Susipažinkite su IKEA
IKEA yra vertybėmis besivadovaujanti tarptautinė įmonė, kurios narius vienija gyvenimo namuose aistra. Kiekviena IKEA'os prekė kuriama turint tikslą: kad gyvenimas namuose būtų gražesnis. Šios vertybės vienija 62 valstybėse esančias 460 parduotuvių*.

* 2023 metų vasario 15 d. duomenys.
VERSLO IDĖJA
Vizija ir verslo idėja
IKEA vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ji įgyvendinama kartu su verslo idėja: siūlyti didelį kokybiškų, gražių ir praktiškų baldų bei namų apstatymo prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jas galėtų įsigyti kuo daugiau žmonių. Įmonė nuolat optimizuoja pramoninės veiklos grandinę, puoselėdama ilgalaikius santykius su tiekėjais, investuodama į darbą automatizuojančią techniką, gamindama dideliais kiekiais. IKEA vizija peržengia namų interjero prekių ribas. Juk norime sukurti gražesnį gyvenimą daugeliui žmonių – taip pat ir tų, kurie susiję su mūsų verslu.
TVARI PLĖTRA
Investicija į ateitį
Pagrindinis įmonės finansinis principas – kuo geriau išnaudoti turimus išteklius. Pirmiausia uždirbti, o tik tada išleisti. Štai kodėl įmonė gali sau leisti ilgalaikes investicijas.

IKEA vizija yra įmonės plėtros pagrindas. Didžiąją dalį pelno įmonė investuoja į esamas ir naujas parduotuves IKEA, naujų prekių kūrimą, gamtą tausojančius sprendimus ir nuolatinį kainų mažinimą pirkėjams.
X