Kokybiški daiktai, patogesnė kasdienybė

Demokratinio dizaino idėją pasirinkome iš smalsumo

Daug kas gali pagaminti puikių prekių, jei kaina nesvarbi. Demokratinio dizaino principas – gaminti jas taip, kad galėtų įsigyti kuo daugiau žmonių. 

Šią idėją pasirinkome iš smalsumo, noro suprasti, kaip iš tikrųjų gyvena žmonės, ir nuolatinio siekio tobulėti. Atliekame tyrimus, lankomės žmonių namuose, kad sukauptume žinių, įžvalgų ir panaudotume jas kurdami prekes. 

Demokratinio dizaino idėja kilo iš IKEA vizijos – kurti gražesnį gyvenimą daugeliui žmonių – ir nuostatos, kad kiekvienas tokio nusipelno. Ėmęsi projektuoti ir gaminti prekes pagal penkis demokratinio dizaino principus, tapome išskirtiniai, nes siūlome unikalų prekių asortimentą, kurį patys labai mėgstame ir kuriuo didžiuojamės. 
Kurdami kiekvienam įperkamas, inovatyvias prekes, norime įkvėpti žmones atnaujinti, gražinti namus ir pasilengvinti kasdienybę funkcionaliais sprendimais. 

Mums rūpi gamtos gerovė, todėl gamyboje naudojame pažangias technologijas, atsakingai atrinktas žaliavas ir skiriame itin daug dėmesio prekių konstrukcijai bei dizainui. Toks požiūris nulemia ir aukštą prekių kokybę.

Kiekviena IKEA prekė turi savo istoriją. Norite jas sužinoti?
Kokybė: išliekamoji vertė ir nepavaldumas laikui

Kokybė mums – ne tik daiktų ilgaamžiškumas, bet ir jų savybė atlaikyti kasdienius buitinius iššūkius – patvarumas. Siekdami gero kainos ir kokybės santykio, į kokybę investuojame nuo pat pradžių. 

Mums talkina ir efektyvią gamybą užtikrina laiko patikrinti tiekėjai ir gamintojai, o nuolatinis noras tobulėti skatina kurti daiktus pagal visus penkis demokratinio dizaino principus.
Forma: dar geresnis, labiau apgalvotas prekių dizainas

Forma – kur kas daugiau nei tik graži daiktų išvaizda. Tai daikto savybė palengvinti buitį ir kelti malonius išgyvenimus. Kuriame daiktus suprasdami žmonių poreikį gyventi gražiau plačiąja prasme.

Procese dalyvauja įvairių sričių specialistai: dizaineriai, žaliavų ekspertai, technologai, produktų vystytojai. Ir tik jiems dirbant išvien, dalijantis žiniomis bei kompetencija, pavyksta pasiekti puikesnių rezultatų.
Funkcija: puikiai savo paskirtį atitinkantys daiktai, patogesnė kasdienybė

Prekes kuriame su mintimi, jog žmonės nori funkcionalių ir praktiškų daiktų. Kol tai įvyksta, su dizaineriais ir kūrybininkais nueiname ilgą atradimų kelią, išmėginame naujas žaliavas ir gamybos būdus.
 
Atvirumas idėjoms ir bendradarbiavimas su specialistais suteikia galimybę mokytis. Nuolat tobulėjame domėdamiesi, ką naujo galime pasiūlyti, kad namuose jaustumėtės dar geriau.
Tvarumas: atsakomybė prieš žmogų ir gamtą

Tvarumas yra ne tik draugiški aplinkai gaminiai bei jų gamybos procesas – tai ir idėjos, kaip namuose gyventi kitaip. Nuolat tobuliname produktus, suprasdami, kad žmonėms taip pat rūpi aplinkos gerovė.

Apie 90 proc. mūsų gaminiams naudojamų žaliavų yra perdirbtos, perdirbamos arba atsinaujinančios. Niekada nenustosime stengtis, kad mūsų prekės džiugintų jūsų akis ir būtų saugios sveikatai.
Žema kaina: prieinama daugeliui žmonių

Nuo pat IKEA įkūrimo nuolat stengiamės, kad ir taip žemos mūsų prekių kainos taptų dar žemesnės. Užtikrindami prekių gabenimą kompaktiškai ir tiesiai iš tiekėjų į parduotuves, mažiname transportavimo kaštus.

Jūs taip pat atliekate savo vaidmenį: patys susirenkate prekes, namuose stengiatės tausoti aplinką, dalijatės su mumis savo nuomone ir pasiūlymais. Ir taip visi kartu sutaupome.

Kuo mūsų prekės populiaresnės, tuo stambesnius užsakymus galime daryti. Tiekėjams tai suteikia finansinio saugumo, tad jie atsidėkoja mažindami kainas. Tuo, ką sutaupome, galime pasidalinti su jumis, tas pačias prekes parduodami dar geresnėmis kainomis nei pernai.
Kviečiame gyventi gražiau

Norite sužinoti daugiau? Ieškokite prekių mūsų parduotuvėje prie specialaus ženklo „Demokratinis dizainas“.
X