Apie IKEA įmonę

Susipažinkite su IKEA
IKEA yra vertybėmis besivadovaujanti tarptautinė įmonė, kurios narius vienija gyvenimo namuose aistra. Kiekviena IKEA'os prekė kuriama turint tikslą: kad gyvenimas namuose būtų gražesnis. Šios vertybės vienija 49 valstybėse esančias 403 parduotuves*.

* 2017 metų rugpjūčio mėnesio duomenys.
Daugiau apie mūsų pasaulinę veiklą
VERSLO IDĖJA
Vizija ir verslo idėja
IKEA vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ji įgyvendinama kartu su verslo idėja: siūlyti didelį kokybiškų, gražių ir praktiškų baldų bei namų apstatymo prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jas galėtų įsigyti kuo daugiau žmonių. Įmonė nuolat optimizuoja pramoninės veiklos grandinę, puoselėdama ilgalaikius santykius su tiekėjais, investuodama į darbą automatizuojančią techniką, gamindama dideliais kiekiais. IKEA vizija peržengia namų interjero prekių ribas. Juk norime sukurti gražesnį gyvenimą daugeliui žmonių – taip pat ir tų, kurie susiję su mūsų verslu.
TVARI PLĖTRA
Investicija į ateitį
Pagrindinis įmonės finansinis principas – kuo geriau išnaudoti turimus išteklius. Pirmiausia uždirbti, o tik tada išleisti. Štai kodėl įmonė gali sau leisti ilgalaikes investicijas.

IKEA vizija yra įmonės plėtros pagrindas. Didžiąją dalį pelno įmonė investuoja į esamas ir naujas parduotuves IKEA, naujų prekių kūrimą, gamtą tausojančius sprendimus ir nuolatinį kainų mažinimą pirkėjams.

3
plėtros
idėjos

Aukšta kokybė už prieinamą kainą
Prekių dizainą kuriame nuolat mąstydami apie aukštą kokybę, prieinamą kainą ir pirkėjų poreikius. Daugiau apie tai skiltyje „Demokratinis dizainas“.
Palankumas žmonėms ir planetai
Dirbdami siekdami daryti teigiamą poveikį tiek žmonijai, tiek planetai. Daugiau apie tai skiltyje „Žmonės ir planeta“. 
Augame mes – auga ir IKEA
Darbuotojai yra svarbiausias mūsų nuolatinio augimo veiksnys. Į kiekvieną kolegą žvelgiame kaip į potencialų talentą. Daugiau apie tai skiltyje „Darbas IKEA“.
SANDARA
IKEA franšizė
„Inter IKEA Systems B. V.“ (priklauso „Inter IKEA Group“ įmonių grupei) yra IKEA koncepcijos ir prekių ženklų savininkė bei pasaulinė franšizės teisių suteikėja. Įmonės, vadinamos franšizės gavėjomis, turi teisę naudoti IKEA sistemas ir patvirtintus būdus bei sprendimus. Pasitelkdamos sėkmingai prekybai būtinas priemones, jos gali pardavinėti IKEA prekes, naudodamos IKEA prekių ženklus.

IKEA franšizės gavėjos nepriklauso „Inter IKEA Group“ įmonių grupei.
ŽMONĖS IR PLANETA
Už tvarią ateitį
Sužinokite, ką mums reiškia tvarumas ir kaip rūpinamės žmonėmis bei planeta. Daugiau apie tai skiltyje „Žmogus ir planeta“.
ENERGIJA IR IŠTEKLIAI
Kuriame teigiamus pokyčius
Jau daug metų mažomis sąnaudomis kuriame didelius dalykus ir stengiamės kurti teigiamus pokyčius pasaulyje. Naudojame atsinaujinančias žaliavas, o perdirbtas atliekas paverčiame naujais ištekliais.