Dizaino paslaugos ir įgyvendinti projektai

Mūsų interjero dizaineriai jau sukūrė ir įgyvendino ne vieną verslo patalpų projektą. Kad ir kas tai būtų – sumaniai įrengta bei įkvepianti verslo aplinka, biuro interjeras, skoningi ir jaukūs namai ar praktiški sprendimai viešbučiams ir restoranams – mes visada pasiruošę jums pagelbėti, o dizaino paslaugas teikiame už išties argumentuotą kainą. 
Susisiekite su mumis: 
Tel. +370 5 250 2406
Darbo laikas: I–V 8.00–17.00
El. p. B2B@IKEA.lt

Prekių užsakymas ir atsiėmimas Kaune:
Jonavos g. 60
El. p. B2B.Kaunas@IKEA.lt

Prekių užsakymas ir atsiėmimas Klaipėdoje:
Šilutės pl. 29
El. p. B2B.Klaipeda@IKEA.lt 

Biuras


Nedidelėje erdvėje įrengtas biuras aiškiai suskirstytas zonomis: jį sudaro 16 darbo vietų, konferencijų salė, pasitarimų kambarys bei poilsio zona. Interjere nemažai urbanistinių detalių, kurios puikiai dera su šiltų tonų koloritu. Modernios stilistikos baldai kuria jaunatviško ir įtraukiančio biuro nuotaiką.

Atostogų apartamentai


Atostogų namai, kuriuose maksimaliai išnaudota erdvė jūsų atostogoms. Objekto vieta ir paskirtis diktuoja natūralią interjero spalvų paletę. Baldai, tekstūros, interjero aksesuarai sustiprina atostogų nuotaiką ir padeda greičiau įsijausti į poilsį.

Biuras


Skandinaviško stiliaus biuras, kuriame jausitės kaip namuose. Biure yra nemažai privačios erdvės sprendimų, padedančių susikaupti darbui ar tiesiog pailsėti. Saikingai panaudotos geltonos detalės pagyvina pilkos, baltos ir medžio spalvų interjerą bei suteikia erdvei žaismingumo.

Butas


Modernus, jaukus ir šviesus butas su klasikos elementais. Šiltos melsvos spalvos sienos puikiai išryškina šviesios spalvos baldus bei suteikia interjerui marinistinės nuotaikos. Bute išnaudotas kiekvienas kvadratinis metras ir pagalvota apie įvairaus amžiaus gyventojus.