Įvairovė ir atvirumas

Kiekvieno unikalumas padeda mums augti
Rūpinimasis žmonėmis, įvairovė ir atvirumas – principai, užkoduoti mūsų vizijoje ir vertybėse. Džiaugiamės būdami skirtingi – tai skatina mūsų kūrybiškumą ir leidžia tobulėti. Siekiame, kad IKEA būtų įkvepianti ir atvira vieta dirbti, kur kiekvienas darbuotojas galėtų būti savimi ir jaustųsi vertinamas.

Trumpai tariant, kiekvieno iš mūsų unikalumas prisideda prie IKEA gerovės!
Vieta, kur laukiamas kiekvienas!
Mes už lygias teises ir galimybes visiems, nepaisant skirtingų patirčių ar ypatybių.

IKEA Žmogaus teisių ir lygybės nuostatose įsipareigojame puoselėti kultūrą, kurioje užtikrinamos ir gerbiamos lygios teisės, o diskriminacija netoleruojama.

Skatiname darbuotojus būti savimi ir tikime, kad drąsiai pripažindami savo unikalumą prisidedame prie IKEA gerovės.

IKEA‘oje gali būti savimi!
Įvairovė būna visų formų ir dydžių
IKEA‘oje vertiname visas įvairovės apraiškas. Darbovietė, kurioje puoselėjama įvairovė, naudinga darbuotojams, pirkėjams ir verslui. Skirtumai padeda mums augti – kaip asmenybėms ir kaip organizacijai.
Lyčių lygybė
Mūsų įsitikinimu, lyčių lygybė yra žmogaus teisė. Todėl siekiame, kad visose IKEA darbuotojų pozicijose vyrų ir moterų būtų po lygiai. Taip pat stengiamės kurti atvirą darbo ir bendravimo kultūrą, kur abiejų lyčių atstovai vertinami pagal savo unikalius gebėjimus ir indėlį.

Štai kodėl mes... didžiuojamės, būdami JT aukščiausio lygio grupės, besirūpinančios ekonominių galių moterims užtikrinimu, dalimi ir prisidėdami prie kovos už finansinę moterų nepriklausomybę bei lygias galimybes dalyvauti ekonomikoje.
LGBT+
Remiame LGBT+ bendruomenei priklausančių darbuotojų teises būti savimi. Suteikiame lygias galimybes tobulėti ir prisidėti prie sėkmingos verslo plėtros. Stengiamės sukurti atvirą ir svetingą darbo aplinką LGBT+ darbuotojams ir skatinti teigiamus pokyčius jų atžvilgiu savo versle ir visoje bendruomenėje.

ATVIRUMAS – KIEKVIENO ATSAKOMYBĖ

Atvirumas
Atvirumas IKEA‘oje – tai pastangos kurti darbo aplinką, kurioje darbuotojai gali bendrai siekti gerų rezultatų ir kasdien puoselėti bei sumaniai išnaudoti savo skirtumus.
„Noriu sukurti tokią darbo atmosferą, kur kiekvienas dėl savo indėlio jaustųsi gerbiamas, palaikomas ir vertinamas“.
Claudia Marshall, Šiaurės Europos plėtros vadovė

Atvirumas – praktiška

Išties atvira ir svetinga darbovietė teigiamai veikia mūsų kūrybiškumą ir veiklos rezultatus.