paletę. Baldai, tekstūros, interjero aksesuarai sustipriną atostogų nuotaiką ir padeda greičiau įsijausti į poilsį. 

Biuras


Skandinaviško stiliaus biuras, kuriame pasijausite kaip namie. Biure yra nemžai privačios erdvės sprendimų, kuriuose galėsite susikaupti darbui ar tiesiog pailsėti. Pilkų, baltų ir medžio spalvų interjerą pagyvina saikingai panaudotos geltonos detalės, o tai suteikia erdvei žaismingumo.

Butas


Modernus, jaukus ir šviesus butas su klasikos elementais. Šiltos melsvos spalvos sienos puikiai išryškina šviesios spalvos baldus, bei suteikia interjerui marinistinės nuotaikos. Bute išnaudotas kiekvienas kvadratinis metras ir pagalvota apie įvairaus amžiaus gyventojus.