Vieta, kur jautiesi savas
Esame didžiausias namų apstatymo prekių mažmenininkas, vienijantis 155 000 darbuotojų ir veikiantis 43 šalyse visame pasaulyje, bet nemėgstame biurokratijos. O darbuotojus visuomet skatiname būti savimi!

Gerbiame vieni kitus ir esame atviri visiems, galintiems prisidėti prie bendro tikslo. Čia tenka suremti pečius su įvairios kilmės, skirtingų įgūdžių ir savito humoro jausmo žmonėmis.

Nesvarbu, koks jūsų amžius, lytis, tapatybė, seksualinė orientacija, fiziniai gebėjimai, kilmė, rasė, tautybė ar tikėjimas – IKEA suteikia lygias galimybes visiems, norintiems siekti karjeros įkvepiančioje ir draugiškoje darbovietėje, kurios atmosferą kuria kiekvienas iš mūsų.
Kodėl verta su mumis dirbti

Norime, kad mūsų darbuotojai jaustųsi gerbiami, pripažįstami ir savi. Nepriklausomai nuo pareigų, kiekvienas yra būtinas elementas mūsų augimui. Todėl visose šalyse galite mėgautis IKEA teikiamais privalumais. Štai keletas jų.
Dar žemesnės kainos
Mūsų prekių kainos išties puikios, bet įmonės darbuotojams jos dar geresnės, nes suteikiame IKEA darbuotojo nuolaidą.
Premijų programa
Puoselėdami dvi svarbias IKEA vertybes (paprastumą ir vieningumą), savo darbuotojus nuolat skatiname siekti bendrų tikslų, o juos pasiekus už pastangas apdovanojame.
Mokymasis ir tobulėjimas
Investuojame į savo darbuotojų ugdymą: norintiems išmokti naujų dalykų siūlome vidines mokymo programas. O kiekvienam darbuotojui – galimybę susikurti vystymosi planą, su vadovu išsikeliant metų ir tolesnės ateities tikslus.