Kultūra ir vertybės

Kiekvienas žmogus gali pasiūlyti ką nors vertinga.
Esame skirtingų, tvirtai ant žemės stovinčių, atvirų, namų apstatymu besidominčių žmonių komanda. Atvykome iš įvairiausių pasaulio kampelių, tačiau mus visus vienija įkvepianti vizija: sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Kaip ją suvokiame, priklauso nuo mūsų vertybių. Būtent jos yra mūsų darbo ir bendrumu, entuziazmu bei gera nuotaika paremtos kultūros pagrindas. Nuolat ieškome žmonių, kuriems būdingos tokios pat vertybės ir pozityvus požiūris.

IKEA vertybės

Norime, kad darbe visi vadovautųsi tomis pačiomis vertybėmis.
Tobulėjimas
Nuolat ieškome naujų, geresnių veiklos būdų, semdamiesi įkvėpimo iš gyvenimo, darbo ir verslo. Mūsų sėkmė priklauso nuo gebėjimo rasti sprendimus neįmanomiems iššūkiams.

Kūrybiškumas
Esame kitokie ir nenorime būti panašūs į jokias kitas įmones. Turime drąsos ginčyti esamus sprendimus, netradiciškai mąstyti, eksperimentuoti ir nebijoti klaidų.
 
Prisiimti atsakomybę ir ja dalintis
Didžiuojamės, galėdami prisiimti ir dalintis atsakomybe. Tai padeda tobulėti, o tarpusavio pasitikėjimas leidžia kiekvienam prisidėti prie IKEA'os augimo.
 
Būti geru pavyzdžiu
Gerą pavyzdį ir lyderystę suprantame kaip veiksmą, o ne pareigas. Todėl priimdami naujus darbuotojus kreipiame dėmesį į vertybes ir tik tada – į kompetenciją, patirtį. Ieškome tų, kurie gali būti savimi ir geru pavyzdžiu užkrėsti kitus.
Vieningumas
Esame stiprūs, kai pasitikime vieni kitais, einame ta pačia kryptimi ir mėgaujamės bendru darbu.
 

Rūpintis žmonėmis ir planeta
Norime ir galime daryti teigiamą įtaką žmonėms bei planetai – reikšmingą ir ilgalaikę, šiandien ir ateities kartoms.
 

Ekonomiškumas
Kiekvienas turėtų gyventi gražiuose ir puikiai įrengtuose namuose. Mažomis sąnaudomis stengiamės sukurti daugiau kokybės, funkcionalumo, tvarumo ar patogumo.

Paprastumas
Paprastas, atviras ir praktiškas požiūris yra Smolando (Švedija) paveldo dalis. Esame savimi, neatitrūkę nuo realybės, neformalūs, praktiški ir biurokratiją laikome savo didžiausiu priešu.